Polecane posty

Gość Luke16   
Gość Luke16

Do Majora 80 jak się pytałem w 2013 roku to kosztowała 5500zł netto goła bez niczego i tylko można było kupić ją w Zetorze mimo że robi ją Koja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16
Napisano (edytowany)

stuart nie wiem ktoś ma kasy jak lodu chyba i nudzi mu się a wystawia takie ogłoszenia... Umawia się z ludźmi po czym nikogo takiego nie ma na danej wiosce... dwie historie na moim terenie takie były że handlarze z lawetami przyjeżdżali a nikogo takiego nie było i ciągnika też nawet rozszyfrował to któryś tutaj z kolegów z AF... że zdjęcia są ciągnika z Chorwacji... Tropem kolegi tego Zetora też znalazłem...

http://www.njuskalo.hr/traktori/prodaju-zetor-7745-oglas-22269327

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121
Napisano (edytowany)

O właśnie też szukałem tego ogłoszenia na innych portalach. Myślę że to jakiś handlarz: Daj zaliczkę i bd miał na podwórku za 3 dni. 
Na linku który dałem tablice są zamazane, a na tym co ty wstawiłeś są widoczne. 

I cena 10 308€ to jakieś 43 500zł. A ogłoszenie z Otomoto to zaliczka na ciągnik 50% i jeszcze 7,5 kafla prowizji...

Edytowano przez stuart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16
Kolego właśnie najśmieszniejsze jest to że facet nie chce zaliczek tylko umawia się z ludźmi z resztą zacytuję sam siebie:
 

 

https://www.otomoto.pl/oferta/zetor-5245-ID6yRBg7.html#xtor=SEC-8

Jaja z tym ogłoszeniem jak diabli. Ciągnik niby 3 wioski ode mnie, z racji wykonywanego zawodu mam na tej wiosce kolegę. Byłem u niego z 3 dni po wystawieniu ogłoszenia i pytałem o ten ciągnik. Najśmieszniejsze że ma już dosyć ludzi którzy przyjeżdżali do niego pytać o tego zetora, a niektórzy nawet lawetami. Co smieszniejsze nikt nawet w okolicy takiego nie ma, a że kolega zorientowany to po zdjęciach nie kojarzy budynków i DF w okolicy. No i kilka dni temu na sąsiedniej wiosce pokazał się Zetor 7245 za 26 tyś zł. Też nikt takiego ciągnika z grubym dachem i napisem Zetor nie kojarzy. Tylko zastanawia mnie jedno wystawienie takiego widma kosztuje i to chyba ze 30zł i co ktoś miał na celu?

Komuś chyba handlarze za skórę zaleźli... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

http://polnohospodarska-technika.napredaj.eu/235503_traktor-zetor-11741-v-top-stave.html
Ten jaki tani. 

 


 

Kolego właśnie najśmieszniejsze jest to że facet nie chce zaliczek tylko umawia się z ludźmi z resztą zacytuję sam siebie:
 

 

Komuś chyba handlarze za skórę zaleźli... 

 

Dlatego ja od handlarza nie kupuje. Znajomy kupił ciągnik który okazał się bublem (połówki po kilku godzinach pracy siadały) ale też brakowało zaczepu to z racji iż handlarz miał umowę kupna sprzedaży na dane poprzedniego właściciela, to go odnaleźli i co się okazało: Rolnik sprzedawał ten ciągnik jako uszkodzony, nawet pokazał archiwalne ogłoszenie że pisał o tym problemie i dla czego taka cena. Jest internet, są firmy które ściągną ci maszynę z 2 końca polski czy europy. I można szukać na własną rękę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121
izydor6280    1150

dużo pozytywnych opinii mają te siewki langrena 


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9187

Popatrz na konstrukcję - zsyp w jeden lejek jest wygodniejszy, nie trzeba przesypywać jak nierówno rozsiewają obie sekcje. Nie wiem, jaka jest w nich konstrukcja mieszadła, czy nie mieli nawozu, bo to w sumie jedna z wad rozsiewaczy z tzw.  rzemiosła. Ja bym szukał z nierdzewki, mniej problemów później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

Tylko ze widac jak sypie na obie strony taki co ma podwojny kosz, a z pojedynczym moze tez zle sypac i nawet nie bedzie widac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9187

To fakt, zaleta może byc też wadą. U mnie od razu widać, która strona sieje mniej lub za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9877

Temat dość często tu poruszany... Znajomi posiadają tego typu jakas polska grabiarko-przewracarkę to nie sa zadowoleni bo zs maly pokos jest zgrabiony :/ i przy prasowaniu ciężko jest rowna bele zrobić. Ale do przewracania jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Szajse... Jak to przewraca to nie wiem ale nie wyobrażam sobie robić wałków co 2.5 czy tam 3m bo innej opcji nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj