Polecane posty

Gość Luke16   
Gość Luke16

No i wyjaśnione :) tylko co ktoś miał na celu wystawiając takie ogłoszenie? Przecież to kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9192

Znam osobiście kilka osób, zdawałoby się dorosłych i w pełni władz umysłowych, co tak utopiły po kilkanaście tysięcy złotych w zaliczkach na ciągnik czy kombajn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4247

Znam osobiście kilka osób, zdawałoby się dorosłych i w pełni władz umysłowych, co tak utopiły po kilkanaście tysięcy złotych w zaliczkach na ciągnik czy kombajn.

Pan, od którego kupowalem zetora mówił, ze jak kupował Johna to dawał 90tys zł zaliczki..co prawda nie utopił, ale mówił ze stres był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9192

Co innego zaliczka do ręki z papierem, że wpłacona zaliczka, widzisz gościa na oczy, dokumenty do wglądu itp. A co innego wpłacić kasę na konto po kontakcie telefonicznym, nieprawdaż ?

Sama zaliczka jest normalna praktyką, tylko trzeba najpierw firme zweryfikować, czy fizycznie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Trzeba jeszcze maszynę widzieć na oczy a nie z monitora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

No właśnie akcja dobra bo o żadną zaliczkę się nie rozchodzilo. Facet normalnie odbierał telefon, umawial ludzi i na tym koniec. :D bratu udało się dodzwonić to powiedział że nie aktualne już bo sprzedany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

pewnie handlarzyki mu za skórę zaszli, i chciał się odgryźć, pewnie nie jeden z nich dzień zmarnował na jazdę lawetą, a jeszcze z 3 dni później wkurwiony chodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25496

Mam Motyla Fruit z wibrującym dnem i raczej wapna na pewno nie posiejesz. On jest tylko do granulatu i to suchego. W tym roku zamókł mi jeden BB Yara bella, to cuda wianki robiłem żeby go tylko wypchnąć z rozsiewacza. Znajomy wsypał wapno pyliste i wybierał go ręcznie z powrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680

Znam osobiście kilka osób, zdawałoby się dorosłych i w pełni władz umysłowych, co tak utopiły po kilkanaście tysięcy złotych w zaliczkach na ciągnik czy kombajn.

nie tylko Ty znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2184

    Jest polska a i b,to niechaj i ceny maszyn będą takie. W styczniu zastanawiałem się nad wałem do brony,i mi przeszło,a teraz korzystając z naborów producent podwyższył cenę o 30 procent . Zadnych dofinansowań nie mam i za free dodatkowo tyle kasy bulić.. Jest tyle a tyle unijnej kasy dla rolników,wszędzie grzmią [raczej do wyrwania od nich]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maromar    18

To twoim zdaniem jaka jest jego wartość? Pytam się z ciekawości☺

 

no to Ci powiem, że w tych pieniądzach kupiłem N 228 (4,5t) z nową podłogą i łańcuchami, burty jeszcze ok, koła 16" balonowe, wszystko reszta w dobrym stanie, nawet wszystkie smarowniczki były aktywne :) i to żadna okazja, po prostu normalnie kupiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1151

Panowie są jakieś klipsy na tłoczyska siłownika hydraulicznego ograniczające ich skok ?

Edytowano przez izydor6280

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr0224    11

no to Ci powiem, że w tych pieniądzach kupiłem N 228 (4,5t) z nową podłogą i łańcuchami, burty jeszcze ok, koła 16" balonowe, wszystko reszta w dobrym stanie, nawet wszystkie smarowniczki były aktywne :) i to żadna okazja, po prostu normalnie kupiony

Ceną sugerowałem się jak stoją ceny w mojej okolicy, jak nie będzie chętnych to troszkę spuszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo    26

Panowie są jakieś klipsy na tłoczyska siłownika hydraulicznego ograniczające ich skok ?

 jeśli  masz główkę  w  siłowniku odkręcaną  to  do  znajomego  tokarza    ci zrobi z  rury  grubościennej   blokadę   ogranicznika zrobiłem wkrętem imbusowym w  miejscu  gdzie  siłownik ma  miejsce  do przytrzymania  kluczem....żeby  nie zniszczyć  gładzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4247

Ceną sugerowałem się jak stoją ceny w mojej okolicy, jak nie będzie chętnych to troszkę spuszczę :)

Ja ze 3lata temu za taki, tylko nie odmalowany, blach ok, kola ok, łańcuch na adapterze nowy, listwy wszystkie ok, do wymiany jedno kolo zębate i parę łożysk, to dalem 2,5tys, ale kupowalem od wujka, bo zmieniał na większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj