Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

To już zależy do czego potrzebujesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu macie ursusa fabrycznego z Perkinsem V8 https://www.youtube.com/watch?v=APfOUroPW-E lub https://www.youtube.com/watch?v=SdrvAHyeMM4

 

Mam takie Głowicki w opryskiwaczu bierdzkim i są nawet fajne bo można je szybko wyłączyć lub przekręcić na inne dysze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28753

@up to powiem ci zaskoczyłeś mnie po całości, po obejrzeniu pierwszego filmiku miałem napisać że to jakiś domorosły tuner zrobił przeszczep z kombajnu czy czegoś takiego, ale drugi film twierdzi że to ori z fabryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo    26

W Szwecji na naszychskrzyni biegów i tylnych moście powstawały SWED TRACKI  Ale to już wyposarzenie na wypasie miały porównując z naszymi....Silnik scania hydraulika danfosa,orbitrol przedni napęd ZF  hamulce na wszystkiec kołaa ....Padrzcie filmiki na youtube jest parę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati8991    10

a co do silników to ja bym już wsadził jakiś silnik Wola v12  

wałek WOM i można jeździć :D :D :D

silnik-wola-henschel-h12-200kw-250-kva-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

12 ha i jako trzeci ciągnik :D:P -

I powiedz mi co w tym takiego niezwykłego że cię to tak intryguje? Ja na tyle samo mam ciapka, 3p, i zetora 7745 turbo z turem... A mój sąsiad ma chyba 5 ciągników na 30ha a kilka wsi dalej jest taki co na 10ha własnego ma 10 ciągnikow (60, zetor 7211 i ciężka seria) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Nie  intryguje mnie  to  tylko  co  najwyżej  dziwi .

Jak  dla mnie  może  mieć  po jednym  traktorze  na  każdy  ha  ziemi  ;)


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28753

ilość ciągników najczęściej zależy od tego co hodujemy/uprawiamy

znajomy hoduje świnie, i na 40ha ma jeden ciągnik, Forterrę, wszystkie maszyny ma do niej dopasowane, i daje radę

kolejny znajomy ma sad, sadzi też dużo warzyw, i tam na 5ha latają 4 ciągniki, żaden z nich nie ma powyżej 60KM, a wszystkie mają co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RasPutin   
Gość RasPutin

Sprzedam koła 265/70/19,5 z felgami na 8 otworów. Felgi piaskowane, malowane. Tanio. Ktoś, coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Sprzedam koła 265/70/19,5 z felgami na 8 otworów. Felgi piaskowane, malowane. Tanio. Ktoś, coś?

Pasują  do przyczep  d 55 , hl ?

Też poprosze  o  zdjęcia ,stan?  cena?  

skąd  jesteś ? 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RasPutin   
Gość RasPutin

Będą pasować na każdą piastę z 8 szpilkami. Począwszy od d55 do hl. Mają jeszcze troszkę mięska, nie spękane. Cena hmmm myślę, że 950 zł za 4 szt do lekkiej negocjacji to okazja;) mieszkam w centrum. Jak coś to mogę zrobić wysyłkę.

jak dodać zdjęcia? jestem nowy, jeszcze nie ogarniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo    26

oś wleczona  Czy  z  bliźniaka??? jakie ET??? zdjęcia  wstawisz  pod postem szukaj   w  opcji  Więcej  opcji  odpisywania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RasPutin   
Gość RasPutin

Koła bliźniacze. 2 rodzaje bieżnika. Sorki za jakość zdjęcia

post-211600-0-46327800-1493320258_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

https://www.otomoto.pl/oferta/zetor-5245-ID6yRBg7.html#xtor=SEC-8

 

Jaja z tym ogłoszeniem jak diabli. Ciągnik niby 3 wioski ode mnie, z racji wykonywanego zawodu mam na tej wiosce kolegę. Byłem u niego z 3 dni po wystawieniu ogłoszenia i pytałem o ten ciągnik. Najśmieszniejsze że ma już dosyć ludzi którzy przyjeżdżali do niego pytać o tego zetora, a niektórzy nawet lawetami. Co smieszniejsze nikt nawet w okolicy takiego nie ma, a że kolega zorientowany to po zdjęciach nie kojarzy budynków i DF w okolicy. No i kilka dni temu na sąsiedniej wiosce pokazał się Zetor 7245 za 26 tyś zł. Też nikt takiego ciągnika z grubym dachem i napisem Zetor nie kojarzy. Tylko zastanawia mnie jedno wystawienie takiego widma kosztuje i to chyba ze 30zł i co ktoś miał na celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj