Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mikruss    536

soltys a czemu 4 zamiast 3ek??

ja mam u siebie ceramike 02 i nierdzewki 03 i w zasadzie pewnie pojade na 03 bo na 04 to juz by predkosc musiała byc spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przy 0,4 to i kropla większa, więc pokrycie liścia będzie gorsze moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daro189    58

zamiast pojedyńczych filterków załóżcie sobie sekcyjne - pryskałem na  żółtych i fioletowych, mesh 80 i żadna się nie przypchała, a ile piasku w odstojnikach zostało to już nie spomne, a cena to ok 30zł na sekcje. No i oczyścić 5 filterków a 25 przy dyszach to już lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja zauważyłem duże ilości wyświetleń . Tanie , bo może tylko ładnie odmalowane . Może ktoś zna handlarza to Ci podpowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

https://www.olx.pl/oferta/ursus-c-360-CID757-IDlN372.html#e83efb1b88 warta swojej ceny? 2 lata temy robiony byl drugi szlif walu wymiana wszystkich glowic na nowe drugi wlasciciel pracuje na 12ha jako trzeci ciagnik niby przy bronach i kopaczce do ziemniakkow jutro wybieram sie oobejrzec ja dokladniej

prawie 17tys.zl za c360? W życiu, tym bardziej że żaden rarytas po zdjęciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

no cóż... Polska B 20 lat za murzynami jeszcze i 60tka się jara za kosmiczne pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

no cóż... Polska B 20 lat za murzynami jeszcze i 60tka się jara za kosmiczne pieniądze

 

A ty co ? z Polski C , obdarowany przez Niemców ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9231

Za 16 tys można kupić Internationala 60-70KM (bez przodka) z synchronizowaną skrzynią, ładowaczem i fabryczną kabiną. Może nie komfort, ale w porównaniu do C-360 - technicznie, w ergonomii i komforcie przepaść. I nie "pieścić" się tu na forum docinkami, bo moderator wykopie wszystkich z tematu

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

A ty co ? z Polski C , obdarowany przez Niemców ?

 

Polska A do twojej wiadomości i mi nikt nic darować nie musiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No od jakiegoś czasu z pewnością , ale to twój problem . Pozdrowienia od murzynów z zawsze Polski , ale B . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

Za 16 tys można kupić Internationala 60-70KM (bez przodka) z synchronizowaną skrzynią, ładowaczem i fabryczną kabiną. Może nie komfort, ale w porównaniu do C-360 - technicznie, w ergonomii i komforcie przepaść. I nie "pieścić" się tu na forum docinkami, bo moderator wykopie wszystkich z tematu

Znajomy kupił niedawno zachodni ciągnik i sprzedaje by w te miejsce kupić polski z podobnego rocznika podobnej mocy. Powód? W kosztach ewentualnych napraw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ewentualnych czyli jeszcze nic się nie zepsuło a pół wsi ma ból d*py i mu truje sprzedaj go bo jak coś siądzie......  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

dobrze... bardzo dobrze.. kup 60tke ale za cenę poniżej 10 tys i sam ją wyremontuj a nie licz, że ktoś wylał na swojego rupcia puszkę farby, żeby wołać od razu 16 czy czasem 20 i więcej tys. Nigdy nie uwierzę w solidny remont traktora przeznaczonego na handel tak samo jak 20 letniego z przebiegiem 3tys godzin obojętnie jakiej marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9231

Znam sporo przykładów, że taka 60 po solidnym remoncie gdy poszła w pracę, rozkraczyła się po jednym sezonie albo nawet w trakcie. I tak samo sporo, że 30-to letni rupieć wyciągnięty z krzaków we francji i doprowadzony do stanu używalności a cenę tej 60 po remoncie, bez problemu pracuje kilka lat bez większych nakładów, pomijając opony, filtry i olej.

Po rzetelnej ocenie stanu technicznego można kupić naprawdę fajny ciągnik  "z zachodu" w podobnych pieniądzach co w moich stronach wołają za 60 czy 30. Nie będzie pierwszej młodości, ale przynajmniej łeb nie puchnie od wycia zwolnic po całym dniu orki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709

Moja 60 miała zrobiony silnik, skrzynię tylni most od podstaw wszystko na nowych częściach, pracowała na ok 20 ha i po 2 sezonach wszystko szrot!!

soltys a czemu 4 zamiast 3ek??

ja mam u siebie ceramike 02 i nierdzewki 03 i w zasadzie pewnie pojade na 03 bo na 04 to juz by predkosc musiała byc spora.

Właśnie prędkość, chciałbym jeździć powyżej 12km/h....

do swojego mam na tą chwilę 03 lechlera iżektory na ceramice i 03 nówki lechlery płaskostrumieniowe na kwasówce, teraz chodziło mi po głowie 04 ale na razie mam inne wydatki i może na następny sezon pomyślimy.Co do dużych kropel z 04 to kilku znajomych  jedzie i nie narzeka na skuteczność zabiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    186

Moja 60 miała zrobiony silnik, skrzynię tylni most od podstaw wszystko na nowych częściach, pracowała na ok 20 ha i po 2 sezonach wszystko szrot!!

Właśnie prędkość, chciałbym jeździć powyżej 12km/h....

do swojego mam na tą chwilę 03 lechlera iżektory na ceramice i 03 nówki lechlery płaskostrumieniowe na kwasówce, teraz chodziło mi po głowie 04 ale na razie mam inne wydatki i może na następny sezon pomyślimy.Co do dużych kropel z 04 to kilku znajomych  jedzie i nie narzeka na skuteczność zabiegów

 

Bo jeśli chodzi o rozpylacze eżektorowe to czym większy wydatek to krople drobniejsze. Największe krople "robią" rozpylacze żółte 02, najmniejsze - brązowe 05.

 

Edytowano przez wlamaj1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

dobrze... bardzo dobrze.. kup 60tke ale za cenę poniżej 10 tys i sam ją wyremontuj a nie licz, że ktoś wylał na swojego rupcia puszkę farby, żeby wołać od razu 16 czy czasem 20 i więcej tys. Nigdy nie uwierzę w solidny remont traktora przeznaczonego na handel tak samo jak 20 letniego z przebiegiem 3tys godzin obojętnie jakiej marki

 

potwierdzam, jak już kupować C-360, to taką za 10000, max. 12tys.zł, i samemu remontować co się popsuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj