Polecane posty

KlimekPL    784

Jaką linkę byście polecili do wyrywania małych drzewek z ziemi? Potrzebna mi jest jakaś wytrzymała aby to ciągnik się zagrzebał w ziemi jeśli nie da rady wyciągnąć a nie żeby linka pękła. Ciągnik ma 50KM, jedna stalowa linka już mi się zerwała gdy próbowałem wyrwać 2,5 metrowe drzewko o pniu 30cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2327

20 mm srednicy ci wystarczy z pewnoscia. Co do tego agregatu to naprawde fajnie wyglada ciekawe jak to pracuje w polu


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224

20 to juz kawal liny. Kiedys pytalem o linke, mam 12 i 14srednicy-jaki hak do nich, 3.5Twystarczy?
A agregat moze i ciekawie wyglada, ale czy zrobi cos woecej niz popodskakiwanie, jak bedzie sucho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25258

Ja mam 16mm x 5m. Poprzednia chyba 12 mm nie wytrzymała. Ciągnik 70km czasem siadał zakopany na 4 koła i nie pękła.

20mm stanowczo za gruba, bo nie będzie się zaciskać na cienkim drzewku

 

Pamiętaj aby linę zapinać wysoko - wówczas drzewka łatwo wychodzą. Drzewko zapięte np na 2 m wysokości wyciągnie np 30KM, a zapięte przy ziemi i 100KM może nie dać rady, a linka się zerwie.

Edytowano przez Agrest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224

Ja mam zetora 8145, a linki akurat takie mam w domu. Stare porwane juz, chciale z tych cos zrobic. Tylko nie wiem jak z ich wytrzymaloscia i jakie haki dobrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafix255    39

Wstydziły by się k...a co niektórzy. Spalona kupe złomu chce sprzedac za 2700????? Chory na głowe i to widze wraz z opadami deszczu ich przybywa czyli deszcz resztki rozumu wypłukał...

 

A tak z innej beczki. Znalazłem chyba!! NASTĘPCĘ  DEUTZ FAHRA AGROLUXA SERIA 4E. Ciekawe kiedy u nas to pokaża może na Bednarach>>>???? Przecież Agroluxy im niezle szły to jest to chodliwa kasa dla koncernu majac w ofercie tansze ciagniki.. Oto link:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

Wejść wejdą, tylko ktoś pisał że z przodu przy obciążeniu mogą o rame trzec, przeważnie jak wózek przedni juz przekrzywiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

bez problemu wchodzą, nie powinny ocierać, wózek musi być dobrze przegięty żeby darło

Edytowano przez izydor6280

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9812

https://www.olx.pl/oferta/ursus-c-385-deluxe-nie-912-914-1014-case-mf-CID757-IDlvXly.html

 

Wersja importowa :D

 

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-ursus-912-stan-oceniam-na-bdb-sprawne-polbiegi-CID757-IDkp9jM.html

 

Niezla cena...

 

A co do tej d35 to za te pieniądze i jeszcze koncowka dyszla skrzywiona. Ludzie to naprawdę maja fantazje

Edytowano przez szymon09875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na felgi od d47 wejdą nawet opony 11.00/20. Znajomy ma z tyłu 11.00/20 a z przodu 10.00/20, to były opony z tatry chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9113

Opony wejdą na felgi , tylko przy starszej przyczepie będą zahaczać o ramę te z przodu przy skręcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

wcisnąć to nie problem, problem zmieścić to w ramę z przodu, a zakładać większe z tyłu też bez sensu

10 z robura są podobno niższe, więc można próbować


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Runder    16

Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

Załóż opony 10.5x20 są niższe niż 8.25x20 ale za to szersze.


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19551

Szanowni koledzy to co mi doradzacie kupić polski spaw -met ? faktycznie w opiniach ludzie wypowiadają się pozytywnie

spaw met robi naprawdę fajne i solidne ładowacze,jak dobrze pamiętam są na wzór stoll'a

 

Ile za taki ładowacz do 904 trzeba wyłożyć z Metalfachu? Ten rok się przetłukę starym, ale w nowym trzeba pomyśleć o czymś.

w zeszłym roku o udźwigu 1200kg kupiłem za 9900,-netto z wyposażenia to akumulator hydrauliczny i jeden multiloc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

A podnośnik da radę?


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    784

Podnośnik to jedno, drugie to dobre dociążenie przodu. Moim zdaniem do 360 powinno być coś mniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj