Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
stuart    121

Witam, Panowie szukam tura do case mx 135, co powiecie na to, zna może ktoś z Was gościa

 

https://www.olx.pl/oferta/ladowacz-czolowy-trima-5-0p-quicke-q65-2007r-new-holland-case-steyr-CID757-IDezVxh.html#33f9e9Za 

Z te pieniądze kupisz dobry nowy polski produkt Ale nie K*** jakiś garażowy albo aby najtańszy. Bardzo dużo teraz polskich ładowaczy jedzie na zachód. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Za 12 tyś to nic dobrego nie kupisz. Byle metaltechnik z amortyzacją co nie powala wykonaniem kosztuje 16 tyś brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

Za 12 tyś to nic dobrego nie kupisz. Byle metaltechnik z amortyzacją co nie powala wykonaniem kosztuje 16 tyś brutto.

 A później tacy ludzie najwięcej krzyczą czyja wina że niemcy przejmują polskę bo nasza gospodarka jest znacznie słabsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19684

Za 12 tyś to nic dobrego nie kupisz. Byle metaltechnik z amortyzacją co nie powala wykonaniem kosztuje 16 tyś brutto.

Spaw met na full do 16 netto,chwalą se go ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja jestem oczywiście za polskimi ładowaczami. Chodziło o cenę 12 tyś za którą nic dobrego nie kupi. Taki hydramet extreme to już coś, agromasz też niezły tylko za takie trzeba zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajaczek75    0

Szanowni koledzy to co mi doradzacie kupić polski spaw -met ? faktycznie w opiniach ludzie wypowiadają się pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Kolego lepiej dołóż parę złociszy i kup coś porządnego żebyś później nie pluł sobie w brodę jak zacznie się coś giąć i pękać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajaczek75    0

Kolego lepiej dołóż parę złociszy i kup coś porządnego żebyś później nie pluł sobie w brodę jak zacznie się coś giąć i pękać

 

Masz rację tylko pytanie co to ma być. Pewnie więcej doświadczenia macie wiec proszę o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Ja mam z Hydrametu Giżycko Tur 12 od 2004 r. i jeszcze nic się nie wygięło tylko pękła prawa adaptacja ale to była wada fabryczna.Dwóch znajomych ma z Biedaszek i też nie narzekają a lekkiego życia nie mają.Popytaj jeszcze innych użytkowników 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9886

Spaw met jest z mojej okolicy bliskiej i naprawdę firma robi konkretne ladowacze. W tych pieniądzach wydaje mi sie ze warto wziąć go pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

Metal-technika nie polecam, praktycznie z każdym egzemplarzem problem. Metal-fach na okrągłej belce są bardzo dobre, nie produkują już ich a używanego ciężko złapać. Te nowe też pękają ale podobno poprawiona ta wada i naprawia ją serwis nawet po gwarancji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2184

       Dobrze pogadać ze sprzedawcą,to można wyrwać w cenie 12-13 tys :)  z metal  fachu,czy  metal technika kompletnego 1600 kg,mam tego pierwszego,i to wraz z montażem,transportem i gwarancją i nic cię nie interesuje że może coś nie pasi :) . Miałem ten sam problem z zakupem,ale płacić za stary wybity cenę nowego,w moim przypadku chciał 11,5 tys.,przywieść i zamontować,o ile idealnie będzie pasować,a jeśli nie :blink: ,chcesz to i na krechę sprzedadzą. Oczywiście sąsiedzi mówią że za wielki [mają mniejsze],biorę na paleciaka bb 1000 kg i jadę,a i w przypadku uderzenia z przeszkodą [szufla] jest on masywniejszy. Oczywiście zachodni być może jest z lepszego materiału,nie wiem i przez to jest ze 100 kg lżejszy,ale co do spawów ,czy wykonania naprawdę nie ma za co się przyczepić. A teraz dostanę po łbie od wielbicieli lub fanatyków ładowaczy za 35 tys i fanatyków z najwyższej półki na 14 ha.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gdzie tak tanio sprzedają, bo mi 16 brutto powiedzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ile za taki ładowacz do 904 trzeba wyłożyć z Metalfachu? Ten rok się przetłukę starym, ale w nowym trzeba pomyśleć o czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

wiesz, mój też był odmalowany, ale facet od razu o tym mówił, bo sprowadzony z Norwegii(wiadomo jaki tam klimat). Mówił od razu, że dorabiał błotniki i dach. Po 8 sezonach złego słowa nie powiem. Powiem szczerze, że też jestem sceptycznie nastawiony do odmalowanych maszyn, ale trzeba też sprawdzic stan mechaniczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj