Polecane posty

robi57362    2357

Od kiedy w okolicy chłopak otworzył wulkanizacje, to żadnej opony, poza jakimś zgrabiaczem itp, nawet nie ruszałem. Jak ja mam sie męczyć z odbijanim opony nieruszanej paręnaście lat, to wole zdjac koło, podrzucić do niego, ja mam zrobione szybko, on parę groszy w kieszeni. Wszyscy zadowoleni.

A mozna wiedziec ile tak mniej wiecej bierze od sztuki załóżmy r 38 . Sciagania opon jest wiele sposobow kiedys ojciec ciagnikiem najezdzal blisko felgi.

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Dałoby rade siać tym soję ??

Wystarczy dorobić tarcze wysiewające z odpowiednią wielkością otworów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9231

Pytam, bo w niektórych siewnikach nie da się przerobić na wysiew innych ziaren, niż burak, bo tak jest skonstruowany mechanizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

 

Warto kupić  taka  spawarke  do użytku  w  gospodarstwie? 

 

 

https://www.olx.pl/o...html#2217d178d5

 

pisze: "Nie jest przeznaczona do pracy ciągłej w trybie przemysłowym." Czasami, coś haftnąć i to elektrodami max 2-3mm myślę że się nada. A jak przy spawaniu grubszych profili to bym poszukał większej używanej. Szczerze to swojego czasu sam myślałem o takiej, by stanowisko naprawić czy jakąś mało pierdołę zrobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W jakim celu ten link ? Sprzedajesz , kupujesz , polecasz , czy jak ? Może byś napisał o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

Mnie to zainteresowało bez opisu i dla mnie jest zbędny. Lepsze to jak ludzie co reklamują swoje maszyny i myślą że ze śląska na Pomorze po c-360 za 20k będzie ktoś jechał. 

 

Edytowano przez stuart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

W jakim celu ten link ? Sprzedajesz , kupujesz , polecasz , czy jak ? Może byś napisał o co chodzi ?

sprzedaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

A mozna wiedziec ile tak mniej wiecej bierze od sztuki załóżmy r 38 . Sciagania opon jest wiele sposobow kiedys ojciec ciagnikiem najezdzal blisko felgi.

Nie chcę skłamać, bo tak dużych jeszcze nie wozilem. Tylko jak kupowałem nowe u niego, ale wtedy w cenie wymiana. Coś koło stówki mi się kojarzy za duże, ale naprawdę nie chce skłamać. Jak Ci to potrzebne do czegoś to się dowiem dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2357

Nie chcę skłamać, bo tak dużych jeszcze nie wozilem. Tylko jak kupowałem nowe u niego, ale wtedy w cenie wymiana. Coś koło stówki mi się kojarzy za duże, ale naprawdę nie chce skłamać. Jak Ci to potrzebne do czegoś to się dowiem dokładnie.

Nie zalezy mi jakos szczegolnie pytam sie czy warto samemu robic czy nie i jesli kolo stowki za sztuke to wole sam zdjac

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190

A mozna wiedziec ile tak mniej wiecej bierze od sztuki załóżmy r 38 . Sciagania opon jest wiele sposobow kiedys ojciec ciagnikiem najezdzal blisko felgi.

Co do dyskusji na temat kół: za odkrecenie koła, zdjęcie opony bezdętkowej, zaklejenie dziury i montaż zpowrotem, firma wzięła 60 PLN netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    793

Ale wynalazek za darmo bym może i wzioł żeby  na złom sprzedać. Bo raczej nic więcej to nie wartę, 5 metró szerokości roboczej.

 

 

A mi się podoba konstrukcja tego rozsiewacza, on ma służyć do wapna a więc zakładam, że pyliste łatwo by się rozsiewało i nie byłoby problemu ze zwiewaniem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mi ten rozsiewacz do wapna się podoba. Jak wspomniano wysiew jest pewnie dokładniejszy niż w talerzowym. Szerokość robocza 5 m to nie tak mało a nie wapnuje się przecież co roku. Jakby miał ze 100 ha do rozsiania to by o niego raczej nie pytał. Ciekawi mnie tylko czy pyliste wapno jak Radkowit Premium nie będzie się zawieszać. Ślimak jest, ale nad nim może się zbijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj