Polecane posty

stempos1980    7878

Ten NH bardzo ciężko i dużo musiał mieć roboty przy turze bo opony od przebieg się nie zdarły.na fotce widać jak by był w firmie budującej drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bochniak    12

Po za tym na drugim zdięciu  ma opony w dobrym stanie a na pozostałych łyse dziwne ...

Edytowano przez bochniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja nie widzę dobrych opon :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

No  dziwne  rzeczywiście ,

na  drzwiach ma reklamę 

BRUKARSTWO

ROZBIÓRKI

TRANSPORT

czy jakoś  tak , pisze jesteśmy pierwszym właścicielem - to  chyba jakas firma ... 

 

 

 

A ja widzę , na foto przy tej pryzmie  gruzu - ma  dobre opony

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

Nie wiem boli cię to że to tutaj dodałem?

Bo zaśmiecacie. Ten temat jest do czego innego. 

Czy te rozsiewacze są coś warte jak z jakością siewu i czy jest tyle wart ?https://www.olx.pl/oferta/rozsewacz-nawozu-lely-800-lit-CID757-IDjODTj.html#96ac0443e9

To że 2 zbiorniki to duży + ale pomyśl czy ci wejdzie w niego 2 Bigpaki bo 1 worek to na pewno ale trzeba rozsypać tak by było równo po połowie, bo jak się skończy 1 połowa to 2 będzie sypać i denerwujący problem. Do sypania z worków 25/50 kgto idealny. 

na OLX kolejne podwyżki, maszyny rolnicze 30 zł...

Tam już tylko zostają handlarze którzy wykupują "pakiety" ogłoszeń. Żegnaj stara Tablico.pl [*] Ja już się przeniosłem na inne portale. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Jak częściej będą padać nazwy to częściej będą odwiedzane a tak wiem ale nie powiem

sprzedajemy.pl, gratka.pl, gumtree.pl coś ktoś jeszcze poleci?

 

Edytowano przez MasterRoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Bo zaśmiecacie. Ten temat jest do czego innego.

To że 2 zbiorniki to duży + ale pomyśl czy ci wejdzie w niego 2 Bigpaki bo 1 worek to na pewno ale trzeba rozsypać tak by było równo po połowie, bo jak się skończy 1 połowa to 2 będzie sypać i denerwujący problem. Do sypania z worków 25/50 kgto idealny.

Tam już tylko zostają handlarze którzy wykupują "pakiety" ogłoszeń. Żegnaj stara Tablico.pl [*] Ja już się przeniosłem na inne portale.

Ja się pytam jak z jakością wysiewu i czy ta cena jest adekwatna a z czego sypię nawóz to już inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

Ja na sprzedajemy siedzę, bardzo prosta obsługa.


Ja się pytam jak z jakością wysiewu i czy ta cena jest adekwatna a z czego sypię nawóz to już inna bajka

No nie zrozumiałem do końca ale chciałem się podzielić spostrzeżeniami innych znajomych którzy właśnie mają takie problemy jak napisałem. :) Ja tam sypię motylem aby sypać i się nie przejmuje czy równomiernie a rodzi się tak samo jak u sąsiada co ma Amazone za 15K :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Ale po co mam ganiać po polu 10 razy w koło skoro mogę 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr0224    11

Sąsiad ma 4 skibowego też z regulacją szerokości, w przypadku bardzo mokrej lub suchej orki kryje znacznie lepiej niż pług unii tur. przy optymalnych warunkach tur kryje troszkę lepiej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj