Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Tomasz78    1029

soltys ok ,ale przyznasz sam że u nas są takie ceny Poznaniaka ,fakt nieraz sie uda gdzieś za 500 zł wytargać ,ale to nie godne go naprawiać  ,Dla przykładu sąsiad kupił za 400 zł rozsiewacz 2 talerzowy ,hugo wie co to za marka ,malowany tyle razy że farba rdze trzyma ,przekładnia stoi ,ale on sie cieszy ,mówiąc ze wyremontuje ,jak dla mnie masakra.

co do złomu w mojej okolicy ponizej 2zł nie zchodzi a smaczniejsze kaski to cena 1/4 wartosci nowej

 

Binek nie wiem ale jeśli drogie zawsze można je zastąpić innym/i cena ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ciekawy rozrzutnik za tą kasę, założyć zwykłe łańcuchy, odmalować, ciekawe w jakim stanie podłoga? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Ciekawy rozrzutnik za tą kasę, założyć zwykłe łańcuchy, odmalować, ciekawe w jakim stanie podłoga? 

taaa tylko czy zwykłe łańcuchy pociągną tyle ton towaru na dłuższa metę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

też nad tym myślałem  B) ,ale jak jakość materiału dobra to może dało by sie je uratować ,hmmm trzeba by to na żywo zobaczyc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

A dlaczego nie? 4 szt takich jak np w T088 i będzie chodzić, to wąski rozrzutnik 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Po 16 zł są te ogniwa 60.6mm, są jeszcze 78,5, 100mm które są droższe, JF-stoll te małe jednoosiowe miały też takie łańcuchy. Nawet jak uda się założyć te po 16 zł to sobie policz 4 rzędy jak rozrzutnik ma z 5 metrów jak nie więcej - na metr wychodzi 16.5 ogniwa  czyli 10metrów to 165 ogniw czyli ponad 2600zł jeden łańcuch a idą 4.  No chyba że sczepisz stary i co 2 rozrzutniki będziesz wymieniał kolejne.... Przeróbka wyjdzie duuużo taniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nikt nie dzwonił to nie wiadomo ile ich brakuje. Z łańcuchami trzeba wymienić i koła łańcuchowe, może oś lub koła przetoczyć. Jak wszystko zliczyć to przestaje być atrakcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RasPutin   
Gość RasPutin

Ciekawy rozrzutnik za tą kasę, założyć zwykłe łańcuchy, odmalować, ciekawe w jakim stanie podłoga? 

Za cenę złomu nie spodziewaj się cudów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19684

soltys ok ,ale przyznasz sam że u nas są takie ceny Poznaniaka ,fakt nieraz sie uda gdzieś za 500 zł wytargać ,ale to nie godne go naprawiać  ,Dla przykładu sąsiad kupił za 400 zł rozsiewacz 2 talerzowy ,hugo wie co to za marka ,malowany tyle razy że farba rdze trzyma ,przekładnia stoi ,ale on sie cieszy ,mówiąc ze wyremontuje ,jak dla mnie masakra.

co do złomu w mojej okolicy ponizej 2zł nie zchodzi a smaczniejsze kaski to cena 1/4 wartosci nowej

 

Binek nie wiem ale jeśli drogie zawsze można je zastąpić innym/i cena ciekawa

Tak masz racje są takie ceny ale to nie znaczy,ze są tyle warte

 

kombajn 6km ode mnie

 

Panowie kupował ktoś?

Bo cena za śrutowaną coś zbyt atrakcyjna.

https://www.olx.pl/i2/oferta/kukurydza-ziarno-srutowana-w-big-bag-ccm-CID757-IDiqKtn.html

czy atrakcyja?Ja kupuje po 550 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317

To co sołtys o tym kombajnie możesz powiedzieć? Widziałeś w akcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cashpoint    16

Jakby ktoś chciał powiększyć swoje stadko to zapraszam, ogłoszenie mojego Taty, sprzedaje ponieważ już się ciasno robi w oborze i nie ma gdzie trzymać młodych sztuk ,a stado już osiągnęło optymalną wielkość przy bieżącym areale. 

 

https://www.olx.pl/oferta/jalowki-jaloweczki-CID757-IDleROI.html

Edytowano przez cashpoint

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

ktoś wie jak tu działa zabezpieczenie korpusów w tym pługu ? co tam jest? jak działa? i gdzie siedzi i jak jest skonstruowany mechanizm? https://www.klaravik.pl/auction/product/plug-huard-rlm-5-et/

 

 

Posiada ktoś taki przedłużacz? Interesuję mnie czy faktycznie jest to 3x2,5mm ,bo patrząc na ceny innych kabli to jest niska.    

 

http://allegro.pl/be...6714406700.html

jak jest możliwość obejrzenia na miejscu to warto sprawdzić co pisze na samym przewodzie odnośnie przekroju i porównać średnicę zewnętrzną z tym co sprzedają na metry w hurtowni , bo dobry markowy przedłużacz 3x2,5 miałby większą obciążalność prądową i moc przesyłową, najpewniej ściema tak jak z chińskimi tanimi przewodami rozruchowymi

Edytowano przez konteno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

W tym huardzie wszystkie elementy robocze do wymiany.a może jakaś sprężyna ukryta w słupicy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

spodziewałem się jakiegoś finezyjnego i lekkiego non-stop

no i trochę dziwne że śruba nie jest ścinana poprzecznie tylko rozciągana/ zrywana wzdłużnie.  w słupicę też by nic nie wsadził bo krzywa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj