Polecane posty

Tomasz78    1029

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-6ton-CID757-IDkeJUg.html#3ad26a94c4

burt nie potrafią normalnie zrobić, ale cenę to potrafi wystawić i bez papieru. Jeszcze napisze 6 ton ładowna zamiast 3 jak oryginał.

haha posiadacz takiego wózka to się nie opedzi od gapiów ,będą lezec i kwiczeć ze śmiechu ,do tego ta cena ,bardzo atrakcyjna jak na sztywną bez papieru :P :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Ja też. Dwa przewody pod hydraulikę podpięte.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19684

przewody widziałęm a na tabliczce znamionowej jest napisane obroty WOM  540........i dlatego pytam bo spotkałem już takie na WOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Tabliczka wydrukowana  na  zapas  ;) .

Możliwe ze  były  wersje  z własna pompą  , napędzane  z wom. ta  wygląda  na  napedzaną  hydraulicznie 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19684

liczyłem ,ze włąściciel który to wstawił się wypowie....

jak szukałem owijarki to oglądałem takie made in garage włąśnie na WOM-tu gościu jakiś czas temu się ogłaszał,ze wykonuje takie cóś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

albo pompa zakładana na wałek bezpośrednio

 

 

Przewody podpięte pod hydraulikę więc na wałek nie jest. Albo przerabiana była z wałka na hydraulikę zewnętrzną ciągnika bo po na zakrętach kiepsko się jeździło. 


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

16tys. za tą kupę złomu? Ludzie maja fantazję.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Racja kolego ,teraz uważnie sie przypatrzyłem ,

sąsiad ma spime ale steruje nią z ciągnika ,

Paweł tak czy inaczej ktos musi folie wiązac pod sznurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Przecież jest napisane że ma działający chwytacz folii. Więc sterowanie samozaładowczą z zewnątrz to bezsens wg mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9886

Ja swojego z050 oglosilem za 8500 a jest w dużo lepszym stanie wizualnym chociażby... Moglem 28500 wystawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To moja Z050 jest w lepszym stanie ale jeszcze nie wystawiałem bo nie ma czasu na to :) ale za 9000(do negocjacji) bym oddał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj