Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bratrolnika    28702

Zależy co chcesz gwintowac i w jakiej ilości. Ja kupiłem najtańsza za 80zl i cala instalacje co w domu przeżyła, i teraz leży na sporadyczne okazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja też mam taki najtańszy komplet z "celnego". Zestaw od 1/4" do 11/4". Do gosoodarstwa wystarcza w zupełności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ciągnik pewnie się sypie i tyle a z tą likwidacją gospodarstwa jak pisał Pawel885 to taka teraz moda w ogłoszeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7877

ale jak się sypie to gdzie miał gwarancie.koledze nh jak się zaczoł się sypać to na gwaranci zrobili mu remont za 70 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ciekawe gdzie kupił, kiedyś były takie z prywatnego importu gdzieś z Indii czy Chin na sprzedanie w dobrych cenach bez fakturki i gwarancji.No i bez kabiny. Ten ma naglaka. Rejestracja powiat makowski a sprzedający węgrowski - ciekawe 

Edytowano przez pawel885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

Sypie sie? Panowie... Przecież to deutz fahr więc oczywiste jest to że jak to twierdzą użytkownicy tego forum one sie nie psują w przeciwieństwie do ursusow, no bo jak to tak... Germański ciągnik i psucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafix255    39

i naraził sie na utrate wartości..... Chłopaki tak patrze za jakim ciagnikiem tanim itp do lekkiej pracy na olxie i albo bajkopisarze albo damasławek albo własnie daj zaliczkę, przywioze ci ciagnik albo wymalowane od a do z no sa w końcu jakies sensowne a i jeszcze sa z cofnietym licznikiem. to tak mozna pogrupować  ogłoszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LordFift    3

Unas na wiosce jest teraz taka sytuacja ze jeden likwiduje gospodarstwo bo gospodarz umarł a syn nie ma do tego chęci to wszystko wysprzedają

Miał maszyny od 2008-2016 roku wszystko idzie na sprzedasz zobaczy jakie ceny da

 

I mam takie pytanie

Miał ktoś do czynienia z takim ciagnikiem

 

https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-silver-110-jak-lamborgini-nie-zetor-massey-fendt-CID757-IDkbjp0.html#0b6dd86645

Edytowano przez LordFift

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

Hahaha miałem napisać, że jest pełna złota, bo się pod burtami przelewa. Izydor z tym szukaniem przyczep to ograniczasz się tylko do lubelskiego?

 

na ten rok już dawno odpuściłem, ceny nie w większości mocno zawyżone za używany sprzęt, zrobię najwyżej kilka kursów więcej a nie zapłacę za byle złom dwa razy więcej niż jest warty

jeśli nic się nie zmieni trzeba będzie pomyśleć o dalszych wycieczkach, bo widziałem ostatnio kilka d55 w dość rozsądnych pieniądzach


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W galerii marki Same było ostatnio zdjęcie takiego Silvera. Właściciela zapytaj bo ma jeszcze 2 inne ciągniki tej marki.

Unas na wiosce jest teraz taka sytuacja ze jeden likwiduje gospodarstwo bo gospodarz umarł a syn nie ma do tego chęci to wszystko wysprzedają
Miał maszyny od 2008-2016 roku wszystko idzie na sprzedasz zobaczy jakie ceny da

I mam takie pytanie
Miał ktoś do czynienia z takim ciagnikiem

https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-silver-110-jak-lamborgini-nie-zetor-massey-fendt-CID757-IDkbjp0.html#0b6dd86645

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Wymaga jeszcze sporo pracy... Nie za te pieniądze

Może w końcu poszedł po rozum do głowy i stwierdził że co by nie zrobił to zawsze będzie wyjąca 60tka bez uciągu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Powiedz  że żartujesz

Nie ...?  :D  :P

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LordFift    3

Ja 2 lata temu sprzedałem poznaniaka tez poszerzonego na 3m i po remoncie ( wymienione elementy , rurki plastikowe , pomalowany i zrobiony podest ) za 2100zł

Wiec według mnie trochę przesadziłeś z tą ceną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

2 lata temu nie było takiego szału z ceną, myślę że za 3tys. sprzeda


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LordFift    3

To mogę ci dać fakt ze sąsiad sprzedał w originale siał co roku 5ha za 1600zł i sprzedawał 2 miechy

ale był 2.7m

Moze tez tak być ze w naszej okolicy nie ma tak zainteresowania takim sprzętem

Edytowano przez LordFift

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akaku    79

@mariuszd93 Nie, jesli trafi sie ktoś to zawsze jest z czego opuscic :) 

 


Case <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj