Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mikruss    536

No wlasnie jak mielismy mf 3080 16x16 to trzeba bylo mieszac zakresami ab zeby ruszyc a na dyna nie ma tego problemu.
Wersja z polbiegiem 32x32 nie jezdzilem wiec nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

A to w ogóle mało spotykaną wersje miałeś bez półbiega. Bez speedshifta nie da się szybciej niż 30Km/h...

W wersji 32x32 o której wspominasz są identyczne przełożenia jak były u Ciebie a półbieg daje +26% na każdym biegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9103

Sąsiad ma MF 3095 to po przekroczeniu 30km/h zbija mu półbieg w dół. Podobno da się to przeprogramować i ciągnie prawie do 40km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Lukbold o tej 16 co piszesz to zapewne nie masz reduktora ab tylko rewers i polbieg i 1ka w prawo do tylu czyli skrzynia z seri 36xx.
Co do naszego 3080 to byl z 87 roku ale to bylo 14 lat temu juz i dawno go nie ma. Ostatnie lata brat ujezdzal 3120 i teraz jeat na sprzedanie bo nastepny kon w domu.
A wiesz moze co trzeba zrobic w mf 390 na rewersie bo mam skrzynie 28 km a to stanowczo za wolno a wiem ze ostatnie modele mialy 40 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

No niestety.. serii 300 nie znam z budowy a poza tym nie ma co na siłe wszystkiego przyśpieszać bo jak przyjdzie Ci potem mieszać w reduktorach to ja podziękował za taką robotę :P Mój 3060 choć przyczepy nie widuje to został na skrzyni 30km/h bo każdy zakres tej 32x32 pasuje mi do innej pracy... nie muszę mieszać ani zakresami ani reduktorem...

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    314

Ta jedna to ma coś naspawane. A ciekawe ile by trzeba dołożyć na nowe odkładnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9103

ze 2 koła trzeba na nowe odkładnice wydać (na komplet zamienników)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Rok, dwa jeszcze by obleciał. Jakieś płaskowniki naspawane, ale to nic. U handlarza widziałem poetingera z naspawanymi na odkładnice zużytymi lemieszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Landini w tej cenie to prawie to samo co mf, więc opinie o mf znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przecież komfort w obu będzie podobny. Głośnoooo. Wolałbym poczekać i dozbierać na coś nowszego.
Luke16 tam ostatnio był, bo to jego znajomy. Pisz do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

W tej renówce masz wspomaganie na orbitrolu, rewers, synchronizowane biegi, ogrzewanie kabiny, wygłuszenia i ciche zwolnice więc jak by nie było trochę mniej dostajesz wycisku po całym dniu pracy, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2327

Jak sie nie boi drogich ale rzadkich napraw to niech bierze bo c360 to przeciwienstwo tanio ale czesto


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4221

Rok, dwa jeszcze by obleciał. Jakieś płaskowniki naspawane, ale to nic. U handlarza widziałem poetingera z naspawanymi na odkładnice zużytymi lemieszami.

Jak ogladalem plugi, to u handlarza w ostrodzie w jednym piersi byly przyspawane, a cena oczywiscie za niska nie byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj