Polecane posty

jacus    3038

ten bedzie tanszy

http://www.agroklub.com/poljoprivredni-oglasnik/oglas/traktor-zetor-u-odlicnom-stanju/30065/

 ale niestety nie aktualne- w chorwacji kosztowal 4,133 euro a u nas 68 tys -odliczajac koszty to euro strasznie ostatnio podrozalo. :lol:  :lol:  :lol: .

nawet zdjec nie chcialo im sie zmienic, a moze to u nich chca zrobic przekret i tam wziasc zaliczke....


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Rozrzutnika nie trzeba rejestrować a może być przyczepą. Widziałem jednego żółty Lebough czy jakoś tak z wywrotem na tył. Przepisy od któregoś roku mają się zmienić i nowe trzeba już rejestrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

zamieść ogłoszenie na niemieckim Agrofoto- pójdzie od ręki :lol:

 

a jest takie cóś??

Kozami tez handlujesz ? :D

 

Brat ma dziewczynę to kozę trza sprzedać ;)

Gumiaków w komplecie brak i temu nie idzie sprzedac :P

LEMIGO dokłądamy gratis oczywiście czerwone ^^

Chętny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

ten bedzie tanszy

http://www.agroklub.com/poljoprivredni-oglasnik/oglas/traktor-zetor-u-odlicnom-stanju/30065/

 ale niestety nie aktualne- w chorwacji kosztowal 4,133 euro a u nas 68 tys -odliczajac koszty to euro strasznie ostatnio podrozalo. :lol:  :lol:  :lol: .

nawet zdjec nie chcialo im sie zmienic, a moze to u nich chca zrobic przekret i tam wziasc zaliczke....

Raczej fałszywe ogłoszenie na wyłudzenie zaliczki. Tak samo jak pojawiają się u nas z kopiowanymi zdjęciami z innego kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toorano    181

ten bedzie tanszy

http://www.agroklub.com/poljoprivredni-oglasnik/oglas/traktor-zetor-u-odlicnom-stanju/30065/

 ale niestety nie aktualne- w chorwacji kosztowal 4,133 euro a u nas 68 tys -odliczajac koszty to euro strasznie ostatnio podrozalo. :lol:  :lol:  :lol: .

nawet zdjec nie chcialo im sie zmienic, a moze to u nich chca zrobic przekret i tam wziasc zaliczke....

chyba jednak jest w Polsce ! jest tu zarejestrowany i polska gaśnica ! a tam tablica zamazana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

Przyczepa tandem sprawuje sie dobrze, ale trzeba w ciagniku miec zaczep typu hitch. Na normalnych fabrycznych zaczepach ursus czy zetor jest problem z jazda. Zaczepy wyginaja sie potrafia nawet sie zlamac, a przod podnosi do gory.

 

akurat ja mam hitch - fabryczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Czytać ogłoszenie... Tytuł wprowadza w błąd i tyle. W opisie już jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

Tak mi się wydaje.

Ta jest ładna ale chyba bez papierów https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-tandem-8-ton-3-strony-lub-zamiana-na-dwu-osiowa-CID757-IDeoILB.html#515b7fc1d5

A w ogóle to jak się tym pracuje? Wygoda czy kłopot względem klasycznej dwuosiówki?

 

Tu z papierami ale drogo https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-wywrotka-tandem-warfama-dobre-miasto-t-042-CID757-ID2yt5T.html#e5b8d9c506

Mam rozrzutnik z warfamy na takim zawieszeniu jak ta 2 i częściej robi za przyczepę niż za rozrzutnik i powiem ci że za mtz prowadzi się doskonale :) a ta 1 to chyba sztywna, każda nierówność bd odczuwana  x2

Edytowano przez stuart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie, o wiele za drogo...

to zadzwoń i porozmawiaj z sprzedajacym spytaj czy opuści cenę  do 65 000. Życzę powodzenia. Na koniec sam się rozłączył jak zaczął mówić ile to włożył w niego ,że najwyżej 500 zł.

Jest trochę o tym handlarzu . Dla jednych warto , dla innych nie . Ja jestem ciekaw skąd on wytrzasnął taki przedni gril plastikowy .

Chodzi o Zetora gdzie coś jest więcej napisane?

chyba zart prawie 70 tys za pomalowany ciagnik remont z naciskiem na lakier

Pytam czy opuści do 65 000 jak sie wściekł.

 

ten bedzie tanszy

http://www.agroklub.com/poljoprivredni-oglasnik/oglas/traktor-zetor-u-odlicnom-stanju/30065/

 ale niestety nie aktualne- w chorwacji kosztowal 4,133 euro a u nas 68 tys -odliczajac koszty to euro strasznie ostatnio podrozalo. :lol:  :lol:  :lol: .

nawet zdjec nie chcialo im sie zmienic, a moze to u nich chca zrobic przekret i tam wziasc zaliczke....

no to kupno wyniosło go około 16 000 zł plus niby 18 000 wkładu co na daje wynik 37 000.

Edytowano przez stefan8244c2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

to zadzwoń i porozmawiaj z sprzedajacym spytaj czy opuści cenę  do 65 000. Życzę powodzenia. Na koniec sam się rozłączył jak zaczął mówić ile to włożył w niego ,że najwyżej 500 zł.

 

 

Nie mówiłem, że ten handlarz opuści tylko, że ciągnik nie jest tyle wart ;) Nawet jakbym miał kupować to nie widzę sensu dzwonić i się pytać. Nie ta klasa ciągnika za taką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25514

Mam rozrzutnik z warfamy na takim zawieszeniu jak ta 2 i częściej robi za przyczepę niż za rozrzutnik i powiem ci że za mtz prowadzi się doskonale :) a ta 1 to chyba sztywna, każda nierówność bd odczuwana  x2

Dzwoniłem wczoraj do gościa. Ten pierwszy to tandem na wózku z jakiegoś Mercedesa. W ciągu kilku dni mają być papiery na przyczepę. Wszystko pięknie bo i nadstawki, trójkąty, plandeka, światła, i zaczep z tyłu są, ale nie ma instalacji hamulcowej. Więc odpuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Nic nie malowane kilka dni temu przyjechał. Albo w czwartek albo w piątek. Chyba że na zachodzie. Jeżeli komuś by się chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Masz jakiegoś pewnego handlarza, który nie picuje ciągników i sprowadza w stanie podobnym do tego mf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Tomas kolege mam. W 95% nie picuje. Z reguły nie zdąży wystawić i sprzedaje. Kilka osób z af od niego kupiło ciągników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A licznik zdąży skrygować? Wszystkie marki sprowadza czy tylko Renault i MF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

 

Handlarze maja nasrane w tych glowach. Ciekaw jestem co on tam wlozyl za 18 tys. Opony niech z 5 kosztowaly, to za 13 tys pol zetora mozna wymienic. Bajarze co troche farby zuzyli i chca Bog wie jakie pieniadze. Chocby i byl w za***istym stanie, to za samo to, ze caly odmalowany nawet bym nie myslal go ogladac.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj