Polecane posty

tomek73    579

To chyba proste, zwyczajnie łatwiej jest wymanewrować tyłem takim tandemem niż zwykłą przyczepą, dzięki czemu w każdą dziurę wjedzie się z zamkniętymi oczami.

Też się zastanawiałem nad takim tandemem, ale poza łatwością w cofaniu to w porównaniu z normalną przyczepą ma chyba same wady.

 

Mam z Wieltona zwykłą i tandema 12 T i do wszystkiego przeważnie biorę tandema.

Łatwość w   cofaniu, dociążenie ciagnika, to przy pełnej  ponad 2  tony na zaczep,bardzo poprawie trakcję ciągnika, dużo bardziej poręczna od zwykłej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

to kolega chyba napisał wszystkie zalety tandemu i żadna 2-oś nie będzie lepsza

to że wam buja starego U to wina konstrukcji tego ciągnika, podczepcie sobie na piton fix w zachodnim i zobaczycie jak może się prowadzić


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakia to wada konstrukcyjna uniemożliwia dobre prowadzenie? Ja mam hitcha i co jak zaczepię do ursusa to będzie bujać a jak taki sam zaczep będzie w jd to już nie będzie bujać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek88    128

No to już pod jakies czary podchodzi, magia zachodniego sprzętu :D  a tak na serio to może w zachodnich zaczep jest bliżej osi ciągnika że tak nie buja? sam nie rozumiem tego fenomenu :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Zdecydowanie nie, o wiele za drogo...

Edytowano przez romek6340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jest trochę o tym handlarzu . Dla jednych warto , dla innych nie . Ja jestem ciekaw skąd on wytrzasnął taki przedni gril plastikowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

Traktorek ładny czysty japoniec ale jak za te gabaryty to cena zaporowa ale myśle że w sadownictwie znajdzie nabywców.nawet ma autopilota to prawie jak samolot.Zetorki  ale to jest nowy ciągnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25516

Jak już ktoś zdecyduje się na skrzynię vario to będzie to 60% ceny Fendta, ale moim zdaniem w trochę za szeroki. W jabłoniach ujdzie, do jagodników odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mój post był do Stefana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

AGREST do truskawek to on się nienadaje ale pożeczka i te inne uprawy to zmieści się.za fenda dają takie pieniądze to za tą cene to znajdzie nabywców.może diler tańszy od korbanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211

Krzysztof nowe przepisy gdzieś znalazł :blink: :lol:,powodzenia w eksploatacji na drogach

a pojazdy wolnobieżne mimo że nie trzeba ich rejestrowac podlegają ubezpieczeniom komunikacyjnym B)

Podstawa prawna:

Art. 2 pkt 34 ustawy z dnia 20.06.1997 r. Prawo o ruchu drogowym A więc pojazd który ze swojej konstrukcji nie przekracza 25km/h jest pojazdem wolnobieżnym i nie podlega rejestracji badaniom technicznym itp.jedynie żeby się poruszać po drogach publicznych ma mieć OC 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

no pewno... funkiel nówka, brak śladów zużycia w cenie Ursusa 914... ja bym już po niego jechał bo jutro kurz po nim zostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

krzysiu pojazd wolnobieźny, to np kombajn, koparka, wózek widłowy itp. teraz poszukaj definicji przyczepy- to zrozumiesz że piszesz bzdury


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211

to przestań ciągać rozrzutnika i innych maszyn ciąganych na kołach typu agregaty talerzówki nawet wózek do hedera bo przecież nie są zarejestrowane a nie przekraczasz nimi 25 km /h 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

krzysiu mowa była o przyczepie, nie o talerzówce czy pługu. dla mnie możesz jeździć i samochodem nie zarejestrowanym. Ale nie wypowiadaj się o czymś, o czym nie masz pojęcia

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LordFift    3

i z przebiegiem 8000 h+1 z przodu w najlepszym wypadku

 

na h nie patrze bo to wiadomo ze teraz kręcą

8lat temu kopiliśmy fendt 311 to miał 21tys h to wiem ze to prawdziwe są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8518

to przestań ciągać rozrzutnika i innych maszyn ciąganych na kołach typu agregaty talerzówki nawet wózek do hedera bo przecież nie są zarejestrowane a nie przekraczasz nimi 25 km /h 

 

to są maszyny rolnicze  a nie pojazdy wolnobieżne

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj