Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Pamiętam dobrze. Na razie nie szukam, taka mała dygresja o absurdalnych cenach złomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8520

Oczywiście że jest malowany na zielono czerwony przecież widać :D

 

zapomniał nagarniacz pomalować <_< <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co np. , bo Ja nie zauważyłem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16
Napisano (edytowany)

https://www.olx.pl/oferta/ladowacz-czolowy-2b-tur-wol-met-euroramka-c330-c360-mf-zetor-itp-CID757-IDho97P.html

 

Zamówiłem dwa tygodnie temu ładowacz od tego człowieka do MFa 675 cene na full wypasie ustaliliśmy na 7450zł... Dzisiaj przywieźli mi ten ładowacz i co?  :P Była beka jak diabli bo nie pasowało mocowanie mimo że szef twierdził że musi pasować... Fakt był taki że z przodu wszystko pasowało ale zbrakło z tyłu z 10cm... Niestety szef powiedział że innych nie robią i zostałem bez ładowacza  :( . Może ktoś wie gdzieś oryginalny do mfa serii 6XX lub do Ursusa 4512?

 

10 czy 12 tys zł nie wydam bo za tyle to C-360 z turem można mieć... Ostatnio znajomy kupił C-360 ze wspomaganiem, turem 3 sekcje i papierem za 8 tys zł...

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly00    26

tylko po co ci tur przy c360? zalezy co chcesz robic ale to droga przez meke przeciez nie ma wspomagania wolno to chodzi a tez z ogloszenia to tez chyba cudow nie ma zaraz pewnie sie powyciera i bedzie mial luzy wszedzie moze cos z zachodu do mf nie myslales?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Takiego wol-meta ma kilku moich znajomych i jest nieźle wykonane i nikt nie narzeka i mi się też podoba... Z resztą u mnie tur teraz potrzebny tylko do przywozu belek siana i wywózki obornika (ładuje się ręcznie na łyżkę) więc nic ciężkiego robił nie będzie... Niestety jak było sporo ładowaczy oryginalnych do mfa przed świętami to teraz nie ma żadnego... no może oprócz tego... https://www.olx.pl/oferta/tur-mf-675-690-CID757-IDkbg20.html#64925aedec 

Co jest raczej ostrą przeginką co do ceny... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja na 60-ce mam właśnie ładowacz od MF serii 500. Tego Wolmeta Ci nie przerobi w cenie zakupu? Wystarczy przedłużyć mocowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Rob już tam dzwonie :)
A wolmeta nie ma możliwości przerobienia co jest śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9907

A samemu ? Dużo roboty pewnie z tym by nie bylo

olx.pl/i2/oferta/tur-ladowacz-czolowy-do-mf-4-cylindrowych-oraz-ursus-4512-i-pochodnych-CID757-IDhq3m3.html tego widziales ? Pisak ze dla użytkowników z agrofoto z rabatem :)

Edytowano przez szymon09875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9227

A widzieliście gdzieś ładowacz z mocowaniem do MTZ w cenie do 3-3,5kPLN ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/X0BF/

zna ktos tego człowieka lub kupił od niego którąś z jego przyczep. Ceni sie chyba troszke ale może warto pomyśleć nad jakimś zestawikiem tym bardziej że na nowa nie stać. Opinie byłby przydatne

 

za 30tys. spokojnie kupisz zasławkę d55


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702

Co np. , bo Ja nie zauważyłem ?

 

np boczne blachy....

A widzieliście gdzieś ładowacz z mocowaniem do MTZ w cenie do 3-3,5kPLN ?

dzwoń do RYŚKA.......miał coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Z tego co wiem to jest d**y warte B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj