Polecane posty

mikcom20    190

widziałem to ogłoszenie i wiem u kogo to ale rejestracja w jakim stopniu mnie zniechęca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

warto za tą kasę? jest to jedyna D47b w normalny stanie, choć zdjęcia trochę stare i papierami w promieniu 50 km Jest jeszcze A w podobnych pieniądzach znadkładkami ale A to większe koszty przeglądów Tak?

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-d47-b-CID757-IDbjDFx.html

 

dwie sprzedaje czy posiadanie zetora zobowiązuje ?

 

A to samochodowa ale zależy co ma wpisane w DR, bo może mieć przegląd co 2 lata


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LordFift    3

może ktoś coś wie o ty sprzedającym, i o tym kombajnie,szukam coś podobnegohttps://www.olx.pl/oferta/new-holland-tx64-plus-CID757-IDgs827.html#1cd1e84d7e

 

my u niego ciągnik kupilismy

oglądałem ten kombajn inny użytkownik się o niego pytał

byłem w tamtych okolicach to podjechałem go tak wstępnie zobaczyć wygląda wszystko ok nie było widać zęby gdzieś malowany był

jak coś to zapraszam na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190

dwie sprzedaje czy posiadanie zetora zobowiązuje ?

 

A to samochodowa ale zależy co ma wpisane w DR, bo może mieć przegląd co 2 lata

 

jedną sprzedaje, ta D47A jest w innej miejscowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FROG1979    11

Ja rozumiem, przyczepa 3,5 tony ale 1,5 konia? :D

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-na-1-5-konia-CID757-IDk93HG.html#e7a418e59d

 

Kolejny szuka frajera...

https://www.olx.pl/oferta/ursus-912-CID757-IDjNNzZ.html

 

Haha właśnie miałem pisać o tej sławnej C-385A ale mnie uprzedzili, a taka okazja była, tylu chętnych jeden przez drugiego się pchali...

 

Pamiętacie ursusa 1012 za 35 990 w Książu Wielkim sprzedał się za 35 :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisaliśmy o tym naprawdę warto

 

Na jakiej zasadzie te rejestracja na oświdczenie ? Przyczepa z kraju gdzie rejestracja nie jest wymagana>? 


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

jedną sprzedaje, ta D47A jest w innej miejscowości.

 

chodziło mi o te że cena jak za dwa takie złomy  ;)


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepe2    13

Na jakiej zasadzie te rejestracja na oświdczenie ? Przyczepa z kraju gdzie rejestracja nie jest wymagana>? 

 

Rejestrowałem właśnie traktor kupiony w Holandii a tam nie ma czegoś takiego jak dowód rejestracyjny i tablica , prosta umowa , idziesz do wydziału komunikacji i tam podpisujesz oświadczenie że nabyty przez ciebie pojazd nie posiadał powyższych dokumentów .Warto przed zakupem upewnić się czy akurat w twoim wydziale komunikacji nie robią jakichś problemów bo są miejsca że kręcą nosem .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Pewnie jakiś zapomniany prototyp :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kilka lat temu był opisany w RolniczymPrzegladzie Technicznym, to jakiś składak, trochę ruskiej techniki, trochę polskiej i miał jakiś zachodni silnik(chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

po prostu odnowiona wersia kirowca z tego slęzaka ale kawał maszyny jeżeli ma taki uciąg jak kirowetz to super sprawa do dużych maszyn.a ta 330 to cena z kosmosu.niejest warta tych pieniędzy.niedaleko mnie jest co ma 700 mtg od nowości i chce 23000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Bez briefu czyli problem z rejestracją...


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9889

Takiego slazaka mieli w gospodartswie gdzie jeździliśmy w technikum na praktyki. Narzekali na niego bardzo bo awaryjny. W polu nic już nie robil tylko ciagal lawetę ze skrzyniopaletami z ziemniakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj