Polecane posty

Tygrysek    21
Napisano (edytowany)

mi wycenił na 9 netto mx 1200 czyli 1170zł brutto

Edytowano przez Tygrysek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Od czasu do czasu przepalany :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wygrał nawet konkurs konstruktorów topagraru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28741

W ogłoszeniu napisane ze odbiór najlepiej osobisty, ciekawe jakie są jeszcze inne opcje, może wysyłka poczta polską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    791
Napisano (edytowany)

Jak oddaje za darmo to chyba w porządku. Niektórzy nawet oferują dopłatę aby ktoś przyjechał i zabrał.

Edytowano przez KlimekPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakie za darmo ? Za czekoladę . :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelpzo    0

 

Witam,

Zamierzam kupić ciągnik z przednim napędem tak do 100km. Zainteresowały mnie MF z serii 30--. Znalazłem ogłoszenie ciągnika mf 3080. Ciągnik jest w Belgii. Co myślicie o tym ogłoszeniu? Na co zwrócić uwagę przy oglądaniu takiego ciągnika?

https://www.troostwi...-6009-4161373/ 

Pozdrawiam

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

Myślisz że ktoś za granicą chce sprzedać dobry, duży ciągnik za jakieś 16 tyś zł ? Nie znam tego języka ale ja bym w takie ogłoszenia nie wierzył, chyba że to mechanicznie złom to jeszcze. Jak chcesz kupić zadbaną sprawną maszynę za granicą to swoje musi kosztować czasami nawet więcej niż w Polsce jak to jest z autami. Wiem że na ten model, sprawny trzeba wydać co najmniej 2x tyle. Pomijając już to ogłoszenie to jak będziesz oglądał to trzeba zwrócić uwagę przede wszystkim na skrzynię biegów, z resztą jak w każdym ciągniku jednak w tych modelach szczególnie. Co do silnika to są to dobre jednostki perkinsa ale często można spotkać uszkodzone lub mocno zużyte skrzynie przez niewłaściwe użytkowanie lub niedbanie o oleje filtry itp a na to jest dość wrażliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054
Napisano (edytowany)

daj se spokój z takimi rocznikami za cenę odpicowanej 60tki. Poza tym to licytacja

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj