Polecane posty

benio1967    154

Da,tylko trzeba poszukać-ja za 26 kupilem jd 3050 95 km z 90 roku w oryginale w kabinie sg2,-słabe ogumienie szczególnie przednie ale reszta super.Kabina ma porządne ogrzewanie,tapicerkę,pali w mrozy na dotyk-za 5 msc będzie do sprzedaży lub zamiany na kombajn zbożowy,bo miałem na niego fakturę i w grudniu zarejestrowałem na siebie więc muszę 6 msc odczekać.

Edytowano przez benio1967

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przejrzałem kilkadziesiąt na otomoto, kilkaset na olx i na palcach policzyłbym te, które można byłoby obejrzeć. Jakaś lipa w tych ogłoszeniach. Starocie trzymają cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2350

Mam do sprzedania potingera mex II jednozedowy. Kilka lat nie używamy. Sprawny do końca. Cena 1100 do negocjacji.

Ggdzie ta sieczkkarnia ?moze jakies zdjecia


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samcio    4

Mazowieckie Powiat Sokołów Podlaski. Nie mam możliwości zrobić teraz zdjęcia.Ale wizualnie jest w słabym stanie. Mocno pordzewiala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9227

Kolego - piszesz "kilkadziesiąt przeglądałem" ? Ja siewnika szukałem półtora roku, żeby był stan przyzwoity i cena akceptowalna, a także, aby nie jechac po niego na drugi koniec kraju. Trzeba byc cierpliwym. Ja przeglądam codziennie wszystkie oferty z mojego regionu, bo teraz szukam rozsiewacza i moge na pamięć juz chyba powiedzieć, który ile ukazuje się w ogłoszeniach. niektórzy to tylko "sprzedają" a nie chcą sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/1a8m9/ Kojarzy ktoś z was tego handlarza z woj. Opolskiego? Warto przejechać całą Polskę za maszyną, czy lepiej sobie dać spokój? 

Kupiłem od niego rozsiewacz Bredala B70 i jest OK, nie ma co narzekać, gość nie czaruję. Znajomi też kupili od niego Fendty 611 a gmina  612 , dobre ciągniki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LordFift    3

https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/1a8m9/ Kojarzy ktoś z was tego handlarza z woj. Opolskiego? Warto przejechać całą Polskę za maszyną, czy lepiej sobie dać spokój? 

 

Ja kupiłem u niego Fendta 311

Jakiś rok temu wujek kupił u niego fendta 512 gość powiedział co jest do naprawy

Wiec mogę go polecić gość mówi co jest do naprawy

A co interesuje cię ?

Będę może w niedziele w tamtych okolicach to bym podjechał zobaczyć tą rzec co cie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

Kolego - piszesz "kilkadziesiąt przeglądałem" ? Ja siewnika szukałem półtora roku, żeby był stan przyzwoity i cena akceptowalna, a także, aby nie jechac po niego na drugi koniec kraju. Trzeba byc cierpliwym. Ja przeglądam codziennie wszystkie oferty z mojego regionu, bo teraz szukam rozsiewacza i moge na pamięć juz chyba powiedzieć, który ile ukazuje się w ogłoszeniach. niektórzy to tylko "sprzedają" a nie chcą sprzedać.

 

Właśnie mnie też interesują takie przypadki, np. mam w okolicy przyczepę 4 rosyjską za 16 000 albo C-385A za 30 000, ogłoszenia wiszą już ze 3 lata i nawet o 100 nie spadły. Czy tym ludziom nie zależy na sprzedaży, czy są tak uparci. Powinni pójść do po rozum do głowy, że jak przez pół roku nikt się nie odezwał to trzeba trochę zejść z ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly00    26

https://www.otomoto.pl/oferta/claas-ares-826-rz-ID6y7Aet.html#xtor=SEC-8

 

moze ktos mi doradzi czy kupic takiego claasa czy moze fergusona 8240?

 

https://www.olx.pl/oferta/massey-ferguson-8240-8150-2000r-180-km-silnik-sisu-orginal-CID757-IDjeAcP.html#606f31b838

 

tego fergusona widzialem claasa jeszcze nie ktos moze go widzial? kojarzy sprzedawce mam kawalek drogi do niego nie wiem czy warto jechac claas ma dosc niski przebieg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

@tomek73 , @LordFift , dzięki chłopaki za informacje, @LordFift a słuchaj interesuje mnie ten New Holland TX64, bo zaczynam rozglądać się powoli za kombajnem i tak wpadł mi w oko, jak byś miał ochotę zajechać to był bym bardzo wdzięczny, odezwij się na PW :)

 

Pytanie teraz jeszcze czy może znów któryś z użytkowników kojarzy tego handlarza : https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/JN3w/ z woj. Małopolskiego? wpadł mi w oko JD 2256 i też jestem ciekaw czy warto jechać. 

Edytowano przez DJBOMBA12

W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly00    26

ten john to chyba nie byl myty woda przez poprzedniego wlasciciela ciekawe ile ma godzin  wyglada bardzo ladnie ciekawe czy to cena netto czy brutto tanio chyba go nie sprzeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten john deere jest do sprzedania z 20 km od mnie na zdjęciach ma ładne rzeczy tylko ze ceni się i długo stoją na internecie tak jak ten fendt 312 jest z rok do sprzedania     

Edytowano przez przybyslawice5211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly00    26

taki zadabany john z niskim przebiegiem to piekna sprawa wart tej kasy .... lyka wszystko jego zapchac to trzebaby z 15km na H kosic;)

 

moze ktos jest z okolic siedlec ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211

ale ten jd był chyba malowany na 2 zdj widać pozamalowywane przewody hydrauliczne myśle że firma nie maluje przewodów po złożeniu kombajnu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

Według sprzedającego ten kombajn ma 3000 mtg na silniku, a cena tego kombajnu to cena netto. 


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H3ni0    31

Zna ktoś może jakąś typowo francuską stronę z maszynami?

Edytowano przez H3ni0

KPZ "Zetor Team"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj