Polecane posty

Gość   
Gość

 Łeee , nawet obciążników nie ma :wacko: :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Myślę że nie jest z 80r , a po za tym kto go tam wie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Długo już stoi więc widocznie nie wart tych pieniędzy - już dawno go widziałem w ogłoszeniach. Masz przecież blisko to jedź zobacz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rob355    8

Długo już stoi więc widocznie nie wart tych pieniędzy - już dawno go widziałem w ogłoszeniach. Masz przecież blisko to jedź zobacz 

Tak podjadę w niedzielę, dzwoniłem to ponoć z 80-go roku chociaż dane z netu mówią, ze do 78 tylko. Wcześniej był wystawiony drożej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

 

Nawet bym zapłacił, żeby zobaczyć jak mu się udaje go sprzedać :D.

 

Co myślicie o tym zestawie?

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=p&string=zestaw+naprawczy+ursus+912&bmatch=base-relevance-floki-5-aut-1-3-1025

 

Może ktoś jakieś inne poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Tak podjadę w niedzielę, dzwoniłem to ponoć z 80-go roku chociaż dane z netu mówią, ze do 78 tylko. Wcześniej był wystawiony drożej. 

No stary to on jest, po tej serii był 69XX po niej dopiero 70XX . W okolicach Ostrołęki widzę że bardzo modny ten tekst  "sprzedaję z powodu likwidacji gospodarstwa" , niedawno oglądałem w okolicach ciągnik z takim samym tytułem, idę z gościem do wiaty oglądać ciągnik a tam dwa nowe zetory i z 50 bagów nawozów  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

i czerwone paliwo w filtrze :)

 

o to to to!!!!!!!!!! tył 30% zostało a przódkolano było śmierdzi mi tu coś bo nikt nie kupuje nowych opon żeby sprzedać a po ramie widać że pod chmurką swoje odstał bez ruchu minimum 2 lata i silniczek do kapitałki już pewnie i bez tego faktu a  że to mf to i skrzynia!!! na 99%

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

i czerwone paliwo w filtrze :)

 

We Francji np. na czerwono jest barwione rolnicze paliwo


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

https://www.olx.pl/oferta/massey-ferguson-3065-nie-3060-3070-CID757-IDiNKjt.html zdj 3 i 4. Przetarcia na siedzeniu zamazał w paincie. Mistrz...

A ja znam tego MFa :D Kumpel go sprowadził z uszkodzoną skrzynią... Poznałem go po kilku rzeczach że to ten akurat... Pamiętam że silnik był bardzo ok. Podnośnik śmigał. Na takich oponach przyjechał. A fotel jest inny bo tamten był w agonalnym stanie. Kabina widać że poprawiona bo podłogi praktycznie w nim nie było. Kolega z tego co pamiętam sprzedał go za 26 tys zł... Potem ten sam człowiek kupił kolejnego mfa 3065 od kolegi, stan tego drugiego był piękny zewnętrznie i wewnętrznie, ale skrzynia też padnięta i silnik tragiczny... pod wąż od odmy podstawione było wiadereczko... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maromar    18

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-jednoosiowa-wywrotka-CID757-IDjotQS.html tak się zastanawiam po co wywrot na boki jak boczne burty są na stale

 

wydaje mi się że oryginalnie miała inną zabudowę, z otwieranymi bokami

 

tylko jedno pytanie,  PO CO...???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj