Polecane posty

Gość Luke16   
Gość Luke16

Jakoś nie chce mi się wierzyć w te 37 tyś za 80-tkę i szybkiego znalezienia chętnych do kupna za 35 tyś. Po prostu ludzie Ci piszą że cena za wysoka to nagle mówisz że chętni są, w takim razie sprzedaj albo jeśli ogłoszenie było "żeby sprawdzić" to usuń bo już wiesz a tak to aby dajesz złudzenia " chętnym " że mogą kupić 80-tkę w tak okazyjnej cenie - proste ;-) Nie wiem, może źle zrobiłem kupując w tamtym roku Deutz Fahra DX6.10 87r. w miarę zadbany z nawiewami, nagrzewnicą, radiem fotelem pneumatycznym, pneumatyką 1/2 obwodową, jak na razie bez problemów za 35 tyś (inni których znam też kupowali ciągniki czy to renault, mf czy fendty za 35-40 tyś, nieco młodsze po 50) jak za tyle samo mógłbym mieć takiego Ursusa. Skoro za tyle i niewiele więcej można już znaleźć coś zachodniego w przyzwoitym stanie to na prawdę wątpię, zresztą nie tylko ja, że za tyle sprzedasz bo co? Ewentualne naprawy będą tańsze, co poza tym ? Sorry ale już dość się naoglądałem ogłoszeń ze starymi Ursusami, zetorami czy teraz też polskimi przyczepami d47 czy inne z cenami z kosmosu więc trochę mnie irytują takie stwierdzenia.

Zgadza się :) W 2015 kupiłem zamiast Zetora 8145 Renówkę i nie mam zamiaru więcej wracać do Ursusa czy Zetora... Ale niektórym się nie przetłumaczy i koniec a w szczególności z takim opisem w profilu:

 

Zainteresowania:Bydło mleczne -wszystko co związane jest z tą dziedziną.<br />Maszyny i sprzęt rolniczy -nowinki techniczne, stare polskie Ursusy, Zetory.<br />BMW serii 3:)))

 

Z resztą kolega bodzio ma ogłoszenia z zaporowymi cenami np. :

https://www.olx.pl/oferta/john-deere-6320-CID757-IDjzE1R.html#fb5fc9d309

 

 

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FROG1979    11

Miośnik Ursusa wyda każdą kasę na Ursusa, miłośnik jJohna na Johna, Zetora na Zetora, itd. Taka nasza ułańska fantazja lub inne słowo na "F". - Fanatycy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

nie raz już pisałem że głupich w tym kraju nie brakuje, dzięki nim mamy ceny jakie mamy i za starego grata czasem trzeba przepłacić  <_<


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

Jak sprowadzany  z zagranicy, to raczej ciężko, bo przepisują dane ze starego dowodu. Da si wprawdzie źle wpisać KW zamiast KM, ale od tego ciągnikowi siły nie przybywa

62KW to 84KM, może komuś się jednostki pomyliły

mylisz sie :P Mój Ford ma ok 63KM, a w dowodzie ma coś koło 80KM, bo tak mi wpisał przy rejestracji... Wg jego jakichs tam danych, ten model ma właśnie ok 80KM i tak wpisał. Nie wiem, czy model pomylił, czy co, ale tak już zostało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9199

Wyraźnie napisałem, że komus się mogły jednostki pomylic, w jednych dowodach jest moc w KW (większość) ale sa tez takie , gdzie podają w KM lub BHP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

No to powiem Wam szczerze ze dzisiaj gościu był oglądać i za 35 jest gotów ją brać...

. taa chyba w kakao :-) takie brednie to w sobote po 22 godzinie jak ktos pijany a nie na trzezwo,czlowieku kto da 35 za c385a? a cena tego johna to juz calkiem z krainy deszczowcow. za 6420 z 2002 full z tuzem lalka ,ledwo wziolem 98tys zl . zejdz na ziemie bo sie osmieszasz z takimi cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek    75

czytam czytam i też dorzuce swoje 3grosze, chociaż to nie temat kto za ile sprzedał czy chce sprzedać 385. my kupiliśmy na jesieni 385 esportową wersje sprowadzony z francji. stan wizualny nie był najlepszy ale po dołożeniu 2tysięcy wygląda lepiej. mechanicznie zrobiona uszeczelka pod głowicą i teraz lewa zwolnica. koszty uszelka z planowaniem i zaworami wyszła nie cały tysiąc zwolnica 500zł ciągnik z rejestracja i tym co dołożyliśmy wyszedł 24tysiące. także może i swojego dam koledze niech sprzeda za 35k  odpale mu za to 10%:) jak znajdzie jelenia to niech sprzeda nawet za 50 nikt mu tego nie weźmie a jego zysk także panowie na spokojnie każdy widzi jaka na rynku sytuacja i jakie są ceny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FROG1979    11

ursusa 385 to mam w okolicy za 14tyś :) więc jechac do francji po zwykłą 385 to chyba nieporozumienie. Z napędem też bym chyba odpuścił. Napisz kolego Szymek jakie, że tak powiem "dodatkowe wyposażenie" masz w wersji exportowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Ursus16 a co powiesz na mf 6290 z 2002 roku za 51 tys....
Wkladu bylo ok 2 tys zl z czefo wiekszosc to na pomalowanie poszlo i smiga na razie az milo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudekk    12

za 13 tyś 4 lata temu kupiłem mf 2720 z eharem. Wszystko sprawne do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek    75

chodzi chodzi o 385 z napędem i nigdzie nie jechałem bo samo przyjechało do mnie:) wszystkie opony radialne z przodu sa 14.9 grzałka w bloku:) nawiewy działające siedzenie grammer  komplet obciążników i "niby" jak ktoś tu pisał lepsze wykonanie. jeżeli masz za 20tysięcy 80tkę z przodem daj namiar a chętnego Ci znajdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FROG1979    11

sam chcę kopnąc 360 w d*pę i kupić coś ze wspomaganiem czym da się normalnie pracować bo szkoda życia na ten syf :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

chodzi chodzi o 385 z napędem i nigdzie nie jechałem bo samo przyjechało do mnie:) wszystkie opony radialne z przodu sa 14.9 grzałka w bloku:) nawiewy działające siedzenie grammer  komplet obciążników i "niby" jak ktoś tu pisał lepsze wykonanie. jeżeli masz za 20tysięcy 80tkę z przodem daj namiar a chętnego Ci znajdę :)

Z pobliskiego byłego pgr-u poszły nie dawno na złom, trzeba było pisać wcześniej. Nikt tego nie chciał kupić takie zjechane, i to 904 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek    75

to jak ktoś ma jakąś 80tkę z napędem do 20 tysięcy dajcie  znać klienta znajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakiej firmy polecacie opony do zetora 7245 na przód? Wmiarę dobre i tanie bo myślę go za 2-3lata zastąpić czymś większym i nie uśmiecha mi się wydać 3 tys na jakieś konkretne opony. Mam opony 380/70/24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

Kolego jak nie chcesz inwestować w radialne opony to kup diagonalne o naszym oznaczeniu bo myślę że 380/70/24 to będzie 13.6 24 albo 14.9 24 chyba że się mylę ale zobacz w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj