Polecane posty

tomek73    579

Ja z 5 lat temu też za ciągnik przeplaciłem 10 tyś, ale do tej pory praktycznie bez awarii.

Jak sprzedawałem MTZ to też cene wywaliłem, gość przyjechał oglądnął i pojechał, na drugi dzień przyjechał i nic nie targował się, wypłacił cenę  z ogłoszenia i odjechał nim.

https://www.olx.pl/oferta/bizon-rekord-stan-bdb-CID757-IDiC7Y5.html#1019927b89;promoted  gość myśli ze ktoś sie nabierze na 87r jak go z 5 lat odmłodził.

Edytowano przez tomek73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9201

Taka kabina to 82-84, chyba że założył jakąś używkę, ale nie widziałem rekorda bez kabiny


Jak sprzęt mi się podoba i cena w zakresie, który mogę zapłacić, to też biorę bez grymaszenia. Potrzebuję - kupuję. A nie zawracanie d.... ooooo panie a tu śrubka urwana. Jeśli chcę się targować to mówię jasno ile daję (w granicach rozsądku, a nie za 1/3 ceny)

Jak cena w ogłoszeniu z kosmosu, to nawet nie ma co dzwonić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4247

Za te 385, to nawet jeśli stan jest taki jak opisany to, moim zdaniem, cena zaporowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Za 35 tys to moge przebierac w zachodnich ciagnikach jak chce. Mfa 3080 w niezlym stanie sie kupi....
I od razu powiem zeby mi tu nikt nie wyjezdzal ze od razu na start z 10 tys wyda bo na zachodnich ciagnikach jezdze od 2003 roku i wlasnie od 3080 zaczynalem i wiem ile naprawy kosztuja i co sie moze zepsuc.
Koles z wioski obok sprzedawal teraz renie 90 km turbo 84 rok ale miala ok 6 tys mth od nowosci to sprzedal chyba w 2 dni i w polu szla na pewno 2 razy lepiej lepiej jak te łusrusy stare. Co do wersji na eksport to nie powoem bo byly lepsze ale co z tego jak one juz byly xx razy robione w kraju na dziadowskich czesciach.
Mowiac wprost jak ktos placi tyle za c385 to jest ostatnim durniem a ten co uda mu sie za tyle sprzedac nieh od razu tego samego dnia leci kupic duzego lotka bo druga taka okazja sie juz nie trafi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

takie głupie dawanie ogłoszeń to powinno być karane obcieńciem jajec koło samej d*py!!! daje ogłoszenie żeby podbudować swoje głupie ego i powkurwiać ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maromar    18

zazdrościcie że zarobił? taka jego praca, napisał przecież że ma inne na handel, powinniście się raczej śmiać z debili co kupują za tyle starą 80-tkę, sam bym chętnie sprzedał swoją za tyle, i co, też bym dostał hejt za to? sprzęt wart tyle ile chce zapłacić klient, nie byłoby barana co daje 35 tys to sprzedałby taniej albo wcale, kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

Ta jasne, gość przyjechał, zobaczył starą odmalowaną C-385A i się zgodził na  35 000, a ja wczoraj sprzedałem C-360 też wersja eksportowa za 25 000, gość zapłacił od ręki i pojechał uprawiać gumijagody.

Edytowano przez kedziorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakby ta 80-ka to była 1014(turbinka) z końcowki lat 80-tych, z grubym dachem, tapicerką i szybką skrzynią to 30 tyś byłoby rozsądną ceną.

Wątpię trochę, że w tejj cenie znajdzie dobrego zachoda do którego nie trzeba będzie dokładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9201

6880 ma 62KM, a mówić to może co zechce, ważne co w dowodzie rej. wpisane, bo tam nie oszuka, a pewnie 62KM po przeliczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oszukać w dowodzie nie oszuka , ale źle wpisać się zdarza B) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9201

Jak sprowadzany  z zagranicy, to raczej ciężko, bo przepisują dane ze starego dowodu. Da si wprawdzie źle wpisać KW zamiast KM, ale od tego ciągnikowi siły nie przybywa

62KW to 84KM, może komuś się jednostki pomyliły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No właśnie w tych z zagranicy takie perełki bywają , zwłaszcza jak tam nie były rejestrowane . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

sprawdź numer silnika i już... LF czy LD choc mój LD ma bebechy od LF i zrobiło sie 80KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

Jakoś nie chce mi się wierzyć w te 37 tyś za 80-tkę i szybkiego znalezienia chętnych do kupna za 35 tyś. Po prostu ludzie Ci piszą że cena za wysoka to nagle mówisz że chętni są, w takim razie sprzedaj albo jeśli ogłoszenie było "żeby sprawdzić" to usuń bo już wiesz a tak to aby dajesz złudzenia " chętnym " że mogą kupić 80-tkę w tak okazyjnej cenie - proste ;-) Nie wiem, może źle zrobiłem kupując w tamtym roku Deutz Fahra DX6.10 87r. w miarę zadbany z nawiewami, nagrzewnicą, radiem fotelem pneumatycznym, pneumatyką 1/2 obwodową, jak na razie bez problemów za 35 tyś (inni których znam też kupowali ciągniki czy to renault, mf czy fendty za 35-40 tyś, nieco młodsze po 50) jak za tyle samo mógłbym mieć takiego Ursusa. Skoro za tyle i niewiele więcej można już znaleźć coś zachodniego w przyzwoitym stanie to na prawdę wątpię, zresztą nie tylko ja, że za tyle sprzedasz bo co? Ewentualne naprawy będą tańsze, co poza tym ? Sorry ale już dość się naoglądałem ogłoszeń ze starymi Ursusami, zetorami czy teraz też polskimi przyczepami d47 czy inne z cenami z kosmosu więc trochę mnie irytują takie stwierdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bochniak    12

No co chcesz farba robi robotę  :)  popatrz po ile chodzą D47 czy inne ... ładny odblask i naklejka kupiec gwarantowany  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

Taa, 6 ton ;-) Mi bardziej przypomina kaczuszkę z ewentualnie powiększoną kastą ale na pewno się mylę ;-) Na zdjęciach ładnie takie wyglądają ale jak jeździłem to niektóre miały blachę na spodzie 2-2,5mm a boki 1-1,25mm, nie mówię o tym sprzedawcy tylko przykładowo kilka z okolicy. Lepiej kupić coś taniego starego nawet bez burt i samemu lub zlecić zabudowę, wtedy wiesz co masz. Zresztą jak niektórzy za zardzewiałą D47 chcą po 10 tyś to co się dziwić ;-)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

@kedziorek przyjedź i pokaż mi chodź jedną malowaną część to pogadamy. Ale Was boli że grono ludzi woli tego starego ale zadbanego ursusa czy zetora od tego zachodniego złomostwa...


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Chmmm , Ja nawet bez oglądania mogę powiedzieć że był malowany od góry do dołu ..., bo czy widział ktoś by jakiś traktor opuszczał fabrykę bez malowania . :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS16    278

Za 35 tys nie kupisz fajnego MFa 3080. Chyba, że masz inną definicje słowa "fajny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj