Polecane posty

ryki    10

Handlarz jak handlarz akurat tego sprzętu nie znam ale ja bym odpuścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

pewno że warto :-D drugie tyle dolożysz i można ruszać w pole... No chyba że pytasz czy warto jechać po części...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Te spalone złomy to oni za darmo dostają czy im jeszcze dopłacają, żeby to zabrali? Tam nawet śruba z koła się nie nadaje. Jeśli o papiery chodzi to okazja chyba dla złodzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25492

dobry mecenas , na części dwa razy droższszy jak w całości :ph34r: :ph34r:

W hurcie zawsze było taniej dlatego warto kupić w całości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Te lemkeny to ze złota, że takie drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiuzuzia    13

KU PRZESTRODZE !!! Pracuje w niemczech w pewnej firmie ,w maju dostalem nowego deutza ttv zdjecia w mojej galerii ten czarny przez 5 tygodni zrobilem 400 mth a w grudniu mial 1600 mth tylko ze od pazdziernika nie chadzil tak duzo. kolejne fendt 714 vario z roku 2010 ma w tej chwili 10350mth i tak dalej :huh: wiec jak widze ogloszenie polskie ze ciagnik dajmy na to john deere 6330 z roku 2001 ma 5tys godzin pojawia sie usmiech na mojej twarzy. nie dajcie sie nabic w butelke wiec jak macie mozliwosc lepiej kupic u niemca dac troche drozej hoc nie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Nie ma reguły, mało to nakupowało po 3 ciągniki na 30 ha, sam mam kilku znajomych co mają 10 letnie ciągniki po 3-3.5 tys h więc nie wiem o co Ci chodzi? Możesz kupić samochód od taksówkarza jak i od mieszczucha co chodzi do pracy pieszo bo ma pracę za rogiem  i robi 5 tys km na rok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiuzuzia    13

kolego akurat w niemczech i w rejonie mojej firmy to rzadkosc 3 sztuki na 30ha przewarznie jest 6 i wiecej . 10lat i 3,5 tys jest to mozliwe w polsce jak najbardziej. Ale tam ciagniki nie stoja chodza prawie dzien i noc. a handlarz z polski nie kupi fenda 8 letniego ktory ma 5 tys bo bedzie cena duza, i nie zarobi na tym, wiec kupuje takiego co ma 12 tys a w polsce ma 6,5 i jak to jest mozliwe ze w polsce jest taniej jak w niemczech czy w francji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680

Te spalone złomy to oni za darmo dostają czy im jeszcze dopłacają, żeby to zabrali? Tam nawet śruba z koła się nie nadaje. Jeśli o papiery chodzi to okazja chyba dla złodzieja.

tu tylko o kwit chodzi mało to ginie ciągników??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Koszt dojazdu serwisu korbanka + roboczogodzina i masz czarno na białym prawdziwy przebieg, tylko że potem trzeba się sądzić z handlarzyną, więc trzeba go brać pod włos zanim spisze się umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Po sprzęcie widać już te 10tys h nie ma cudów, ale trafiają się perełki - tylko kto da 200tys za 20 letni ciągnik? Modele demo to też często podpucha, niedaleki diler puszcza kombajny w robotę na jeden sezon i potem sprzedaje jako powystawowe a faktycznie mają przepracowane kilkaset godzin 

Edytowano przez pawel885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680

10tys mth widać??Jak??Śmiem twierdzić,że po skręceniu z 15 na 5 masa ludzi by się nie kapnęła i nie mam  tu na myśli takich całkiem zielonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj