Polecane posty

maromar    18

nie wiem czy z bizonem nie będzie problemu z częściami zamiennymi. a nh to sobie upatrzyłeś serie ktoś ma ? czy po prostu taki strzał? ze zdjęć to można wróżyć jak z fusu . zanim coś kupoisz trzeba pojezdzić i pooglądać i mieć porównanie i fachowca od mechaniki jeżeli sam nie masz pojęcia bo widać nie masz skoro pytasz tu na forum. tutaj można tylko zapytać o opinie o handlarzu a stan maszyny ocenia się na żywo. nie polecam kombajnu z kółek rolniczych itp. składaki z kilku wraków i zaniedbane z zewnątrz jak i wewnątrz kwiatki co chwila wychodzą lepiej od 1 właściciela kupic ale te się cenią albo trafić u handlarza dobrą sztukę albo kupić z rezerwą finansową na remont silnika lub co gorsza hydro bo te dwie rzeczy najgorzej ocenic reszta do weryfikacji.

 

 

nh dlatego bo znajomy ma i rzeczywiście bardzo mało awaryjny, kosił u nas nim przez ostatnie lata, no chyba że coś wymieniał już na polskich częściach, to okresowo musi już te same wymieniać. Pytam tutaj na forum o konkretne kombajny bo może jakimś trafem ktoś z forumowiczów zna sprzedawcę/kombajn. A co do kupna to faktycznie nie mam pojęcia o kombajnach bo nigdy nawet nie kosiłem, dlatego jadę jutro/chyba/, z tym znajomym co ma NH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renpio    4

ciekawe  czy to fabryczne :D                                                                                                                                                                                                                         https://www.olx.pl/oferta/rozsiewacz-lej-400l-z-plandeka-do-wysiewu-granicznego-CID757-IDi6XT1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25517

No ale jak zarabiał u Ciebie na usługach to jaki ma interes pomagać Ci w zakupie?  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To nie jest jakaś przyczepka od żuka czy tarpana lekko przerobiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

https://www.olx.pl/oferta/plug-lemken-CID757-IDfLULn.html

Co o nim powiecie? Dość dlugo się sprzedaje. Szerokość niby 120. Elementy zapasowe wrzucone na pale-dluta do lemieszy byz dlut. Elementy robocze ponoć w dobrym stanie.

tyle kasy za trzy skiby??I jeszce w zagonie ??

Daj 4,5 to Ci sprzedam 4 zagon rabe na nowych elementach 40cm ca skibę i jeszcze zawiozę na podwórko rama 140mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maromar    18

https://www.olx.pl/oferta/plug-lemken-CID757-IDfLULn.html

Co o nim powiecie? Dość dlugo się sprzedaje. Szerokość niby 120. Elementy zapasowe wrzucone na pale-dluta do lemieszy byz dlut. Elementy robocze ponoć w dobrym stanie.

 

niby w sąsiedniej wiosce ale nie bardzo kojarzę kto sprzedaje,

 

dolna rama i siłowniki dadzą radę, ale górnej ramy to nie widzę przy unoszeniu pełnego ładunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

tyle kasy za trzy skiby??I jeszce w zagonie ??

Daj 4,5 to Ci sprzedam 4 zagon rabe na nowych elementach 40cm ca skibę i jeszcze zawiozę na podwórko rama 140mm

Masz jakieś zdj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

aż takie złe  u nich te maszyny, mam do nich 150 km i nie chciał bym na próżno jechać

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj