Polecane posty

Steyerek8100    50

Panowie jestem na kupnie C 360 do 16 .000 PLN . Interesuje mnie sprzet raczej od rolnika . Może ktoś sprzedaje coś w Południowym rejonie Swietokrzyskiego albo Małopolskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19549

sołtys48 nie kupuj nic z samasza ani pronara lely 2,4 bije każdą na głowe użytkuje 5 sezonów 15ha razy 3/4 pokosy sprzęt bezawaryjny poczytaj o niej i oglądaj yt . śledzę też że rozglądałeś się za ciągnikiem nie kupuj mtz/pronar też niedawno stałem przed wyborem 100/120 km trafiłem na fenda 312 ( w galeri)sprzęt naprawde dobry bije na głowe 20 lat młodszego farmera 9258 .

 

Dzięki za radę jednak Lely to nie mój portfel....

Piszesz,że pronar to złom??Może i masz racje ale trafić Fendziora w dobrym stanie to jak trafić 6 w totka

a i jeszcze jedno FARMER to nie MTZ/PRONAR ;)

Rama zjedzona i to widać z daleka. Z bliska jest pewnie jeszcze gorzej. Obudowy walców wymienione na samonastawne pewnie chińskie. Niewiele różni się od Białostockiej poza większą skrzynią.

 

Sławek jak dołożysz koledze z 10 tyś do kosiarki i tyle samo do ciągnika to nie będzie się nawet zastanawiał.

Dokładnie, mam budżet i wydaje mi się ,ze nie mały i raczej go nie przekroczę czy to na ciągnik czy na kosiarę

Kosiarka nie ciśnie, są dwie bębnówki 1,65m i awaryjnie DF2,1M także jest czym kosić, najchętniej kupił bym jakąś demo

ciągnik bardziej bo do żniw powinien stać na podwórku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12081

może i ciężko znaleźdź fenda ale warto wziąźdź pod uwage pojawiła się 312 w moim rejonie jak patrze jak samaszami koszo to się płakać chce mam przetrząsacz i ograbiarke z pronaru to płakać się chce w galeri masz farmtraka to podobna konstrukcja co farmer tyko silnik jd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Soltys a na vicona patrzyles. Ja kupilem ale doac mloda uzywke i naprawde fajny sprzet tyle ze troche wieksza i dopasiona.
Co do ciagnika to wiem ze szukasz czegos prostego ale ja bym zainwestowal w kasie do 50 tys np. W mf albo valtre. Wklejalem tu na poprzedniej stronie chyba dobrego 3120 ktorego dobrze znam bo sam nim jezdzilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19549

@soltys48 a kosiarki ze sipmy nie chcesz?

nawet nie myślałem o tej marce...

masz jakieś opinie??

 

Soltys a na vicona patrzyles. Ja kupilem ale doac mloda uzywke i naprawde fajny sprzet tyle ze troche wieksza i dopasiona.

Co do ciagnika to wiem ze szukasz czegos prostego ale ja bym zainwestowal w kasie do 50 tys np. W mf albo valtre. Wklejalem tu na poprzedniej stronie chyba dobrego 3120 ktorego dobrze znam bo sam nim jezdzilem.

Za używkami patrzyłem i nawet vicon był brany pod uwagę bo podoba mi się praca taką kosiarką-znajomy ma

 ale ograniczam się do 100km zasięgu od PZL i nic niema......

Ciągnik??Pisałem wcześniej że jest/będzie  Belarus/Pronar 1025 w dobrych pieniądzach i dość młody i na razie to na nim skupiam uwagę zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sipma jest chyba na listwie Comer. Na olx widziałem ogłoszenie z Sipmą. Samasz i Pronar produkują już własne listwy, choć wcześniej były na Comerze. Widziałem sprzeczne informacje. Jedni piszą, że Samasz produkuje listwy dla Mchale a inni, że Pronar.
Vicon-Deutz Fahr jest o tyle ciekawszy, że ma 3 nożyki na dysk. Dzięki temu dyski wirują z mniejszą prędkością co przekłada się na większą trwałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

sołtys kolega ma zamiar sprzedac pronara 1025A  ma go od nowości sprzęt w b dobrym  stanie ,z wlkp. fakt ocenic go musisz sam, ale jak by co to pisz na pw

co do samej marki Vikon ,mam taki rozsiewacz ps602 prawie od nowości  i przez 12 lat tylko jedno łozysko wymieniłem ,jesli kosiarki robia podobnie trwale to warto sie tym zainteresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

a dlaczego 40tka tylko zaczep rolniczy swiadczy o roczniku ,co nie oznacza ze nie od 50tki ,poza tym zegary obciązniki ,hamulce ,os przednia ,felgi 16tki,przemawiaja za inwestycjami  w ten ciągnik jeśli technicznie jest ok to i cena po małej negocjacji wmiarę rozsądna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

nie tylko zaczep

 

tylko ten zaczep nie jest z 40 a właśnie 360

nie widzę nic co mogłoby świadczyć że to 4011 czy 355, normalna 360 z początku produkcji

Może ktoś ma do sprzedania przyczepę Autosan D-638? Lub D-636?

 

636 było coś takiego

tu masz 634 https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-d55-nie-hl-8011-barndys-CID757-IDhtArh.html#4359967466


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

 

przypatrz się dobrze, bo to nie d55

11 ton to jest 616


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

przypatrz się dobrze, bo to nie d55

11 ton to jest 616

 

 
 
7 / 7
T3613900_5.jpg
×
‹ 
na  metce jest podany  typ  i ładowność
 
 
7 / 7
T3613900_5.jpg
×
‹ 
 

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

tylko ten zaczep nie jest z 40 a właśnie 360

nie widzę nic co mogłoby świadczyć że to 4011 czy 355, normalna 360 z początku produkcji

 

636 było coś takiego

tu masz 634 https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-d55-nie-hl-8011-barndys-CID757-IDhtArh.html#4359967466

 

 

Dzięki kolego.

Jednak to jest przeróbka a mnie interesuje tylko oryginalna wywrotka,

Model D-638 to wersja rozwojowa modelu D-55, różnica to ładowność fabryczna 8 ton, dolne otwieranie burt, przystosowana do podwójnych burt i trochę inny mechanizm wywrotu.Natomiast D-636 właściwie to samo jak wyżej tylko chyba ładowność 6 ton, a może to było D-634 już nie jestem pewien, Ogólnie przyczepy ramę dolną mają bardzo podobną do D-55, żeby nie dolne otwieranie można byłoby je łatwo pomylić ze sobą.

Tu macie D-638

[galleryimg=12427]

Ta właściwie to D-55 została przywrócona do produkcji, nie bardzo rozumiem, czemu nie wrócili z D-638 i D-636 duże lepsze, ciekawe i uniwersalne konstrukcje.

Co do C-360 to warto zauważyć, że ma nieoryginalną przednią oś, w tych latach produkcji była okrągła.

Edytowano przez kedziorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

powyżej masz foto metki 636. Pisze tam jaką ma ładowność. Sam nie wiesz czego szukasz i o czym piszesz.


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj