Polecane posty

marcinurban    2

Poza tym Consula wg. knedata zakończono produkować w 1972 roku więc znalezienie egzemplarza nadającego się do użytku nie jest wcale proste nawet jak "Niemiec pod kocem trzymał" proponuję realnie podejść do tematu i nie oczekiwać cudów a Dragona i podobne odpuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2327

Kolego @robi57362 śmiem twierdzić że najarales się na tego claasa jak Szczerbaty na Suchary, i nie słuchasz opini które mówią ze wszędzie tylko nie tam, a każdy inny napewno nie będzie taki super jak ten gniot którego znalazłeś. Jest przecież tyle innych dobrych kombajnów, małe Volvo, MF, czy też dorninborgi, czy jak się to pisze. Myślę że tylko czekasz na jedną opinie która powie jedz i kupuj, i pojedziesz i kupisz, a potem będziesz płakał ze kupiłeś gniota a przecież polecaliA co do kosiarek Samasz, sąsiad ma bębnowa 2,1m, i póki latala z Zetorem 60KM to było ok, ale jak zapiał ja do ciągnika 100KM i zaczął ciąć większe ilości łąk to zaczęła się sypać na potęgę, nawet przekładnie obspawywali kątownikiem dookoła bo w tym roku nie byłoby czym łąk kosic.

Poza tym Consula wg. knedata zakończono produkować w 1972 roku więc znalezienie egzemplarza nadającego się do użytku nie jest wcale proste nawet jak "Niemiec pod kocem trzymał" proponuję realnie podejść do tematu i nie oczekiwać cudów a Dragona i podobne odpuścić

Otoz nie najaralem sie na zadna marke odzucilem moze kilka np volvo i jelonka . Po tych wpisach na 90 procent tam nie kupie mam jeszcze czas . W okolicy polowa claasow starszych mlodszych i malo kto nazeka wiec taki maly by mi pasowal.

Co do produkcji consuli to byly dwie wersje jedna do 72 a druga chyba do 80 roznia sie malo czym a pierwsze co wchodzi na oczy to heder i umiejscowienie baku

Edytowano przez robi57362

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak obserwuję galerię i zauważyłem, że Fella nie jest najtrwalszą marką. Ostatnio użytkownik Czareczek85 wymienił swoją Fellę na Samasza. Warto zajrzeć do galerii i zapytać użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12079

sołtys48 nie kupuj nic z samasza ani pronara lely 2,4 bije każdą na głowe użytkuje 5 sezonów 15ha razy 3/4 pokosy sprzęt bezawaryjny poczytaj o niej i oglądaj yt . śledzę też że rozglądałeś się za ciągnikiem nie kupuj mtz/pronar też niedawno stałem przed wyborem 100/120 km trafiłem na fenda 312 ( w galeri)sprzęt naprawde dobry bije na głowe 20 lat młodszego farmera 9258 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Rama zjedzona i to widać z daleka. Z bliska jest pewnie jeszcze gorzej. Obudowy walców wymienione na samonastawne pewnie chińskie. Niewiele różni się od Białostockiej poza większą skrzynią.

Sławek jak dołożysz koledze z 10 tyś do kosiarki i tyle samo do ciągnika to nie będzie się nawet zastanawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12079

thomas mi nikt nie dokładał więc czemu ja mam dokładać 312-311 można wyrwać poniżej 50tys a takowego sołtys szukał lely 23 tys netto myśle że wyrwie a naprawde warto koszą w moich stronach felle putingery samasze pronary ale nie mają startu z lely więc warto dołożyć te pare tys bo sprzęt wart ceny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

https://www.olx.pl/i2/oferta/kombajn-zbozowy-dronningborg-1650-mf-ferguson-bizon-john-heder-3-7-CID757-IDiU0fl.html#:c4faecae72

Jak dziala ta doczyszczarka jak z czesciami do tego kombajnu? Czy warto za ta cene?

 

@JUMIKO ma chyba ten sam model, napisz to się coś więcej dowiesz

z tą workownicą nie głupi pomysł, większość zielska ląduje w worze a nie wraca na pole

Edytowano przez izydor6280

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

jak  takie  urządzenie  spisywałoby  się przy  wybieraniu obornika  z  ciaśniejszych pomieszczeń? 

 

423689573_8_644x461_miniladowarka-ladowa


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Znajomy z kurnika obornik tym wybiera i spisuje się znakomicie a sięga mu to na 10t rozrzutnik... tylko podstawa to utwardzone podwórko bo zryjesz konkretnie przy nawrotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4340

Powiem tak fajna zabawka taki ,,bobek''w gospodarstwie.Znajomy miał ale tak srednio sobie chwalił.On miał model Thomas ze spinanymi gąsienicami dodatkowo.Ułatwiał mu on robote ale tak jak kolega mówił tam gdzie nie miał utwardzone to mieszał błoto.No i najgorsze jak padnie napęd znajomemu obrobiło klina na wałku napędzajacym własnie w takim ciasnym pomieszczeniu ,i wes go wyciagnij z takiej klitki z zblokowanym napedem.Ale zawsze się smieje że jak masz takie urządzenie to nie wiesz co to taczka,woził nim prawie wszystko

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nowsze skidsteery mają znienione wysiegniki, dołożone dodatkowe siłowniki i podnoszą znacznie wyżej niż ten ze zdjęcia. Sam bym takim nie pogardził, ale w budowie przegubowa i nie kupuję. Za 10 tyś już znajdzie coś ciekawego pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
machony    0

witam nie widział ktoś jakiegoś ogłoszenia z claas dominatora 66 czy 76 w miarę przestępnej cenie i w stanie technicznym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 35 to nie kupisz 76 w stanie nadajacym się do użtkowania.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

teraz nie jest wystawiony. Cena też nie taka jak byś chciał. No i woj lubelskie, więc raczej odpada... Inna sprawa że- jak pisze przedmówca- za tą cenę nie kupisz

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj