Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mikruss    536

Nowa kabina maska itp bo pewnie stare rdza zezarla. Ja miale fiata 780 z 77 roku i powiem ci ze sprzet nie do zabicia. W polu chodzil super ale w transporcie byl wolny bo max 26 km h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

sołtys 48. ważą 25kg także 100 zł to dla mnie za dużo zwłaszcza ze dochodzą koszty przesylki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo    26

Jak myślicie  będzie  sąsiada w oczy razić:))

 

 

Edytowano przez damo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinurban    2

Temat Dragonów przewijał się wielokrotnie na forum a nawet w tym temacie krótko mówiąc jest to ogromne cmentarzysko, maszyny stoją po 3 - 4 lata i służą jako dawcy organów a jeśli coś jest przeznaczone do sprzedaży w całości na pewno w tej całości nie przyjechało do kraju, jesteś z lubelskiego więc masz w miarę nie daleko to jedź zobacz ale moim zdaniem szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9192

Część maszyn, które teraz wystawia stoi na placu w Draganach i jeszcze kilku lokalizacjach (Nowy Dwór, Pawłów) po 10-15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2345

Ze stoja dosec dlugo to chyba jak na kazdej duzej skladnicy maszyn rolniczych. Troche cena mnie odstrasza ale cos by pewnie utargowac sie dalo nadal nie moge sobie odpuscic ze sasiad sprzedal consula w super stanie za 9 tys a ja sie dowiedzialem po fakcie mlocil jak zaden inny na pole az chcialo sie popatrzec


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

nasz jelonek tam kupiony i sprawuje się dobrze, ale to było prawie 10 lat temu i wiem że lepili wytrząsacze

 

skład z kombajnami ma ze 2km dalej w stronę Biłgoraja i jeszcze jeden plac w okolicy Zamościa czy Chełma


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2345

Wlasnie do pawlowa mam najblizej a ze drogie to juz pisalem wczesniej tylko ze ta cena nie jest ostateczna i kazdy musi liczyc sie ze jak ma klienta i mu nie sprzeda to moze juz z takim gratem zostac na zawsze


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinurban    2

W Modliborzycach też jest drogo ale tam gość regularnie czyści plac chcesz kupić dobrą maszynę szukaj od gospodarza albo od małego importera który nie może pozwolić sobie na zamrożnie kapitału w złomie unikaj takich typów jak ten w Dragonach. Nie mniej jednak wycieczka w takie miejsce to dobra nauczka i zaglądaj wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680

Panowie zaraz po nowym roku przymierzam się do kupna dyskowej kosiarki, dość długo zastanawiałem się nad używką jednak w rozsądnych pieniądzach nic sensownego nie mogę znaleźć i zapadła decyzja o zakupie nowej i tu bym chciał się poradzić jaką nową do 20 netto szerokość robocza +2,4(tak żeby 80 kucy dało radę)zastanawiałem się nad

http://www.maszynyfabryczne.pl/maszyny-rolnicze/kosiarka-dyskowa-samasz-samba_p_755.html

Jednak ojciec marudzi nie polską kup zachodnią ale czy znajdę coś w budżecie?? MOże o tych ktoś się wypowie czym się różnią od samasza??

https://www.olx.pl/oferta/kosiarka-dyskowa-fella-vicon-pottinger-class-samasz-talex-CID757-ID8iZdx.html#a78a6e867a;promoted

 

sołtys 48. ważą 25kg także 100 zł to dla mnie za dużo zwłaszcza ze dochodzą koszty przesylki

wszystkie z zamocowaniem jestem w stanie oddać za 500,-(taniej niema mowy bo to towar sąsiada) i to już bez negocjacji, obciążniki zdjęte zaraz po zakupie z niewiadomego powodu i tak leżą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2345

Ja wiem ze najlepiej od rolnika albo od malego handlarza nawet mam dwoch znajomych handlarzykow ale jeden kombajnow nie ma a drugi ma dominatora 80 za prawie 30 tys a to na moje gospodarstwo za drogo i za duzy na uslugi nie mam co liczyc bo wiekszosc ma swoje kombajny a inni wola wziasc niwszy sprzet na ktory mnie nie stac a za takiego consula nie planuje wydac wiecej niz +/-17 tys . A od rolnikow poprostu nie ma w okolicy a jak jest to cena z kosmosu i to jeszcze 84 rocznik (produkowali je do bodajze 80). Jednego znalazlem normalnego w sprzedajemy pl dzwonie a facet mowi panie to bylo z poltora roku temu.


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25502

Koszenie powietrza nie łąki. Tak wyglądają łąki? To współczuję. Szkoda paliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28741

Kolego @robi57362 śmiem twierdzić że najarales się na tego claasa jak Szczerbaty na Suchary, i nie słuchasz opini które mówią ze wszędzie tylko nie tam, a każdy inny napewno nie będzie taki super jak ten gniot którego znalazłeś. Jest przecież tyle innych dobrych kombajnów, małe Volvo, MF, czy też dorninborgi, czy jak się to pisze. Myślę że tylko czekasz na jedną opinie która powie jedz i kupuj, i pojedziesz i kupisz, a potem będziesz płakał ze kupiłeś gniota a przecież polecali
A co do kosiarek Samasz, sąsiad ma bębnowa 2,1m, i póki latala z Zetorem 60KM to było ok, ale jak zapiał ja do ciągnika 100KM i zaczął ciąć większe ilości łąk to zaczęła się sypać na potęgę, nawet przekładnie obspawywali kątownikiem dookoła bo w tym roku nie byłoby czym łąk kosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj