Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
fezoi    170

Ja zrobiłem 5000h tylko i wyłącznie po asfalcie i kruszywie budowlanym Case JX i nawet 50% opony nie zdarłem. Ursus 5314 po 6tys h tez jakimś cudem nie prosi o wymianę tylnych opon choć na przodzie jest już trzeci komplet... Opony w 1200h? a co tam made in china było założone czy co?

Jakiej marki masz te opony w JX ? 

https://www.otomoto.pl/oferta/massey-ferguson-7480-full-opcja-prawie-nowy-pneumatyka-klima-resorowana-os-kabina-nowy-model-okazyjna-cena-ID15I04o.html#xtor=SEC-8    9900mth - prawie nowy .

Edytowano przez fezoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

Kupiłem w 1998 takiego w takim samym stanie wizułalnym ale technicznie był perfekt i mam go do tej pory.Farba nie kosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wole takiego kupić dorzucić dwie puszki farby zielonego i puszkę białej czyli około jakieś 100 zł tydzień czasu i wymalowany elegancko niż zapłacić za wymalowanego o 15 tysięcy wiecej.

 

Prosze pilnie o radę bo mam do kupienia maszynę z linku poniżej. Ma mi służyć w gospodarstwie do wożenia wysłodek podpychaniu obornika i takich lekkich prac do większych mam teleskopówkę. Czy ktoś może używał i korzystał z tego typu sprzętu ? 

 


Edytowano przez PaweAftarczuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2327
Przynajmniej rocznik prawdziwy . Oszukiwanie na rocznikach kombajnow to plaga co drugi stary kombajn jest z tych lat co nie byl juz produkowany. Cena ja wiem czy taka bardzo wysoka napewno do negocjacji i patrzac na inne ogloszenia to jest wrecz tanio

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uszak21    7

Napiszę tylko apropo tego Claasa, że facet ma kilkadziesiąt hektarów i dwa takie kombajny, oba w żniwa koszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Ten claas był wystawiony 1h to już go rezerwowałem jak byłem go w następny dzień oglądać to przy mnie miał 5 telefonów za nim

A co się dzieje tomek73 temu twojemu znajomemu ze narzeka

Co do telefonów to znam ten myk :D znajomy sprzedawał ciągnik a jak przyjechał klient ,a ja dzwoniłem do niego 3 razy jako potencjalny kupujacy :D 


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25228

Określę to tak humorystycznie - uczestniczyłeś w "gwałcie"zbiorowym na potencjalnym kupcu, a życie lubi płatać figle to jest duże prawdopodobieństwo, że również zostaniesz "zgwałcony" w podobny sposób, lub już masz to za sobą. :D  :D  ;)

Czasem psioczymy na handlarzy, ale warto spojrzeć w lustro. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Dokładnie kolego  Lord , dałeś  się  zrobić  w jajo  ,myślałem że numer na  telefon każdy zna :D  :P  .


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LordFift    3

Sprzedawał go gość co likwidował gospodarkę miał 65lat

Może zrobił taki myk ze ktoś dzwonił ale cena nam odpowiadała to kopiliśmy

Za 21tys to raczej dobra cena jak za claasa i jeszcze mi go w cenie przywiózł

Edytowano przez LordFift

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Steyerek8100    50

Wczoraj Ojciec sprzedawał c 360 podczas rozmowy z kupcem który akurat kupił ten ciagnik dzwoniło 3 kupujacych , więc nie zawsze trik z dzwonieniem musi być fake ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Nie mam  pojęcia ile  taki  claas  warty-  bo  nie  znalazłem  żadnego  takiego  w  ogłoszeniach ... 

Ja ja coś ogłosze  , albo ktoś  ze  znajomych  to jeden  telefon  na  2  dni , albo i rzadziej  .

A    tu  do każdego  dzwonią co parę minut , co  wy pier...cie ludzie  :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

ja często coś sprzedaje ,agregaty maszyny rowery i jak w rowerach zdarzy sie fajny kąsek to wydzwaniają ,ale bez przesady 1 -2 tel na dzień ,wczoraj ogłosilem agregat uprawowy przez 5 godz, ponad 60wejść a tel 0 ,

mi sie to podoba ,bo nikt nie truje ,po jakimś czasie zadzwoni jeden ,przyjedzie ,obejrzy i kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Steyerek8100    50

E to jak dodalem ogloszenie to po 3 minutach zadzwonił nowy nabywca c 360 , ktory przybyl na drugi dzien w poludnie , ogloszenie dodalem wieczorem ok godz 18 do godz 20 dzwonilo 5 osob na drugi dzien do poludnia dzwonilo 8 a podczas rozmowy z nabywcą 3 . na olx 19 numerow pokazanych bylo . wiec jest to realne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

praktyka uczy pokory i cierpliwości ,to ze dzwoni 20 ciekawskich nie oznacza że ktos kupi oferowany towar ,na 100-200wyświetlen jest jeden może dwóch zainteresowanych ,chyba ze robisz prezęty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Określę to tak humorystycznie - uczestniczyłeś w "gwałcie"zbiorowym na potencjalnym kupcu, a życie lubi płatać figle to jest duże prawdopodobieństwo, że również zostaniesz "zgwałcony" w podobny sposób, lub już masz to za sobą. :D  :D  ;)

Czasem psioczymy na handlarzy, ale warto spojrzeć w lustro. :D

A gwałciłeś kiedyś handlarza w odwrotny sposób  :lol: ? Bo mi się przydarzyło :D Oglądasz sprzęt dzwoni do Ciebie koleś i z waszej rozmowy wynika że zejdzie z ceny na tyle ile się umawialiście i to jest właśnie taka cena jaką jesteś gotów dać za sprzęt który właśnie oglądasz :D powiem szczerze ludzie miękną :D


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

Witam.

 

Kupię pług obrotowy 3 skiby 30-35 cm Najlepiej świętokrzyskie + /- 100 km. Gdyby ktoś coś wiedział dajcie znać. Cena do 3500 zł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj