Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Landfarmer    3581

Właśnie o to mi chodzi, że gość wszystkie sprzęty ma odmalowane i ceny wg mnie z kosmosu.

Tylko tak sobie pomyślałem, że może ktoś ma z nim jakieś doświadczenia.

 

Kolego @Ursusc385 dzięki za opis i zdjęcie.

 

A może ktoś coś o tym panu?

https://www.olx.pl/oferta/ursus-914-dl-finn-CID757-IDjgwbt.html#e633226468

 

Ceny równie wysokie co u pierwszego ale widzę, że trochę ruchu w interesie jest.

Kawał kręta pojechałem do niego kawał drogi i okazało się że niema co oglądać u niego na placu w dobrej cenie


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Cena jak za 2 bez napędu.Stan daleki do ideału, lakier, brak tylnej szyby, opony przód nie rewelacja.... Trochę jeździłem za sprzętem i nauczyłem się jednej zasady - sprzęt na zdjęciach wygląda duużo lepiej niż na żywo, czy to ciągnik czy kombajn - na zdjęciach lśni się jak z fabryki a na miejscu mocne rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na zdjęcia to bym jeszcze przymknął oko. Wku.. to można się jak Co handlarz gada, że maszyna w super stanie, nie popękana, nie malowana itp bzdety a na miejscu jest zupełnie inaczej. Jechać 100 km to da się przeboleć rozczarowanie, ale ponad 300 to wkurzyć się można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdeXZet    147

Thomas dokładnie 100km to jeszcze w miarę blisko ja jeździłem za Radom (jestem z pod Białegostoku) też 300 za zetorem 7711 przez telefon zachwalany był, na zdjęciach też dobrze wyglądał a jak zajechałem na miejsce to zetorek tak ropą nabłyszczony że śmierdzi na odległość i do tego miał spawaną przednią oś i problem z serwem teki że gdy wyjeżdżałem u niego z garażu (trzeba było po skręcie bo stał w stronie) to mogłem puścić kierownice a zetor sam skręcał. I jeszcze kit mi facet wciska że to "kwestia regulacji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Thomas dokładnie 100km to jeszcze w miarę blisko ja jeździłem za Radom (jestem z pod Białegostoku) też 300 za zetorem 7711 przez telefon zachwalany był, na zdjęciach też dobrze wyglądał a jak zajechałem na miejsce to zetorek tak ropą nabłyszczony że śmierdzi na odległość i do tego miał spawaną przednią oś i problem z serwem teki że gdy wyjeżdżałem u niego z garażu (trzeba było po skręcie bo stał w stronie) to mogłem puścić kierownice a zetor sam skręcał. I jeszcze kit mi facet wciska że to "kwestia regulacji"

coś więcej o tym handlarzu ? bo niedaleko mnie jest kilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzaj63    45

Bo to jest kwestaia regulacji tylko skoro jest to tak proste to dlaczego handlarzyna sam sobie tego nie zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Kabina ma zaślepki po kierunkach to raczej 86 - 87 moim zdaniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

Fajne.....

Na tą chwilę chcę troche poczekać bo jest pronar 1025 od pierwszego właściciela ok 1200 mth wszystko w oryginale-sprzęt z dalekiej rodziny.....będzie zmieniany na nowy z PROW'u i chciałbym się nim zaopiekować ^^ Wprawdzie to 4 nie 6 i w dodatku rusacz ale dość młody i cena na jaką został wstępnie wyceniony też zachęca

 

Kolor kamelełon. :D

 

Jahoo ile warte są tak tanie ciągniki, które znalazłeś?

Te ciągniki są dokłądnie tyle warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435

Sołtys mozesz powiedziec albo podac widełki ile ceni sie ten pronar 1025 ?? sam myslałem tez o mniejszym ale ta skrzynia masakryczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo    26

lakierować ciągniki to trzeba Umieć  jestu nas taki fachura  co lakieruje zrobi tak że powiedział byś  że albo  orginał  albo  że był   lakierowany  lat temu... a on   miesiąc  po złożeniu:))) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

 

Zwykły polski  widlak z silnikem od urusa 330 z dołozonym krokodylem tylko że widlaki takie chodza w granicach 5-7tyś nie wiem ile krokodyk 2-4 tyś a cena z kosmosu sprawdzi sie to dobrze na utwardzonym terenie bo po ziemi czy piachu nie pojedzie mam podobnego tylko na wiekszych kołach i wyższym maszcie


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Za 14 tyś to jest przegubowa samoróbka, przy której trzeba włożyć ogrom pracy a tu założył kijowy krokodyl i ceni jak za ciągnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

https://www.olx.pl/oferta/zetor-7745-tur-tuz-1994-rok-prod-CID757-IDjhmZ1.html#a1949bc084

 

Bylem, ogladalem - nie tracic czasu - wyczyszczony z syfu, ale w zakamarkach widac, na bagnecie brak oleju, popekana felga jedna i naspawane jakies z d*py plaskowniki, wspomaganie nie dziala, opony wszystkie do wymiany, ciagnik zarejestrowany na jakiegos wujka, cos tam kapalo spod przedniego mostu, ale wyzej z czegos., reszty nawet nie sprawdzalismy. Nawet nie probowalem sie targowac. Jeszcze rocznik na tabliczce jakos dziwnie nabity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

@sołtys48 daj sobie spokój z pronarem 1025 sąsiad miął i się pozbył a drugi ma ale szuka (jak nazbiera kiedyś) innego ciągnika

 

Albo jedź na święta czy kiedy tam i se nim pojeździj -_-

 

Miałem starego mtz 82 to pronar przy nim to porażka skrzynia nie dorobiona biegi na siłę , a ten 1025 to nie są po kolei i podnośnik wał się ukręca przy pługu uni 4 na sprężynach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

ręki sobie uciąć nie dam ale to chyba ten https://www.olx.pl/oferta/zetor-7245-CID757-IDiW35b.html#573672538a Ja jeździłem na wiosnę to miał kilka ciągników

Do niego mam raptem 3km co do ciągników to ruch u niego jest a jeśli chodzi o stan to ciągniki z wyglądu ma ładniutkie co do mechaniki to trzeba się dobrze orientować w temacie żeby nie trafić na minę czyli dobry kombinator jest z niego :ph34r:  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj