Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
maromar    18

Claasy są tanie, mniejsze modele z początku produkcji spokojnie za 60 tys można kupić

CLAASy są tanie?! Dobre sobie. Podobnie jak fendt to półka premium więc nigdy nie będą tanie. Po za tym małym claasem (nie pamiętam jego nazwy) co jest poskladany z niewiadomo czego ale to inna historia..

Edytowano przez maromar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

CLAASy są tanie?! Dobre sobie. Podobnie jak fendt to półka premium więc nigdy nie będą tanie. Po za tym małym claasem (nie pamiętam jego nazwy) co jest poskladany z niewiadomo czego ale to inna historia..

Celtisa kupisz za 70 tys , za JD podobnej mocy i z podobnego rocznika trzeba dać 100tys, fendt jeszcze droższy. Claasowi bliżej do zetora cenowo  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

półka premium to na pewno  ferguson, jd, fendt, valtra 

Claasa bym wsadził między NH a Casa  ale na pewno bym  nie porównał  do zetora 

Edytowano przez szaman1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

https://www.olx.pl/oferta/kosiarka-dyskowa-alka-xl-3m-i-220m-unia-famarol-powystawowa-CID757-IDfKeR9.html

 

Zna ktoś/kojarzy tego gościa? Ma wystawione dużo sprzętu powystawowego. Z tym że na autoryzowanego dilera to to nie wygląda..

 

Byłem parę lat temu u niego, oglądałem mieszalnik ze śrutownikiem, autoryzowany dealer to na pewno z niego nie jest, ciężko trochę do niego trafić, sprzętu dużo na placu, niektóre nowe(powystawowe) nie mam pojęcia skąd on je bierze, trochę złomu tj maszyn też tam jest, na mnie sprawił niemiłe wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Wiem że nie ma co porównywać ale pisaliśmy o cenach używek. Claas nie jest zły, po prostu nie doceniany tak jak wcześniej renault. Zetor jak to zetor, może mieć silnik z lat 50-tych i 2 biegi do przodu i jeden do tyłu a i tak dla wielu będzie to cudo warte każdych pieniędzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajac1    54

Byłem parę lat temu u niego, oglądałem mieszalnik ze śrutownikiem, autoryzowany dealer to na pewno z niego nie jest, ciężko trochę do niego trafić, sprzętu dużo na placu, niektóre nowe(powystawowe) nie mam pojęcia skąd on je bierze, trochę złomu tj maszyn też tam jest, na mnie sprawił niemiłe wrażenie

Dzięki za odpowiedź! Odczytal wiadomosci na olx ale nie odpisal. Chyba sobie go odpuszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Ja na lxa tez nie odpisuje bo przewaznie to zawracanie gitary tak jak na sms czy maila. Jak ktos cos chce kupic to dzwoni i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tam zawracanie - taki sam sposób komunikacji jak rozmowa przez telefon . Właśnie w taki sposób ostatnio się dogadałem i kupiłem . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19703

 

buja się z nim ze dwa lata

https://www.olx.pl/oferta/kosiarka-dyskowa-alka-xl-3m-i-220m-unia-famarol-powystawowa-CID757-IDfKeR9.html

 

Zna ktoś/kojarzy tego gościa? Ma wystawione dużo sprzętu powystawowego. Z tym że na autoryzowanego dilera to to nie wygląda..

byłem tam wiosną, sprzęt faktycznie powystawowy-tak wygląda ale nie za bardzo idzie się z gościem dogadać

 

ten wygląda na jakiegoś lepiaka

https://www.olx.pl/oferta/ursus-4514-nowy-z-gwarancja-2014-CID757-IDhGHAh.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

skoro wystawiasz i nie blokujesz wiadomości to wypadałoby odpisać, nie rozumiem ludzi którzy olewają potencjalnego nabywcę, niby chce coś sprzedać a nic się nie można dowiedzieć  <_<


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2352

Wiem że nie ma co porównywać ale pisaliśmy o cenach używek. Claas nie jest zły, po prostu nie doceniany tak jak wcześniej renault. Zetor jak to zetor, może mieć silnik z lat 50-tych i 2 biegi do przodu i jeden do tyłu a i tak dla wielu będzie to cudo warte każdych pieniędzy

Nie pisz glupot ze claas nie doceniony jak kiedys renault bo ich nie bylo i kazdy bal sie a claasow troche jest przynajmniej w mojej okolicy i nie sa to rewelacyjne ciagniki fakt sa gorsze ale jest sporo lepszych.

Wie ktos gdzie mozna znalezc w lubelskim claasa consula oprócz olx itp

Edytowano przez robi57362

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

A gdzie ja napisałem że claas jest super? Napisałem że jest w cenie gorszego zetora czyli jest niedoceniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Bo to jest jakiś klon silnika zetora- licencja, w Indiach chyba to tworzą już od wielu lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati999    112

W ogłoszeniu jest napisane:

MARKA SILNIKA / ILOŚĆ CYLINDRÓW
ZETOR POJ. 2,696cm 3CYL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj