Polecane posty

lukbold    1054

i znajdzie się pacjent który zapłaci za te c330 żeby we wsi szpanować :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

kolego jak masz zaplacic za 330 z 74 r te 3100 to ja osobiście wolałbym tego masseja z96r.nawet fajny traktorek.jeden minus to naprawy przyszłe przy ferdku będą drosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomo12    370

Znacie kogos, badz jakas firme godna polecenia ktora zajmuje sie sprowadzaniem kombajnow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maromar    18

kolego stempos wydaje mi się że to było pytanie retoryczne, nie musisz wszystkim wyjaśniać który lepszy (bo wiadomo że c-330 3P hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

kolego sam mam c 330  i ogólnie jest to dobry traktorek tylko brak mu mocy w niekiedy ale oczywiście muwie tu o 2 cylindrach.ferguson na pewno może mieć leprzy uciąg niż330 ale w ciężkiej ziemi to obydwa stękają.mi na moje 5 ha 330 w zupełności wystarcza do moich upraw.wyszy ciągnik odpada bo się niezmieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Skrzynka nasienna wyglada jak w nodet czy kuhn. Tam jest taki sam lub prawie taki sam wałek wysiewający co w konnym. Ilość wysiewu zmienia się przez zmianę szerokości aparatu i tyle. Ten sam patent wykorzystuje Tume, Junkari. Taka zaleta, że siać można wszystko, od rzepaku przez trawy po zboża. Jak ma redlice na końcu to czemu ma nie siać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

po co byłaby ta sprężyna jak by nie miał zabezpieczenie NS

coś mi się wydaje że dość drogo jak na WLKP, tam są dość niskie ceny za takie graty


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris148a    89

Sołtys to mówisz że scinacze są od UG? A to jest non stop czy po podniesieniu skiby przez kamień trzeba cofnąć żeby wróciła na swoje miejsce? W jakim dziale jest ten temat bo używając aplikacji jeśli ktoś nie wrzuci nowego posta to nie mogę znaleźć tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Na ostatnim zdjęciu widać chyba że u dołu wieżyczki coś lepione i ten dłuższy "odciąg" też jakiś krzywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Nie potrzebuję ciągnika "na już" to i jechać przez całą Polskę obejrzeć nie bardzo się opłaci ;) z resztą bardziej skłaniałbym sie i tak ku wolnossącej 6tce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj