Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bratrolnika    28746

Opis nie pełny

Brakuje -

pierwszy właściciel

nie palący.

I jeszcze ze pracował tylko sporadycznie, tylko w niedziele przy ładnej pogodzie jako pomocniczy na 5ha gospodarstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

Ten sprzedawca specjalizuje się w antykach

https://www.olx.pl/oferta/ford-7840-naped-4x4-new-holland-z-turem-maleux-3-sekcyjnym-po-spaleniu-CID757-IDfjdjF.html#0eab8ffda9

I jeszcze ze pracował tylko sporadycznie, tylko w niedziele przy ładnej pogodzie jako pomocniczy na 5ha gospodarstwie

Cena nie podlega negocjacji 

+ komplet opon zimowych na stalowych felgach.


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

Nie ma w tym nic podejrzanego , jest to tania oferta skierowana do określonej grupy klientów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ja pier, kolejny.... Ile trzeba mieć klas podstawówki żeby nauczyć się używania litery Ą ? Chcomc być szychom biznesowom na olx pasowało by wykazywać się podstawowom wiedzom językowom po mojemu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Toż tam jeden błąd , czasami tu większe orły . :lol: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ale kiedyś tego nie było, czyżby młode pokolenie pokazuje czego ich uczą? :unsure:  Każdemu trafi się błąd z ż czy u z kreską bo tak samo brzmią w wyrazie ale zamieniać ą na om to przesada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Co zrobisz ? Kiedyś nawet dostałem ostrzeżenie od moderatora za naśmiewanie się z błędów  B) . Sam czasami walnę byka , ale najlepsi są tacy co jeszcze się oburzają jak im zwrócić uwagę (no czasami ironicznie) ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25517

Ja pier, kolejny.... Ile trzeba mieć klas podstawówki żeby nauczyć się używania litery Ą ? Chcomc być szychom biznesowom na olx pasowało by wykazywać się podstawowom wiedzom językowom po mojemu 

Jeśli absolwent podstawowej klasy do 1990 to wystarczy pięć klas. Jeśli po 1990r to wymagana minimum matura, a czasem i licencjat. Niestety takie realia!!!

I wiem, że jeśli można by było dodawać minusy to teraz dostałbym ich co najmniej ze cztery mendle lub 5 tuzinów. Tylko nie wiem czy Ci minusujący wiedzieli by do ilu mają klikać aby osiągnąć tę że właśnie liczbę. :D Bez u razy -ale tak nam zaprogramowano system edukacji, z czego wcale się nie cieszę bo mam właśnie dzieci w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Komuś na tym zależy, przy łopacie nie potrzebna polszczyzna, do banków i spółek mają swoich wykształciuchów nie koniecznie polskiego pochodzenia.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Taki pozom osiągają dzięki nauczycielom . Przykład - Mój dzieciak został wyśmiany przez nauczycielkę , bo na pytanie : Co pomaga zapylać rośliny? Odpowiedział : Zwierzęta . Miałem pójść ją "uświadomić" , ale żona niestety mnie powstrzymała ;[ . To tylko taki mały przykład , ale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25517

Raczej atrakcyjna cena.

Jedną bym przygarnął, tylko lokum na nią brak. Raczej długo nie postoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie odpoczywały, skoro standardowe opony nie dawały rady.

 

Już sprzedane ;)

Edytowano przez paktofonikas1987

sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25517

No faktycznie sprzedane. Ale co się dziwić jak za d 47 niektórzy taką cenę wołają.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W tych czasach nawet ortografii nie trzeba znać. Przeglądarki, serwisy mają wbudowane słowniki.Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy i zobaczyć podpowiedzi, ale dla wielu to i tak zbyt skomplikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo    26

przebieg chyba  autentyczny.....

post-27172-0-90950500-1480288474_thumb.png

Edytowano przez damo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotwczapce    30

Jak nie dozyje jak u ojca ma moze ze 25000 mth

 

Chętnie zobaczę zdjęcie licznika z podobnym przebiegiem :D

 


.trzeba być szalonym, żeby nie zwariować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj