Polecane posty

izydor6280    1153

Panowie ile może być warta przyczepa d 44 sztywna, podłoga ok burty metalowe ale do wymiany lub naprawy, opony w miarę z dokumentami zarejestrowana?

 

myślę że 3-4tys. ale patrzę z trochę z perspektywy ściany wschodniej 


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

Panowie ile może być warta przyczepa d 44 sztywna, podłoga ok burty metalowe ale do wymiany lub naprawy, opony w miarę z dokumentami zarejestrowana?

 

Czy wogóle jest jakieś zainteresowanie takimi przyczepami sztywnymi czy tylko stoja w ogłoszeniach

 

w moich, czyli prawie że też i twoich okolicach takie przyczepy w ogłoszeniach po 3tys.zł stoją już co niektóre po 2 lata, tyle że bez kwitów, z kwitem może ktoś za 3tys.zł się skusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorzk4    68

 

Kupowałem trzy sztuki u tego dostawcy

Clio

Corsa

Stilo

wszystkie wożą do dziś, jedynie lakier kiepski bo rdzewieje.

Kompletne wszystko, tulejki, śruby itd pasuje

Jedynie w Clio przyszły mi inne blachy, bo się pomyliły w pakowaniu i dosłali gratis.

Konsultanci są niekumaci, bo nic Ci nie powiedzą przez telefon, nie wiedzą tylko wysyłają do warszt, mechanicznego

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Do  auta  - do którego  szukam  , wyskakuje  tylko ten , więc  w  sumie nie  mam  za  bardzo wyboru... 

Raczej  nie  bedzie  używany w  ekstremalnych obciążeniach ,  chodzi mi głownie o  to  czy mocowania  pasują itp.

 

grzegorzk4

A jaka  twardość  śrub ? ma  to jakis  certyfikat , tak jak piszą w ogłoszeniu? 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

w moich, czyli prawie że też i twoich okolicach takie przyczepy w ogłoszeniach po 3tys.zł stoją już co niektóre po 2 lata, tyle że bez kwitów, z kwitem może ktoś za 3tys.zł się skusi

 

Bo mam do wziecia za 1tyś od sasiada  i myślałem żeby ja przehandlowac i nie wiem czy takie przyczepy się jeszcze sprzedaja żebym sie z nia nie bujał z rok jutro wrzucę fotki tej przyczepy


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja jestem z pogranicza mazur-mazowsza i 3 lata temu taką d44 na drewnianej podłodze i burtach sprzedaliśmy za 1900 zł. Hamulce do zrobinia, obrotnica wyrobiona a przyczepa wyrejestrowana była.Kupił ją facet z okolic Gizycka i przerobił chyba na wywrotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

Panowie pytanie mam do was. Czy ja źle szukam na olx czy ogłoszeń co raz mniej? Szukam z ciekawości ciągnika zachodniego w zamian za 60-kę przedział mocy 70-80 KM max, napęd mile widziany. Przedział cenowy 25-30 tyś. Przeglądam i nic ciekawego nie ma. Jakieś kompletne starocie tylko znajduję, albo ceny oderwaje od rzeczywistości jak np mf255 za 25 tyś. Jedynie z renault coś by znalazł. Czy mó budżet jest za mały na 30 letni ciągnik?

 

a case 856???Jak takie cóś by Cię zadawalało to mogę polecić pewniaka w Twoim budżecie

brałem u niego dwa i oba spisują się świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Dziś jest tak jak jest coś tanie to zaraz jest niepewność że kiepskie a jak drogie to pytanie czy nie takie samo jak te tanie tylko cena inna.

 

Zawsze przed kupnem stoimy przed dużym dylematem co wybrać aby tanie w konsekwencji nie było najdroższe.

 

Kupiłem tanią drukarkę cena tuszy to połowa drukarki.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

Bo mam do wziecia za 1tyś od sasiada  i myślałem żeby ja przehandlowac i nie wiem czy takie przyczepy się jeszcze sprzedaja żebym sie z nia nie bujał z rok jutro wrzucę fotki tej przyczepy

 

ja bym łyknął, jak nie tysiąc to chociaż 500zł lekką ręką zarobisz, same kwity 1000zł warte, to i resztę za 1000 sprzedasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

a case 856???Jak takie cóś by Cię zadawalało to mogę polecić pewniaka w Twoim budżecie

 

Cos wiecej o tym 856?

 

@kris

Jak sam przyznaje, ze odkladnie w slabym stanie to troszke juz by kosztowalo. W ogole tylko po 2 przedpluzki?

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

Może pamiętasz jakiej  twardości  śruby ? i  czy dają  certyfikat ? 

 

8.8  a o jaki certyfikat Ci chodzi???Na śruby??

Cos wiecej o tym 856?

 

Case jest 2 km ode mnie w Polsce pracował autentycznie na 8 ha technicznie w bdb stanie, wizualnie dst założone z tyłu nowe opony VOLTYRE 16,9/38

Gość nic go nie picował tak jak pracował tak stoi-potrzeba mu trochę kosmetyki-ale nie tak żeby jakoś mocno strasznie wyglądał po prostu ciągnik od rolnika

Ciągnik mógł być sprzedany zaraz po tym jak sprzedał ziemię ale głupkował z ceną teraz zmądrzał......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

no jakąś tam tabliczkę dają

 

sam mam hak ze słupska patrząc na zdjęcia innych producentów to jednak materiał grubszy albo więcej ;) , a cena nie dużo różnicy

 

sam montowałem i znów nie potrzebnie zdejmowałem zderzak (nic nie wycinasz ) w megane I , bo pierwszy to montowałem w polo II to nie potrzebnie dziurę wyciołem w zderzaku

 

Tagże ze słupska polecam tylko słabe gniazdka mają (jeden bolec odpadł )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj