Polecane posty

lukbold    1054

przecież to zwykły mf255 z mocniejszym silnikiem no i kabiną... tyle róznic, Żadnych cudów i wodotrysków

Choć w danych technicznych znalazłem skrzynie 12+4 hmmm

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9103

Jesteś kolego daleko od prawdy, bo te modele mają dość mocny podnośnik, wspomaganie na orbitrol, często półbiegi. Kabina komfort ( w 255 nie była dostępna).

Wada to mała ilość biegów, bez półbiegów jest z tego co pamiętam 8+2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

przecież to zwykły mf255 z mocniejszym silnikiem no i kabiną... tyle róznic, Żadnych cudów i wodotrysków

Choć w danych technicznych znalazłem skrzynie 12+4 hmmm

Skrzynia multipower, hydr załączany wom i napęd, większy od 4514 a Ty do 255 porównujesz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Ursus 5314 jest na licencji 595 tyle ze okrojony wlasnie o skrzynie itp. Udzwig ma mocny ale tyl w zasadzie jak w 255. Czesci pasuja od ursusa. Ja mam nowsza wersje mf 675.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

heh czyli kapke lepszy od mojego 5314 bo on tylko w opcji miał 12+4

Ale nie hydrauliczne z tego co czytałem na forum, no i wałek i napęd. 4514 to bardziej 590, ten jest większy, koła 28/38 przód/tył i silnik 5.2 to już kawał ciągnika

Edytowano przez pawel885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
futrzak26    0

mam 698 czyli następcę i powiem Ci ze to naprawdę twarda maszyna, przez 8 lat żadnej poważnej awarii, jakiś wyciek, wybita końcówka silownika i tyle. sporo części pasuje od Ursusa np uszczelniacz WOM. filtry odbierzesz bez problemu, paliwa jest taki sam jak w 3p a oleju jak w 4512 bodajże. w moim jest skrzynia 12/4 co też się chyba zdarzało w 5xx. ja ze swojego jestem bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat22889    48

witam

 

Gdzie teraz wystawiacie maszyny na sprzedaż? Olx płatne więc trzeba by się na coś przenieść co dużo osób zagląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9103

Z serwisów polecam sprzedajemy.pl, anonse.com - oba bezpłatne, sporo ogłoszeń widzę co dzień przybywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie pytanie mam do was. Czy ja źle szukam na olx czy ogłoszeń co raz mniej? Szukam z ciekawości ciągnika zachodniego w zamian za 60-kę przedział mocy 70-80 KM max, napęd mile widziany. Przedział cenowy 25-30 tyś. Przeglądam i nic ciekawego nie ma. Jakieś kompletne starocie tylko znajduję, albo ceny oderwaje od rzeczywistości jak np mf255 za 25 tyś. Jedynie z renault coś by znalazł. Czy mó budżet jest za mały na 30 letni ciągnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexter00    30

wszystko przez opłaty za dodanie ogłoszenia na olx, kiedys było za free to każdy dawał co popadnie a nuż sie sprzeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Case, jd nie na moją kieszeń, gdyby coś wysiadło. Myślę, że w renault, deutz-fahr, massey ferguson, same. Na razie tylko przeglądam a na poważnie zacznę szukać późnym latem.
Na sprzedajemy to chyba stare ogłoszenia zalegają. Teraz szukam samochodu to wiszą ogłoszenia zamieszczone w lipcu, sierpniu.Cholera wie czy to aktualne i dzwoń i pytaj każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janusz342    90

Thomas do kosiarki przewracarki itd oraz prac co Ursus robi tylko, że z większym komfortem i szybkością zrobi Explorer 65 bardzo zwinna maszyna i mocy wystarczająco do tego typu prac na przykre na lekkiej ziemi 4 skiby da rade uciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

Panowie ile może być warta przyczepa d 44 sztywna, podłoga ok burty metalowe ale do wymiany lub naprawy, opony w miarę z dokumentami zarejestrowana?

 

Czy wogóle jest jakieś zainteresowanie takimi przyczepami sztywnymi czy tylko stoja w ogłoszeniach

Edytowano przez wojtal24

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie sprzedajemy.pl jest coraz wiecej ogloszen jak patrzylem tydzien temu z rolnictwa ogółem bylo 40 tysiecy a dzis juz jest 41.6 wiec widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj