Polecane posty

simson2812    423

Mam kolegów w klasie sadowników to na brak gotówki nie narzekają


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25258

Mam kolegów w klasie sadowników to na brak gotówki nie narzekają

Zgadza się, ale i idiotów też tam najmniej i do sadownictwa wybierają ciągniki do 150cm szerokości a nie takiego kolosa. 

Ja kupiłem ciągnik 120 cm i poszerzyłem na 135, drugi kupiłem 142cm. Ten ma na oko grubo powyżej 200cm. No i ta moc.

Jakby zeszedł 100tys z ceny to bym go kupił na mój rolny areał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten w szczególności-traktor miał chodzić w transporcie bo jabłka wozi do swojej a'la przetwórni ok 40km

 

Mechaniczny wzmacniacz to mam rozumieć półbieg???

https://www.olx.pl/oferta/same-laser-110-deutz-lamborghini-CID757-IDgzgcW.html#4921063b55

 

No półbieg, tylko nie napisał ilu stopniowy ten wzmacniacz. 


Andree94444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Zgadza się, ale i idiotów też tam najmniej i do sadownictwa wybierają ciągniki do 150cm szerokości a nie takiego kolosa.

Ja kupiłem ciągnik 120 cm i poszerzyłem na 135, drugi kupiłem 142cm. Ten ma na oko grubo powyżej 200cm. No i ta moc.

Jakby zeszedł 100tys z ceny to bym go kupił na mój rolny areał ;) .

Kupują takie ciągniki do orki, głęboszowania, transportu, upraw itp. Nie wiem jak w waszych okolicach ale na wsi u kolegi samemu robią tylko takie lekkie prace a do cięższych wynajmują takiego co ma dużego konia i wszystko porobi.

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25258

W Twoich stronach jest mada wiślana i  może to ma sens. Tylko czy warto kupować ciągnik tylko z myślą o kilku pracach jesiennych, zakładając, że trzy wioski zlecą zamówienie na wymienione prace?

A odbiegając od tematu -czy w rejonie Wilgi nadal cena 200000 + za ha???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19551

MOcne fajne ciągniki ale z bardzo słabym sprzęgłem zwłaszcza te białe-opinie niemiaszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

W Twoich stronach jest mada wiślana i może to ma sens. Tylko czy warto kupować ciągnik tylko z myślą o kilku pracach jesiennych, zakładając, że trzy wioski zlecą zamówienie na wymienione prace?

A odbiegając od tematu -czy w rejonie Wilgi nadal cena 200000 + za ha???

Kolega mówi że są tacy którzy tak robią mają tylko duży traktor do usług i czekają na chętnych. A co do ceny to nie wiem nie pytałem o to.

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9112
jan34533    26

jak kupowałem  ciągnik to na tuz-a nie zwracałem uwagi  a teraz bez tuz-a  bym nie kupił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Soltys same laser ma ten niby polbieg ale ze sprzeglem w prawej dzwigni najblizej fotela. Zolw zajac i biegi wsteczne, dzwignia najlibezj drzwi to 3 zakresy i ta z lewej to 4 biegi. Przy tej konfigurancji ma po proatu wiecej biegow a wersja ubozsza nie ma tego lewarka zolwia zajaca e ogole tylko wajcha 3 zakresy i ta druga 4 biegi plus wsteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Kurczę przeglądam te ogłoszenia i się śmieje bo pomysłowość ludzi z treścią opisu nie zna granic. Sprzedam ciągnik taki jak na zdjęciu koniec opisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

Kurczę przeglądam te ogłoszenia i się śmieje bo pomysłowość ludzi z treścią opisu nie zna granic. Sprzedam ciągnik taki jak na zdjęciu koniec opisu.

 

nie każdy ma dar do pisania bajek  :lol:

 

a tak poważnie to kilka słów wypadałoby napisać o tym co się sprzedaje


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

no ale po co pisać bajki? połowa ma silnik ledwie po remoncie i są w BDB stanie, opony 80% i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

lukbold widzisz ja nie lubię takich opisów. Trochę podstawowych informacji naprawdę wystarczy np. rocznik, moc, dokładny model czego często brakuje no i podstawowa sprawa ortografia.... Nie mówię o pisaniu referatu ale o podstawy + dobre zdjęcia a nie zrobione o 21.00 w garażu lub kuchenką mikrofalową... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

sołtys48

będziesz niedaleko 4 półbiegi mechaniczne bez turba 6 garów z gwarancją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj