Polecane posty

daron64    4249

Ten koleś z suwalk ceny niektórych ma kosmiczne. Rzadko się trafia cos taniego u niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

A tak ogólnie to ktoś miał do czynienia z tym gościem z Suwałk? Bardzo lipę wstawia remontuje sprzęt na placu?


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Ale panowie to jest pług z gatunku tych do orki specjalnej czyli np orki leśnej


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka byłaby adekwatna wg Ciebie?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miqul55    2

witam, :) jako, ze jest tutaj wątek ogłoszeń i ich centrum dyskusyjne mam prośbę, rozglądam się za rozsiewaczem, pojemność min/ok 600kg nie koniecznie więcej cena do okolo 5000zł jak wyskoczę troszkę więcej to nie umrę ale jakiś próg ustaliłem, sterowanie hydrauliczne/ linki. i tak sobie upolowałem amazone zax902, sulky drc i tu moje pytanie, warte zainteresowania są?? wady?? czy może jest coś dużo ciekawszego ? Kuhn Rauch??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amazone ZAX nie nie rzuci mocznika na 18m  jak coś ;)


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

Kuzyn kolo 5lat temu kupil ten model za ok 40tys-z wyglądu elegancko, od rolnika kupiony itd, mial być super-w pierwszym roku robil silnik, podnośnik, niedlugo potem przod, co więcej to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no to jest twój towar ja po prostu nie kupiłbym już ciągnika(zwłaszcza za taką kasę) w którym siedzisz bezpośrednio na skrzyni(bez wygłuszeń) a po dniu pracy we łbie szumi do rana, ale są i zwolennicy takiego sprzętu :)

 

https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-deutz-fahr-agrostar-6-61-zetor-john-deere-16245-ursus-1614-CID757-IDiompb.html#27fe5579b1

https://www.olx.pl/oferta/deutz-fahr-6-61-agrostar-CID757-IDih6r9.html#ca659e27c1 A ten szkoda że tak daleko bo bym się przejechał obejrzeć :) Może ktoś jest z okolic i zna ten sprzęt ?

 

Tu masz przyapdkową ofertę znalezioną na OLX mniej wiecej ten sam rocznik, natomiast cena jakość i komfort pracy nie do porównania.

Edytowano przez PaweAftarczuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek8606    0

A tak ogólnie to ktoś miał do czynienia z tym gościem z Suwałk? Bardzo lipę wstawia remontuje sprzęt na placu?

 

Ja u niego 2 razy byłem ( ma plac między Szypliszkami a Puńskiem) jak towar wygląda jako tako to się ceni a jak wybrakowany to i cena niższa. Ale 2 razy byłem oglądać to ani razu nie miałem okazji jazdy próbnej ( no jednego odpalił) ale to było 2 -3 lata temu. Może się wyrobił gościu bo gatki z nim żadnej nie było.


Zakupiłem pasę JD 575 i potrzebuję instrukcję obsługi. Może ktoś takową posiada? Będę wdzięczny za pomoc.
Mój e mail: marek180686@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym szumieniem nie jest tak źle ;) 
 

@daron64 - myslę że  nie ma reguły raczej, można trafić na pluskwę w używanym  Ursusie i Fendzie


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie i Panie tak z innej beczki,ile może być warta kiszonka z żyta koszona w maju ORKANEM w kopiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

Nie no to jest twój towar ja po prostu nie kupiłbym już ciągnika(zwłaszcza za taką kasę) w którym siedzisz bezpośrednio na skrzyni(bez wygłuszeń) a po dniu pracy we łbie szumi do rana, ale są i zwolennicy takiego sprzętu :)

 

https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-deutz-fahr-agrostar-6-61-zetor-john-deere-16245-ursus-1614-CID757-IDiompb.html#27fe5579b1

https://www.olx.pl/oferta/deutz-fahr-6-61-agrostar-CID757-IDih6r9.html#ca659e27c1 A ten szkoda że tak daleko bo bym się przejechał obejrzeć :) Może ktoś jest z okolic i zna ten sprzęt ?

 

Tu masz przyapdkową ofertę znalezioną na OLX mniej wiecej ten sam rocznik, natomiast cena jakość i komfort pracy nie do porównania.

Masz pojęcie ile kosztuje wyremontowanie takiego Deutza bo takie modele można już wyrwać po 20 tys ale 2x tyle trzeba włożyć na remont. Już lepiej wziąć nowego na kredyt i chociaż nie inwestować w złoma w którym duperela kosztuje 5 tys 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

A zanim spłaci kredyt będzie inwestował w nowego 3x tyle co w tego... co za drobiazg niby kosztuje 5 tyś?

Nie popadajmy w panikę, jak szuka ciągnika za +/- 35 tyś to raczej go na nowy czy na kredyt nie stać. 

Edytowano przez romek6340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz pojęcie ile kosztuje wyremontowanie takiego Deutza bo takie modele można już wyrwać po 20 tys ale 2x tyle trzeba włożyć na remont. Już lepiej wziąć nowego na kredyt i chociaż nie inwestować w złoma w którym duperela kosztuje 5 tys 

Za 5 tyś to worek części do Ursusa kupie ;)


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym szumieniem nie jest tak źle ;) 

 

@daron64 - myslę że  nie ma reguły raczej, można trafić na pluskwę w używanym  Ursusie i Fendzie

 

Jeżdże jeszcze 1614 1224 914 itp fakt twój możliwe że jest w lepszym stanie, ale tak czy siak łeb boli :P

Masz pojęcie ile kosztuje wyremontowanie takiego Deutza bo takie modele można już wyrwać po 20 tys ale 2x tyle trzeba włożyć na remont. Już lepiej wziąć nowego na kredyt i chociaż nie inwestować w złoma w którym duperela kosztuje 5 tys 

 

Mam bo posiadam dwa starsze modele od 15 lat i uwierz że przez ten okres to przerobiliśmy tylko hydraulikę a tak to każdy z nich miał remont silnika, ale każdy zarobił na siebie w pierwszym roku :). kupując ciągnik który wart jest ok 40 tys. za 20 tys zł to musisz się liczyc z remontem. A co do "dupereli za 5 tysięcy" to chyba kompletną skrzynię biegów masz na myśli(nie mówię tu o nowej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A 1634 jeździłeś? Tam jest inna kabina, wygłuszona i podniesiona nad skrzynie. Miałem 902 i w porównaniu do 16245 jest naprawdę duża róznica w kabinach. 


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem okazji ale takie smutne skojarzenia mi pozostały :D Ale patrząc na ceną 40 tysięcy za 70-80 konnego Zetora serii 7xxx to fakt twoja jest malutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki Zetor to powinien 20-25 kosztować max.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj