Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mikruss    536

Sołtys mieliśmy takiego lasera 110. Bardzo zwinny tani w naprawach bardzo oszczędny. Brak polbiegu pod obciążeniem. Ciężki wół roboczy z bardzo mocnym tyłem i podnosnikiem. Wiadomo super komfortu nie oferuje jak silver ale duuuzo lepszy jak zetory i ursusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Nie pomogę myślałem że z sąsiedniej wsi bo taki jest ale zadzwoniłem i okazało się że znacznie dalej odemnie.


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

Sołtys może fiata poszukaj

 

https://www.olx.pl/oferta/fiat-f100-dt-idealny-6900h-oryginalny-w-100-swiezo-sprowadzony-CID757-IDixKqH.html#bbbd2582a1

 

coś mało ich winnerów nie wiem jak te starsze ale te mam 110 są dość wytrzymałe i części dostępne i zależy co w oryginale nie za drogie

 

tylko zawsze tej 1 z przodu nie przeocz , a i masz wybór (jak znajdziesz) skrzynia 30 albo 40 i z półbiegiem czy bez , 4 elektrozawory 4x4 , wom blokada , hamulec wom , no i 5 jak jest półbieg

 

i podnośnik ehr albo mechaniczny jak ja mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Bo to właśnie normalna ... ;) . Nikt mu tyle nie da . Nawet dobrze wygląda , ale do perfekcji to mu daleko B) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4237

Codziennie oglądam olx i nie, nie wrócimy u nie zanosi sie żeby w najbliższym czasie mialy wrócić do normalności. W zasadzie od kiedy pamiętam zawsze za np 7745 gdzieś 40tys trzeba bylo dać. To nic ze od tego czadu sie zestarzamy i ladnych pare lat, cena jest w zasadzie stalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Aż dziw bierze że nie drożeją :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    791

 Bo to właśnie normalna ... ;) . Nikt mu tyle nie da

 

Żebyś się nie zdziwił, jak jednak ktoś mu tyle da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bez przesady , zobacz ile już ma wejść . Dał byś tyle ? Żeby jeszcze napęd miał to wtedy tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Koledzy tu podrzucają linki do Same, Fiatów po 100 KM 4x4 za 30-35 tyś a tu się jeszcze nad źretorem zastanawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1447

Zastanawia mnie jedno. Jeżeli źle ustawiona brona talerzowa ściąga, to w jaki sposób z takim plugiem prosto jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Z tyłu ma płozę jak w pługach. Pewnie ona ma trzymać pług prosto i "kontrować" ściąganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj