Polecane posty

jahooo    9201

Jeśli masz sprawny zatrzask na siłowniku, to w pole dojedziesz. I przydał by się regulator opadania na powrocie, żeby nie grzmocić w ziemię przy opuszczaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9201

Dlatego napisałem - sprawna hydraulika, bez przecieków na rozdzielaczu i siłowniku. Podnieść da radę, gorzej z utrzymaniem pozycji, żeby cały czas nie opadało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinguru    5

w takim razie dzięki za dorade....w razie potrzeby hydraulike sie  zrobi a w razie potrzeby na przód wrzuci jakies dodatkowe obciążenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

Panowie potrzebuje dorady...Przymierzam się do zakupu ciężkiej brony talerzowej 2,5m do MTZ 82 96r. którą chciałbym uprawiać przedsiewnie.Moje pytanie czy MTZ da z taka rade?nie będzie podnosić przodu?hydraulika da rade?Myślę o takiej https://www.olx.pl/oferta/brona-talerzowa-agregat-staltech-wal-rura-caly-kraj-CID757-IDaZpQL.html#ae8b68874b

 

mam agregat agromaszo 3,0 talerzowy z hydropakiem mtz identyczny i podnosi opada ale to kontrolujesz a z przodu standardowa ilość obciążenia to za mało mój wazy niby 1100kg wiec 2,5 powinno być ok. mocy mu starcza na 3m.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwin2    5

Oglądałem go wczoraj. Całkiem przyzwoity ten ciągnik. W porównaniu z 60 niebo a ziemia. Silnik faktycznie suchy, nie myty, ładnie pali, nie kopci, z tyłu przy hydraulice trochę sie poci,ma go 2 lata.  Porozglądam sie jeszcze. :rolleyes:

 

poszukaj kolego coś z wersji RS ,w tej serii jest taka sama skrzynia i most a sterowanie biegami i zakresami biegów po prawej stronie,rewers po prawej stronie kierownicy a gdybyś trafił z "półbiegiem jak to mówią" chociaz dla mnie to nie jest półbieg tylko zwiekszacz zakresów biegów, to byś miał 24 X 24 skrzynie,ja obecnie szukam 6812 RS ale nic sensownego nie ma w ogłoszeniach,sama padaka,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzeniek    10

Za tą cenę odpada ja mam 7712 ts i kosztował znacznie mniej, ma tu jeden handlarz w sumie znajomy luke 16    7714 ts   za 36 000 wystawioną  wersja z napędem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

A ja z kolei szukam pługa do 5211, co powiecie o tym Kvernelandzie? Dodam, że szukam tylko czegoś zachodniego, z dużym prześwitem coby się nie zapychał ;)

https://www.olx.pl/oferta/plug-kvenerland-3-skiby-zagonowy-CID757-IDiedfJ.html#d3326650c3

Daj sobie z nim spokój cena realna to do 1500 i to jak ma wszystkie elementy w idealym stanie!!!

Jak już wspominałem mój poszedł za 1000

 

https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-CID757-IDisegn.html#087c6932bc

Jeśli jest tak jak w opisie i trochę go wizualnie ogarnął, to fajny "czerwony traktorek" do drobnych prac gospodarczych za dobrą cenę.

Czy ja wiem z tą ceną???Jak go doprowadzisz jako tako robi się z 1000-1500 więcej i to już nie bardzo wychodzi jak za ciągnik z końca lat 50....oczywiście jak żaden kwiatek nie wyskoczy...

a tak w ogóle to na 99% bez kwitów-jak reszta gratów u tego sprzedawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nooo , najlepiej prosto na złomowisko B) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    792

Daj sobie z nim spokój cena realna to do 1500 i to jak ma wszystkie elementy w idealym stanie!!!

Jak już wspominałem mój poszedł za 1000

 

Sołtys, jakbym wiedział, że sprzedajesz za 1000 to bym brał w ciemno bez oglądania. Za 1000 to widzę, że UG3 chodzą i to niekoniecznie w dobrym stanie.... A kvernelandy trójeczki to jakie bym nie patrzył to cena zaczyna się od 3 z przodu, są też różne sporo tańsze ale w opłakanym stanie wizualnym i bez żadnego wyposażenia, tzn bez ścinaczy ani przedpłużków. Te pługi są "cenione" podobnie jak Zetory. ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

skąd jesteś??Bo mam namiar na gościa co ma w dobrej cenie fajnego rabe 3-trochę straszy model ale orze pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Za tą cenę odpada ja mam 7712 ts i kosztował znacznie mniej, ma tu jeden handlarz w sumie znajomy luke 16 7714 ts za 36 000 wystawioną wersja z napędem .

ogólnie to masz moją dawną renate :P 77.14 poszła w weekend. Coś ma w sobotę ciekawego teraz przyjechać. Jak coś jest ładnego w dobrej cenie to albo ogłoszenie się nie pojawia albo jest 3 dni i nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Same z mojej okolicy.


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj