Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
romek6340    221

Nokian-y właśnie znam. Tego, że wywodzą się z Noki nie wiedziałem. Zawsze człowiek czegoś nowego się dowiaduje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

trzeba myśleć nad gniotownikiem, walce już mam tylko nie wiem czy się nadają


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Rozglądam sie powoli za case'm 1056/956 i co znajduje-damaslawek, piękny, odmalowany calutki, blyszczacy..ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maromar    18

trzeba myśleć nad gniotownikiem, walce już mam tylko nie wiem czy się nadają

 

ja mam fi 250mm i długie też 250,  a w tym co kupiłem są fi 300 i długie 550 chyba, ale tam to silnik 10kw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojot629    257

Przede wszystkim w nowszym jest wydajniejsza pompa hydrauliki, i jest pompka do sprzegla, Moga byc tez inne przelozenia skrzyni(inaczej zestopniowane biegi), wyjscie na grzalke w bloku, ramie i wejscie na podlaczenie wspomagajacego silownika podnosnika.  No i wizualnie tez troche roznic jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo    26

Czyli  nie jest tak żle muszę kupić coś  za c 360   bo maszyny ciągle przepinać  to masakra...a niedługo miesiąc minie jak  ukradli mi  c 360 ...także  taki przymusowy zakup zastępczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojot629    257

Na dobra sprawe to jakichs wielkich zmian nie ma, W kabinie bedzie tak samo, tyle ze nowszych sa szyby uchylane, ale komfort praktycznie ten sam.

Edit: Ukradli? Kurde. A skad jestes? Duzo tam kradna u was?

Edytowano przez kojot629

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo    26

patrz mój post 510 chyba strona  jak jest w zetorze nowszej serii to wiem bo mam   7745  na skrzyni z rewersem  chodziło  mi o różnice Dzięki:)  ale w obecnej chwili trzeba coś kupić  byle by napęd miało  łódzkie  powiat sieradzki   ostatnio  w naszych stronach dzieje się dosyć sporo....

Edytowano przez damo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28753

Hm wiem że to nie najlepszy wybór ale w ostateczności  https://www.olx.pl/oferta/zetor-7045-z-1981r-lowicz-stan-b-dobry-pilne-CID757-IDingGj.html#f83928ff26  jakie są różnice między   nim a nowszą serią ??

 

ten twój i ten https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-7711-stan-dobry-rok-prod-1992-z-przednim-tuzem-CID757-IDioteJ.html#c5759b7353

czyżby ceny zetorów wracały powoli do normalności???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Chyba nie bardzo. Za 7745 trzeba kolo 40tys mieć min żeby cos szukać, za 7245tez bez 35tys nie ma co podchodzić. Troche to drogawo moim zdaniem. Ogloszenia typu: Zetor 7245 okazja!! Cena 45000zl tez do rzadkości nie naleza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28753

ja tam widzę że ceny wracają do normalności, wcześniej i za tego 7045 i 7711 poniżej 32-35tys.zł ceny by nie było, widziałem też Belarusy, które jeszcze pół roku temu cenili powyżej 50tys.zł a teraz są za 43tys.zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

@bratrolnika
Seria 60xx 70xx to już jednak emeryci, może z tego wynika w końcu spadek ich cen. Ale 7245, 7745, 8145, 10145 ceny maja w większości, moim zdaniem, zaporowe. Choć sam sie rozgladalem za czymś z tych serii, ale jednak jak tych 40tys nie masz to wybór ograniczony(no może 7245 i 8145 by cos wybral). Także dalem sobie na spokój z nimi, no chyba ze gdzieś blisko sie trafi w naprawdę ladnym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

https://www.olx.pl/oferta/renault-106-54-nie-zetor-ursus-CID757-IDidSXF.html#83039cd72f co powiecie ogladal ktoś cena niezła tylko cos za ładna malowana

jeszcze nie jest źle, felga malowana to standard, maska i błotnik raczej też odświeżone, ale cały korpus został w ori lakierze

guma na tyle jeszcze świeża, ale przód to jakieś diagonalne "gófno" typu BKT


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj