Polecane posty

AdeXZet    151

panie i panowie ktoś coś o tym handlarzu??

 

https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/pZtn/

 

wszystkie informacje mile widziane

Byłem tam na wiosnę szukając ciągnika, i podczas oglądania przyleciał pies a za nim właściciel z pretensjami że wszedłem na plac bez niego i że pies mógł ugryźć, no to k**** jak masz komis i handlujesz to zamknij psa w kojcu na dzień, a nie później pretensje, a wracając do tematu to ja tam nic ciekawego nie widziałem sprzęt stoi już po kilka lat, a cena jaka była na początku taka jest dalej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiroslawKr    0

Zależy jak duże potrzeby masz na przerób, ale też warto przed zakupem podjechać zobaczyć bo nie zawsze to tak pięknie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@AdeXZet dzięki za info ciągniki mnie nie interesują chwilę ba że coś małego na pomocnika. A tak poza tym z ceną można coś ugrać czy nie ma szans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709

Powiem Ci z doświadczenia,że jak masz kupować śrutownik to tylko i wyłącznie ssąco tłoczący!!!Miałem Bijakowy 11Kw i nie miał polotu do ssącego skiowlda z silnikiem 7,5KW!!!

A gniotownik to minimum silnik 5,5KW i odpowiednie do tego walce, do takiego przerobu jak Ty potrzebujesz to 7,5-a i jeszcze jedno gniotownikiem nie pójdzie sucha kukurydza,łubin i groch to tego potrzebny jest dodatkowy walec wciągający

Kolejny to MH-Rol z Piły.

 

Aj tam się czepiasz tych marnych darmo przejechanych 400km :D

To jeszcze omińcie Tatusia tamtego Pana z Firmy MH-Rol-tatuś ma firmę Rol-Has w Wysokiej Małej ;)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maromar    18

znajomy kowal robi gniotowniki na zamówienie, bierze z tego co pamiętam 1500 pln, bez silnika, (potrzebny 5-7KW) wydajności 500kg/godz. bardzo sprytna maszyna (pomorskie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227

znajomy kowal robi gniotowniki na zamówienie, bierze z tego co pamiętam 1500 pln, bez silnika, (potrzebny 5-7KW) wydajności 500kg/godz. bardzo sprytna maszyna (pomorskie)

Chętnie zobaczył bym fotki tego gniotownika . Przymierzam się do wykonania czegoś takiego do gniecenia zboża dla bydła . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo    26

mam niemieckiego  ssąco tłoczącego 11 kw troszkę ponad 2 godziny śrutuje mieszalnik... 2tony.. z tym że  śrutownik od mieszalnika oddalone są  ponad ok 27~30 metrów.  a drugiego tonowego  gdzie pcha tylko 5 metrów 35do 40 min.. wraz z odległością  pomiędzy  punktami wydajność   strasnie spada   tak samo jest jeśli chodzi o ssanie  raz podpiołem z 2 bina   i miał  z 20 metrów do bina   to z 3 godziny robił  duży mieszalnik...ale tak czy inaczej bardzo wygodne  i polecam kiedyś bąkiem to cały dzień schodził żeby naśrutować   a przy gniotowniku trzeba było biegiem latać  żeby zdążyć  mu sypać .. a tu  tylko włączasz i ustawiasz budzik w telefonie żeby nie zapomnieć wyłączyć,, :)

Edytowano przez damo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maromar    18

Chętnie zobaczył bym fotki tego gniotownika . Przymierzam się do wykonania czegoś takiego do gniecenia zboża dla bydła . 

 

to wpadnij, możemy się dogadać bo mam surowe walce+okrągłe dekle do nich, wszystko grube 25mm, chciałem kiedyś robić ale załatwiłem okazyjnie duży gniotownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

to wpadnij, możemy się dogadać bo mam surowe walce+okrągłe dekle do nich, wszystko grube 25mm, chciałem kiedyś robić ale załatwiłem okazyjnie duży gniotownik

Gniecione ciarno lepsze dla bydła?

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam przy kombajnie Sampo Rosenlew 500 opony i węzę firmy nokia a opony nokia robią dalej pod nazwą Nokian oni wynaleźli opony zimowe i robią nawet opony zimowe do ciągników rolniczych   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj