Polecane posty

soltys48    19680
michal1993    459

W każdym razie nie ten pierwszy bo wyciętej kostki praktycznie nic nie trzyma, ja bym brał coś z 2-3 linku, dlaczego to już mówiłem i najlepiej z windą.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Najlepsze są podobno z podwojnymi piłami ja ten BVL i chyba Strautmann. Inne z 3 piłami i łańcuszkami na rogach są kiepskie. Ten ostatni to raczej w pryzmę będzie trudno się wbić a poza tym to od razu trzeba bokiem wysypać. Jeśli o szczękowy chodzi to nie jest zły. Wycinak piłowy ma tę przewagę, że wytniesz dużą kostkę postawisz i masz na kilka dni a szczękowym to wysypiesz na kupki. Kwestia warunków, miejsca.
Na mazowszu okolice Kadzidła wujek użytkownika Caniek ma podobno spory wybór wycinaków. W galerii znajdziesz zdjęcia. Mam tam ze 35-40 km, ale tam nie byłem jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680

chcę coś takiego żeby równo mi ucinało więc szczękowy raczej odpada zresztą mam krokodyla przy ładowaczu....

Pasowałoby żeby mtz raził sobie z podnoszeniem-żeby mocno przodu nie podnosiło

Jakby ktoś gdzieś miał namiary na "PEWNY"to bym prosił -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pp1208    706

Panowie, jak by ktoś chciał to mam John Deera 2140 w ładnym stanie i z niezłym wyposażeniem jak na tamte lata. Cenie 36 tys. mozliwośc kupna z ładowaczem i chwytakiem bel. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Daję Ci 10 tyś i dorzucam zajebistą 60-kę. Nie możesz się nie zgodzić bo takie oferty się nie trafiają często. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

U nas już jeden kupił "zajebistą" 60-tkę - w tamtym roku skrzynia przy wyrywaniu krzaków z miedzy poszła a w tym silnik , dał 16 tys, 2 tys w skrzynię, teraz ze 4 w silnik - interes życia, a cieszył się że najładniejsza we wsi  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Moja jest brzydka, ale sprawna. Od nowości u nas silnik po porządnej kapitalce a skrzynia nieruszana. Cały czas pracuje bez awarii.
Żart oczywiście z tą sprzedażą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pp1208    706
Thomas2135

   to do mnie było ? nie chce c 360 bo nie miał bym roboty dla niej a zamienic John Deera moge jedynie na polskie pieniążki  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    498

https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-john-deere-6800-CID757-IDihjiD.html#8bd2ef3400 Ciągnik ładny, byłem obejrzeć chodzi bez zarzutu tylko ta cena coś "dziwna" tania albo ma ukryta wadę co wyjdzie w praniu i ktoś chce się pozbyć tylko 

 

wujek miał takiego więcej przestał niż robił dołożył ze 30 tyś i sprzedał ale zanim wjechał na lawetę to znowu się popsuł :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Jak kupił szrota albo sam go zajeździł i jeszcze normalnego ogarniętego mechanika nie miał to ładował kasę w niego bez skutku. W każdej marce zajeżdżonego może trafić. Niestety lata i przebieg robią swoje i w każdej marce grata może trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Towar z tych sprowadzonych ciągników, co to "właściciel do sprzedaży wszystko poodkręcał już za granicą, panie kochany"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotwczapce    30

chcę coś takiego żeby równo mi ucinało więc szczękowy raczej odpada zresztą mam krokodyla przy ładowaczu....

Pasowałoby żeby mtz raził sobie z podnoszeniem-żeby mocno przodu nie podnosiło

Jakby ktoś gdzieś miał namiary na "PEWNY"to bym prosił -_-

 

sołtys wysłałem Ci pw

 


.trzeba być szalonym, żeby nie zwariować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cashpoint    16

 

jak chcesz pewny pewny w opór to łap linka https://www.olx.pl/oferta/wycnak-kiszonki-strautmann-hydrofox-z-winda-CID757-IDd1hZZ.html#62f52859dd

po drodze możesz wpaść na kawę albo na piwko :)'

 

Swoją drogą powinniśmy stworzyć mapę handlarzy których lepiej omijać , był Damasławek to ja dorzucam Szembruczek w Kujawsko-Pomorskim, omijać stu kilometrowym łukiem,a najlepiej to jeszcze większym :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem u gościa jak szukałem prasy. Same złomy wyciągniete z krzaków. Z walców welgerki rdza płatami odchodziła. W ogłoszeniu było, że ma noże, to pytam pracownika gdzie one są a on mi "zaślepki" pokazuje. No i większość sprzętu malowana profesjonalnie pędzlem. Więc jak ktoś się tam wybiera to odradzam strata czasu.

Andree94444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj