Polecane posty

karolas123    88

Fajna valterka, da sie ją odblokować na 50km i ma niezniszczalną przednią ośkę na pneumatyce. Ale jak skrzynia nie była robiona to po 6k godzin jest juz do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

Gość dokładnie mieszka w miejscowości Jamno kolo Domaniewic, Łowicza. Handlarz, ale nie słyszałem żeby komuś strasznego bubla wcisnąl. Ale oczywiście ostrożność przy oględzinach jak najbardziej wskazana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cashpoint    16

Pewnie oddam za pół darmo bo dla Ciebie za drogo. Mój sprzęt moja cena, nakazu kupna tam niema więc o co Ci biega ? Nie pasuje to leć po nowy - Wy naprawdę ze wszystkim macie problemy? O byle gówno aby tylko się doczepić o kogoś zmieszać z błotem, a sami jak coś sprzedają to oczywiście cenią się jak żyd za matkę...

Co do Vatu to pisz za siebie, bo tylko nieliczni na nim są przynajmniej w moim rejonie.

 

a co Ty się tak sadzisz jak pies do jeża chłopie ?:D Zwyczajnie skomentowałem, widocznie posiadanie innego zdania to mieszanie z błotem i z gównem, spokojnie człowieku. Nie musisz się od razu rzucać na prawo i lewo, wystawiasz, sprawdzam, komentuje, chyba o to chodzi czy jestem w błędzie i nie na  tym polega uczestniczenie na forum ? Mój komentarz był neutralny i miał na celu raczej uświadomienie pewnych zależności niż obrazę i wytkanie palcem, każdy orze jak może, dla mnie za drogo, dla innego może być w sam raz, to,że u Ciebie mało jest ludzi na Vacie to nie mój problem, u mnie wszyscy rolnicy którzy kupują nowe ciągniki są na Vacie bo to naprawdę się opłaca powyżej 20ha. Życzę powodzenia w sprzedaży i nie płacz,że Ci się krzywda dzieje,jak ktoś powie coś co nie jest według Twojego widzi mi się.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19662

taka wersja z turem i klima ponad 140 tys wiec gosc ceni zupelnie normalnie .ze farmtraca ciezko sprzedac to inna sprawa ale cene ma normalna wiec glupie doczepki robicie. tu czesto takie gadki ze 20-40-60 tys i mam nowy ,to kup! ale najczescie ten co tak krzyczy to nawet nie ma tych 100 i chcialby za 80 ,znam takich wielu.

w roli ścisłości 140 to kosztuje king ze wszystkim oprócz tuza tzn klima max szerokie kapcie siedzenie lepsze,obciążniki tył 309kg, przód max,klima oczywiście z ładowaczem i osprzętem do niego tzn krokodyl chwytak i łyżka(wszystko z metalfachu)

więc ten drogo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Fajna valterka, da sie ją odblokować na 50km i ma niezniszczalną przednią ośkę na pneumatyce. Ale jak skrzynia nie była robiona to po 6k godzin jest juz do zrobienia.

Ale pierdoly piszesz... tam jest najzwyklejszy hi tech 3 w zasadzie skrzynia niezniszczalna. Jedyne co może sie stać to tarczki. Do tego most na grubych zwolnicach. Mam identyczny tyl i skrzynie w kanciaku który mma ponad 10 tyś h i widać ze śruby jeszcze nigdzie nie ruszane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Raczej właściciela ten sam... Ale to nie jest sprzedawany ciągnik... Lecz patrząc na filmiki na youtube to raczej lekko to te Farmtracki nie mają... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cashpoint    16

Raczej właściciela ten sam... Ale to nie jest sprzedawany ciągnik... Lecz patrząc na filmiki na youtube to raczej lekko to te Farmtracki nie mają... :/

ciągnik nie ten sam lecz właściciel cham,nikt tu nikogo nie pietnuje ale skoro chłopak na każde zdanie rzuca się jak poparzony to chyba o czymś świadczy, i o maszynie i o człowieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4237

Też się tym pocieszam, że na wszystko kiedyś kupiec się znajdzie ale póki co na mojego bizona nawet zainteresowanie nie ma

 

A na ile go wyceniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9187

Akurat własciciela Farmtraca nikt osobiscie nie atakował, a skoro się ujawnił, to zamiast obszczekiwać wszystkich, mógł opisać historię ciągnika, parę słów czemu sprzedaje itp. W merytorycznej dyskusji miałby szansę obronić cenę, a tak, to rylko pyskówka, bo pewnie nie ma argumentów. Może i znalazłby się chętny na wiarygodny sprzęt, ale na to trzeba sobie zapracować, a nie tylko "nie podoba się, nie kupuj". To już nie te czasy że po byle g.... ustawiała się kolejka chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Po co mam przepisywać to co w ogłoszeniu pisze ?

 

Cena katalogowa nowego ciągnika w obecnej konfiguracji bez żadnego upustu - 137 415zł + 18 000 zł brutto ładowacz = 155 415 zł - przypominam cena katalogowa bez upustu. Czy jeszcze coś ?

 

Cena samego ciągnika to jest 121.758 zł

-Obciążniki tylne 1292zł

-szerokie koła 2448zł

-Haki CBM 855zł

-Zaczep przesuwny 1292zł

-Klimatyzacja 5720zł

-Grzałka bloku silnika 500zł

-Lampa błyskowa 234zł

-Radio 610zł

-Fotel pneumatyczny Grammer 2706zł

 

Edytowano przez Ursusc385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

A na ile go wyceniasz?

W ogłoszeniu 28 500 do negocjacji. Ostatecznie za 26 pójdzie i przed żniwami by poszedł ale wtedy jeszcze wierzyłem, że sprzęt w cenie to ponad 30 chciałem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

 

119 000 zł NETTO x 1.23 = 146 370 zł BRUTTO + Obciążniki tylne 1292zł + zaczep przesuwny 1292zł + fotel GRAMMERA 2706zł + grzałka silnika 500zł + amortyzator do tura chyba też 500zł = 152 660 zł

 

Czekam dalej bo póki co chcecie zaimponować, a wasza wiedza o tych ciągnikach to totalne DNO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9187

Kolego, my to rozumiemy, że wydałes tyle kasy. Rozumiemy tez, że pewnie wziąłeś dopłaty z PROW i odliczyłeś VAT, więc już tak pięknie nie jest, jak opisujesz. Ktoś, kto kupi od ciebie ten ciągnik, ma prawie kilkuletnią maszynę chińskiej produkcji, nie dostanie dofinansowania, co najwyżej odliczy VAT.

Farmtrac to głównie technologia lat 70-tych, większość to licencje FORD-a z ciągników serii 2/3/4/5000, czyli porównywalne rozwiązania co w MTZ serii 820.

Za cenę, jaką chcesz wziąć, można kupić nowy Ursus C-380, bez ładowacza  i stawać się o dofinansowanie z PROW.

 

To nie są zarzuty, tylko stwierdzenie pewnych faktów ekonomicznych. Podsumowując, pod względem ekonomicznym, twoja oferta jest mało atrakcyjna. A zgrywając cwaniaczka na forum jeszcze bardziej zniechęcasz potencjalnych chętnych. Bo ja wierzę, że ciągnik może być "wypasiony", zadbany i od pierwszego właściciela, tylko jakoś nie widzę tej pewnościm patrząc na twoje posty, gdzie innych masz za głupków.  Bez urazy, trochę pokory by się przydało.

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Kiedyś już kolega ursus385 obraził się na mnie i powiedział że pieprzy to forum i ucieka do konkurencji - z tego co pamiętam złapaliśmy się na temat FT - widział Boga w tych ciągnikach i nie dopuszczał do jakiejkolwiek krytyki. Teraz jedzie po nich jak po kobiecie która go walnęła w rogi i nie może sobie darować że kiedykolwiek ją poznał. Ok , ale teraz chce ją wcisnąć kolegom z forum zachwalając ją i płacząc ile w nią zainwestował. FT dobre ciągniki bo tanie, chcesz lepszy to kup 2x droższy sprzęt i nie jest powiedziane że nie padnie po gwarancji..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Kiedyś już kolega ursus385 obraził się na mnie i powiedział że pieprzy to forum i ucieka do konkurencji - z tego co pamiętam złapaliśmy się na temat FT - widział Boga w tych ciągnikach i nie dopuszczał do jakiejkolwiek krytyki. Po mojemu to zwykły handlarzyna który nie miło zakończył przygodę z tą firmą z niewiadomych powodów....  Teraz jedzie po nich jak po kobiecie która go walnęła w rogi i nie może sobie darować że kiedykolwiek ją poznał. Ok , ale teraz chce ją wcisnąć kolegom z forum zachwalając ją i płacząc ile w nią zainwestował. FT dobre ciągniki bo tanie, chcesz lepszy to kup 2x droższy sprzęt i nie jest powiedziane że nie padnie po gwarancji..... 

Edytowano przez pawel885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Kolego, my to rozumiemy, że wydałes tyle kasy. Rozumiemy tez, że pewnie wziąłeś dopłaty z PROW i odliczyłeś VAT, więc już tak pięknie nie jest, jak opisujesz. Ktoś, kto kupi od ciebie ten ciągnik, ma prawie kilkuletnią maszynę chińskiej produkcji, nie dostanie dofinansowania, co najwyżej odliczy VAT.

Farmtrac to głównie technologia lat 70-tych, większość to licencje FORD-a z ciągników serii 2/3/4/5000, czyli porównywalne rozwiązania co w MTZ serii 820.

Za cenę, jaką chcesz wziąć, można kupić nowy Ursus C-380, bez ładowacza  i stawać się o dofinansowanie z PROW.

 

To nie są zarzuty, tylko stwierdzenie pewnych faktów ekonomicznych. Podsumowując, pod względem ekonomicznym, twoja oferta jest mało atrakcyjna. A zgrywając cwaniaczka na forum jeszcze bardziej zniechęcasz potencjalnych chętnych. Bo ja wierzę, że ciągnik może być "wypasiony", zadbany i od pierwszego właściciela, tylko jakoś nie widzę tej pewnościm patrząc na twoje posty, gdzie innych masz za głupków.  Bez urazy, trochę pokory by się przydało.

 

Dla sprostowania, żadnej maszyny nie kupiłem przy pomocy środków unijnych, albo gotówka, albo kredyt. Co do vatu to go nie odliczyłem bo jestem ryczałtowcem.

Co do Ursusa, sąsiad kupił z ladowaczem, biedna wersja ciągnik całkowicie goły (ma tylko radio i koguta + obciąznik na koła po 30 kg na jednej stronie to praktycznie nic) do ładowacza łyżka z krokodylem o szer. 150cm i chwytak do bel, to zapłacił 140 tyś brutto. Także gdzie ta rewelacyjna cena ? W dodatku z tego co widziałem dziś nowe ursusy od 1 października podrożały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9187

Nie wiem, co kupił twój sąsiad, ja miałem ofertę za 98 tys brutto wersję standard, czyli klima plus komplet obciążników przód+tył, siedzenie grammera. Jak dołożę ładowacz za 15 tys jak twój, to i tak tyle, ile chcesz za swojego FT. W cenie brutto.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19662

Po co mam przepisywać to co w ogłoszeniu pisze ?

 

Cena katalogowa nowego ciągnika w obecnej konfiguracji bez żadnego upustu - 137 415zł + 18 000 zł brutto ładowacz = 155 415 zł - przypominam cena katalogowa bez upustu. Czy jeszcze coś ?

 

Cena samego ciągnika to jest 121.758 zł

-Obciążniki tylne 1292zł

-szerokie koła 2448zł

-Haki CBM 855zł

-Zaczep przesuwny 1292zł

-Klimatyzacja 5720zł

-Grzałka bloku silnika 500zł

-Lampa błyskowa 234zł

-Radio 610zł

-Fotel pneumatyczny Grammer 2706zł

king na dziś z upustem i takim wyposażeniem +ładowacz  i na nowym silnku (choć to nie za zaleta)można mieć za max 120 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

https://www.olx.pl/oferta/kombajn-bizon-rekord-z058-CID757-IDemI4R.html#229bb89003

Kombajn znajomego :) zadbany :)

 

https://www.olx.pl/oferta/mloda-krowa-wysokocielna-CID757-IDi9P5d.html#f1c2da147d

Krówka znajomych... Likwidują gospodarstwo :( Bydło mają akurat dobre. Co raz więcej ludzi likwiduje mućki bo stały się nie opłacalne

 

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-ciagnik-zetor-7745-CID757-IDifV0D.html#03e463b1ae

chyba kogoś....

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

4,5 tyś za tę bidulkę? Jeszcze długo będą sprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj