Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bratrolnika    28753

Wiem że to nie ten dział dzisiejszej nocy został skradziony ursus c 360 1983 r z kabiną ciągnik wraz z sieczkarnią pottinger mex 1 Województwo łódzkie powiat sieradzki jak tylko znajdę jakieś zdjęcie na którym jest to wstawię

W takim wypadku nie przeszkadza nikomu ze zły dział, trzeba to rozgłośnic, bo choć szansa na znalezienie nikla to może ktoś coś zauwazy

Dodaj zdjęcia w miarę możliwości

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomo12    373

Dyszel wygląda, jakby był już zgięty wcześniej. Możliwe, że w tym samym czasie zostało uszkodzone coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podlaczjac sterownik typu komfort jestes w stanie sprawdzic przebieg prasy ktorego nie idzie wykasowac. Jest tam wbity kazdy nabit, obwiazany i wyrzucony balot, ktory nabija sie po zamknieciu komory. Najdrozszy w tej presie jest lancuch glowny ktory kreci bele reszta to groszowe sprawy aczkolwiek jest kilka spraw na ktore warto zwrocic uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W woj.lubelskim, chyba gdzieś koło Radzyniu Pod. znaleźli jakąś dziuple z kradzionymi ciagnikami,na zdjęciu w gazecie były chyba dwa c360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

cena straszna, ale jeśli jeździ jak wygląda na zdjęciu to warto wyłożyć do 50


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O jedno "i"się czepiasz a sam pytasz błędnie i powinieneś zapytać "Gdzie leży Belga?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

O jedno "i"się czepiasz a sam pytasz błędnie i powinieneś zapytać "Gdzie leży Belga?".

 

Jak już to "Belgia" :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optimus    71

tez tak myśle ze 50 warta jeśli tak sie spisuje jak wygląda  ani  złotówki więcej w koncu to 94rok moze po niedzieli pojade obejrzec jak bedzie stała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Brawo, bo nie wiedziałem jak się to pisze a Ty nie zrozumiałeś o co mi chodziło. Jak już się czepia o to "i" to źle odmienił nawet jak jest źle napisane. Nie temat o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Kto tam wie, co autor miał na myśli? Inżynieria wsteczna nie zawsze działa, więc nie będę się samobiczował. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702

po pierwsze za drogo, 

mam dwie ze zbieraczek zrobione na jedną wozimy 20 130-135, koła ma założone 400

druga taka jak ta w ogłoszeniu na kołach 825 ładujemy 16szt-jest na górny zaczem wić ciągam dwie i ze słomą ok ale sianokiszonki mokrej o połowę mniej i moje są poszerzone na 2,3m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo    26

znacznie lepsze do bali wydaje mi się kupić barakowóz  czasami za cenę złomu da się kupić... tylko krańce zrobić  i ewentualnie podłogę poprawić  bo  z reguły drewniana...

 

Edytowano przez damo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj