Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
matisz    121

Czy mi sie wydaje czy on jest zrobiony ze sklejki na wzór?? :D

 Up uprzedziłes mnie :D

 

Edytowano przez matisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

no tez zauważyłem te jakby sklejkę

 

https://www.olx.pl/oferta/wtyczka-adaptert-czujnika-zolw-zajac-massey-ferguson-3080-mf-8270-CID757-IDhrKKF.html#404711f067 a tu kolejni którzy powinni się leczyć w swej zachłanności... Rolnik to zapewne debil dla nich... wpierw sprzedają czujnik, który nie pasuje do oryginalnej instalacji (kupowałem go) a potem adapter który można sklecić za 5zł w pierwszym lepszym sklepie motoryzacyjnym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Zaczep ze zdjęcia zrobiony jest tylko na wzór, żeby kupujący wiedział, jak towar będzie wyglądał po wykonaniu (miejmy nadzieję) z właściwych materiałów.

Przejściówkę ze zdjęcia pewnie ktoś kupi, bo mu się nie będzie chciało szukać/robić samodzielnie. I na takich klientów nastawiona jest ta firma - sprzedadzą kilka sztuk i będą zadowoleni. :) Ta metoda jest stosowana powszechnie przy sprzedaży sprzętu dla audiofili - szczytem perfidii był kabel usb ze złoconymi wtykami za 300 zł, według sprzedawców wprowadzający znacznie mniej zakłóceń do dźwięku niż tańsze kable. :D

Edytowano przez a1fe26c2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    141

mam pytanie. Też macie problem z wyświetlaniem ogłoszeń na olx ? Bo przesiadłem z sie z laptopa na pc i mi nie wyświetla ogłoszeń na olx, i zastanawiam sie czy to coś z kompem czy serwisem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

I oczywiście przebieg- 9 000 mth po 23 latach :)

Co w tym dziwnego? Znajomy ma w mf-ie 2006r 3500h - ma go od nowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1439

A jakiej mocy ten MF? Jakoś nie ufam handlarzom. Większość sprzedawanych sprowadzonych ciągników ma przebiegi między 8 a 9 tys mth niezależnie od wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

Ciągników za wiele w życiu nie kupiłem, ale samochodów kilka, i ostatnia rzeczą na jaka patrzyłem był przebieg, tak samo jak motogodziny tak i przebieg można łatwo zmienić, wiec nie jest on dla mnie żadnym wskaźnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case-jxu-95    12

Tragedia nie padało od miesiąca wszystkie stawy suche ,i jak tu gospodarować ,jeszcze ten Bełchatów osusza teren w promieniu 100km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

https://www.olx.pl/oferta/okazja-landini-legend-120-igla-2004r-pneumatyka-od-rolnika-40km-h-CID757-IDg2qxn.html#2ad5bd4925  "Igła, w idealnym stanie, 4200godzin" tylko na końcu wspomina o jednej "drobnostce" - prawdopodobnie uszkodzona skrzynia biegów. Jak dla mnie jest to chyba najważniejszy podzespół w ciągniku więc nie wiem czy powinni pisać stan idealny igła itp. ale niestety widzę sporo takich ogłoszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Oczywiście,że sprzedający nie powinien pisać, że stan jest idealny (jakby ciągnik wyszedł spod igły - co od jakiegoś czasu skracane jest do słowa igła), lecz dla zysku ludzie są gotowi zrobić wszystko. Do tego powalająca logika wypowiedzi - (ślizga pod obciążeniem sie na wstecznych biegach).

Edytowano przez a1fe26c2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chociaż koleś sprzedający Landini o usterce napisał a większość by zapomniała o tym wspomnieć. 

Edytowano przez AndrzejMikulewicz

Andree94444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal698    2

bo była już na tyle widoczna że nie dało się nie zauważyć :P

Edytowano przez michal698

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

pewno to czubek góry lodowej te ślizgające tarczki, bo nie sadzę żeby były aż tak drogie i z tego powodu ktoś sprzedaje a handlarz nie jest w stanie podrutowac na tanim zamienniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolas123    88

Jeśli faktycznie tylko na wsteczym slizga to naprawa nie jest kosztowna, wiecej rozbierania niż robienia. Inna sprawa, ze te tarcze zuzywaja sie niezwykle żadko wiec moze być wyciek  na koszu lub padająca pompa hydrauliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj