Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Za darmo to się w mordę nawet nie dostaje. Jak ma taki towar jak na zdjęciu to czego on szuka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cashpoint    16

http://www.olx.pl/oferta/plug-5-skibowy-CID757-IDdjtlD.html

 

Też nie polecam. Rolnik i handlarz ale bardziej handlarz jak rolnik. Nie chciał przyjąć towaru z powrotem choć znalezione były pęknięcia ramy których w stanie przedstawionym do sprzedaży nie było widać. Trzeba było grozić skarbówkami i celnymi żeby łaskawie odzyskać pieniądze... Co ciekawe za moim wystawionym pługiem dzwonił gość z okolic tego handlarza i też kazał go omijać...

 

oo widzę, ze bylismy u tego samego gościa, tez nie polecam, kupiłem u niego wały posiewne, fakt ze tanio za nie chciał ale musiałem sobie pouzupełniać braki i zdzierać farbę i malować, jeszcze raz, farba walnięta na rdzę bez czyszczenia, bez podkładu. Ciągniki posprowadzane z Danii malowane na żywca, nawet po oponach jeżdżone, w drodze powrotnej wzięliśmy na stopa jakiegoś chłopaka to mówił,żeby za żadne skarby nie kupować tam ciągników, pługów bo po prostu to jest szrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jaki handlarz przygotuje profesjonalnie powierzchnię do malowania? Oczyszczanie z rdzy, podkład? Tak tp nawet nowych nie malują tylko lecą od razu z emalią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Jaki tam szrot? To z pewnością zakład regeneracji maszyn. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maromar    18

damasławek tak ale nie DOM ROL, tylko TOM ROL, kupiłem tam pare ładnych lat temu ciagnik, nie było żadnego czarowania, powiedział wszystko co jest grane, dowóz w cenie, gruntowice to w sumie nieopodal damasławka

http://tom-rol.pl/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc . wiem ze to nie powinno byc tu zamieszczane ale z racji duzej aktywnosci mam pytanie . Mam problem od 2 tyg. robota w polu jest i co zaczne to nie moge raz a dobrze skonczyc . Mianowicie ursus 360 3p zapowietrzyla sie na polu pewnego razu wymienilismy filtr paliwa pompke paliwowa dobra zagadala pojezdzilem z 2 gpdodziny i nic okazalo sie jak przyjechal mechanik wymontowal pompe wtryskowa i okazalo sie po sprawdzeniu w warsztacie szrot jest i regeneracji 800 zł  wiec ze nowa kosztuje 1250 zł wiec jest nowa wwszystko ladnie kolejne z 8 godzin jezdzilem zgasala odpowietrzylem i z 3 godziny jezdzilem na drugi dzien pojechalem na pole i nie wrocilem juz bez kolejnego odpowietrzania i wg kranik wymienieony bo troszke sie pocilo okazalo sie ze nowy to gowno i jeszcze z nigo lecialo nie lepiej tylko bardziej do d*py  po kolejnych probach wyjechalem i poorobilem i juz po zgasnienciu zoraz ciezej odpowietrzyc i co zapali to 20 m iujedzie i gasnie  szok juz nie wiadomo co mu jest

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Czesc . wiem ze to nie powinno byc tu zamieszczane ale z racji duzej aktywnosci mam pytanie . Mam problem od 2 tyg. robota w polu jest i co zaczne to nie moge raz a dobrze skonczyc . Mianowicie ursus 360 3p zapowietrzyla sie na polu pewnego razu wymienilismy filtr paliwa pompke paliwowa dobra zagadala pojezdzilem z 2 gpdodziny i nic okazalo sie jak przyjechal mechanik wymontowal pompe wtryskowa i okazalo sie po sprawdzeniu w warsztacie szrot jest i regeneracji 800 zł  wiec ze nowa kosztuje 1250 zł wiec jest nowa wwszystko ladnie kolejne z 8 godzin jezdzilem zgasala odpowietrzylem i z 3 godziny jezdzilem na drugi dzien pojechalem na pole i nie wrocilem juz bez kolejnego odpowietrzania i wg kranik wymienieony bo troszke sie pocilo okazalo sie ze nowy to gowno i jeszcze z nigo lecialo nie lepiej tylko bardziej do d*py  po kolejnych probach wyjechalem i poorobilem i juz po zgasnienciu zoraz ciezej odpowietrzyc i co zapali to 20 m iujedzie i gasnie  szok juz nie wiadomo co mu jest

wyczyść bak ewentualnie udrożnij otwór w korku baku... a i zmień mechanika bo jak nie daje rady z 3P to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9111

Zdejmij pompkę paliwową i zobacz, czy pod zaworek nie podszedł jakiś paproch. Albo czy nie masz bardzo zmęczonej membrany. U mnie jakiś syf ze zbiornika kilka razy w ten sposób mnie umęczył, bo podszedł pod zaworek w pompce i ciągnik tracił moc i tak jakby się zapowietrzał. Warto też dmuchnąć w przewód do zbiornika, czy kranik drożny.

Często pękają króćce przy pompce albo lasują się gumki (były z tego co wiem dwa różne rozwiązania, na stożek i na gumkę).

Wymieniałeś uszczelki w filtrze paliwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2327

Kokego mariusz dokladnie sprawdz gumkki w pompce paliwowej tam gdzie wkrecasz przewody


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Znajomy miał takie same objawy w MF a przyczyna był zagięty przewód paliwowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224

Omijać Bartołdy i tego handlarza co ten Ursus Finn pokazany był Tam wszystko jest na sztukę robione . Mój wujek był tam oglądać traktor i i wszedł na jakiś magazyn a tam malowali traktory na stary lakier i jak zobaczył w jakim stanie to od razu odpuścił i go wyprosili z tego magazynu . Mam tam nie daleko i wiele osób nie poleca tego gościa

Nie wiem w jakim są stanie te maszyny, ale ceny oderwane od rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romanwiatr    0

Czesc . wiem ze to nie powinno byc tu zamieszczane ale z racji duzej aktywnosci mam pytanie . Mam problem od 2 tyg. robota w polu jest i co zaczne to nie moge raz a dobrze skonczyc . Mianowicie ursus 360 3p zapowietrzyla sie na polu pewnego razu wymienilismy filtr paliwa pompke paliwowa dobra zagadala pojezdzilem z 2 gpdodziny i nic okazalo sie jak przyjechal mechanik wymontowal pompe wtryskowa i okazalo sie po sprawdzeniu w warsztacie szrot jest i regeneracji 800 zł  wiec ze nowa kosztuje 1250 zł wiec jest nowa wwszystko ladnie kolejne z 8 godzin jezdzilem zgasala odpowietrzylem i z 3 godziny jezdzilem na drugi dzien pojechalem na pole i nie wrocilem juz bez kolejnego odpowietrzania i wg kranik wymienieony bo troszke sie pocilo okazalo sie ze nowy to gowno i jeszcze z nigo lecialo nie lepiej tylko bardziej do d*py  po kolejnych probach wyjechalem i poorobilem i juz po zgasnienciu zoraz ciezej odpowietrzyc i co zapali to 20 m iujedzie i gasnie  szok juz nie wiadomo co mu jest

 

Sprawdz filtr powietrza, bynajmniej na początek odłącz go i zobacz jaki będzie efekt.

Gdy jest zapchany to też są objawy jak Ty piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salisbur    15

Skoro pisze że mu się układ paliwowy zapowietrza to filtr powietrza nie ma nic do rzeczy, ale niech go wyczyści bo znając życie pewnie w ogóle od lat nie ruszany. A co do zapowietrzania niech sprawdzi wszystkie przewody od baku przez filtr do pompy wtryskowej. Piszesz że wymieniałeś pompkę paliwową sprawdź czy na końcówkach przewodów tych metalowych masz takie gumowe krążki  uszczelniające i sprawdzi też czy nie ma czasami  takich dwóch wepchniętych, przy przewodzie do filtra też taki powinien być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotwczapce    30

Nie wiem czy 3p ma filtr w baku, ale mf255 ma i od niego trzeba zacząć.


.trzeba być szalonym, żeby nie zwariować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Czyli wadliwa część zamienna. Teraz to norma (sprzedawcy ściągają byle g.) i trzeba oddawać buble do sklepu. Ciekawe, czy dałoby się pociągnąć takiego sprzedawcę do odpowiedzialności za maszynę zniszczoną przez ów bubel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj