Polecane posty

cashpoint    16

http://www.olx.pl/oferta/sieczkarnia-dwu-rzedowa-do-kukurydzy-new-holland-CID757-IDhvimj.html#3d4e1cd207

co sadzicie o takiej sieczkarni warto ja kupic na 2-3 ha qq i do robienia sianokiszonki  plus usługi czy lepiej co innego szukac po tegorocznych przygodach z usługodawca wole miec swój sprzet

 

widzę kolego jestes z moich okolic, kto Ci kosił kukurydzę? możesz podesłąć na pw?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A jak sądzisz , sprzedałbyś za taką cenę ? :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

jaki naciagacz? normalna  rynkowa  cena . :lol:

Potarguj  sie  troche , wpłacisz  zaliczke  i przywioza  na  podwórko ... ;)

będzie  pan  zadowolony .... :D


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.olx.pl/oferta/ursus-914-CID757-IDeAxFN.html#e633226468 wasze opinie o tych ciagnikach wiem ze cena troszke spora lecz potrzebuje ciagnik prosty i bez wynalazkow tore sa kosztowne w naprawach , co powiedzie o sprzedawcy mam do niego 100 km niecale wiec niedaleko warto jechac ? rozwazam rowniez zetora 7245 7745 lecz sa slabsze i tak samo droge a i lokalizacje ich sa dos daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

Kolego nie za takie pieniadze .Stara seria to juz wytluczone dziadostwo wolny na szosie pali nie malo zgrzytaja biegi malo przelozen dlugo by pisac Mialem i szczerze nie polecam jedynie do orki sie nadaje jako alternatywa za 60-tke .Wolalbym zetora 7xxx ale tu ceny kosmos .Polecam MF z seri 6xx prosty i ekonomiczny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9205

Kolego, jak chcesz prosty i niezawodny, to na pewno nie 914 z wiekową przeszłością. Chyba, że włożysz w niego ze 20 tys , rozbierając na części pierwsze i składając z głową, to się zgodzę, że 2-3 lata możesz mieć spokoju.  Poszukaj czegoś zachodniego, nawet wiekowego. MF serii 5xx czy 6xx to proste i trwałe traktory. Może nie cud techniki, ale w porównaniu z 914 to będzie klasa sama dla siebie.

O naprawy nie musisz się tak martwić, to już nie te czasy, że byle pierdoła rozkładała ciągnik na miesiąc. Większość części zamiennych można dostać na 2 dzień kurierem. I ceny tez nie są jakieś kosmiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wątpię czy ciągnik ze zdjęcia jest faktycznie na placu. Ja i FINN kupiliśmy swoje ciągnik w Bartołdach właśnie u tego handlarza. Dobre ciągniki to już się skończyły i teraz to zlepy z kilku. Zobaczyć możesz, bo zawsze ma kilka szt na stanie.

Chcę was wyprowadzić z błędu jeśli chodzi o ich awaryjność i paliwożerność, ale pewne nie uwierzycie i szkoda mojego czasu. Wersja eksportowa przewyższa trwałością krajowe. Podsumuję krótko. Mam go 9 lat i poza jednym przypadkiem(pękła tarczka womu) w polu nigdy się nie rozkraczył. Ciągnik ma 32 lata, ok 7-8 tyś mth, nominalny szlif na wale i w robocie trzyma 4,5 bar.
Do niczego nie namawiam, bo skrzynia też wkur..... czasem, ale jego trwałość mi to rekompensuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Może i trwałe są, ale umówmy się - nie za te pieniądze. Za naklejkę, troche lepsze wykonanie i imitację komfortu nie warto płacić ceny zachodniego ciągnika o lepszej specyfikacji i jeszcze mniejszej awaryjności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9205

Wersje eksportowe miały lepszą kontrolę jakości, ale do zakupu takiego ciągnika musiałbym go zobaczyć na własne oczy za granicą, a nie u naszych handlarzy, co przekładają papiery do krajowego ulepka. Poza tym w cenie 40k PLN można kupić zwrotniejszy ciągnik z lepszym silnikiem i podnośnikiem niż 914.

Może faktycznie masz egzemplarz w miarę trwały i w polu niezawodny, tak jak mój eksportowy MTZ, ale to nie czyni reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nawet nie spojrzałem na cenę, gdy pisałem posta. Faktycznie przegięcie i bym tyle nie zapłacił. Podrożył się już kilka lat temu. Za swojego 904 dałem wtedy 32 tyś z dowozem. Jak był rozkręcany to od razu widać silikon. Jak pisałem wątpię czy ten ze zdjęcia jest jeszcze na placu. Ciągniki się zmieniają a zdjęcie zostaje. W silniku mojego też grzebali(profilem wybijali korbowody z tłokami, że nacięcia zostały) ale to poprawiłem i kręci dobrze. Do silnika nie zajrzysz.
Za te pieniądze sam szukałbym pewnie jakiegoś zachodniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat22889    48

Damasławek i okolicę Wągrowca radzę omijać szerokim łukiem!!!!

 

a w wlkp polacisz jakiegoś handlarza? jestem z powiatu PMI wiec tak do 100km lubuskie tez moze być. Szukam ciagnika tak do 120tys zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

pisz priw blisko mnie jest gościu, którego można polecić z czystym sumieniem,każdy ciągnik z gwarancją wszystkie renaty w okolicy pochodzą od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan34533    26

Damasławek i okolicę Wągrowca radzę omijać szerokim łukiem!!!!

 

popieram, tylko nie Damasławek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisaifer    23

Omijać Bartołdy i tego handlarza co ten Ursus Finn pokazany był Tam wszystko jest na sztukę robione . Mój wujek był tam oglądać traktor i i wszedł na jakiś magazyn a tam malowali traktory na stary lakier i jak zobaczył w jakim stanie to od razu odpuścił i go wyprosili z tego magazynu . Mam tam nie daleko i wiele osób nie poleca tego gościa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

http://www.olx.pl/oferta/plug-5-skibowy-CID757-IDdjtlD.html

 

Też nie polecam. Rolnik i handlarz ale bardziej handlarz jak rolnik. Nie chciał przyjąć towaru z powrotem choć znalezione były pęknięcia ramy których w stanie przedstawionym do sprzedaży nie było widać. Trzeba było grozić skarbówkami i celnymi żeby łaskawie odzyskać pieniądze... Co ciekawe za moim wystawionym pługiem dzwonił gość z okolic tego handlarza i też kazał go omijać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor11    0

Bartołdy byłem tam rok temu, nie polecam, oglądałem traktory. Wszystko strasznie zmęczone, podpicowane farbą i kawałkami plastiku. jeśli chodzi o zaczepy wiem,  że

tu można było negocjować, ale wszystko jest pozdejmowane. No i te ceny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak jak pisałem. Miał dobre kilka lat temu, a teraz tylko lepią jednego z kilku. To, że malowane to norma i widać. Z resztą który handlarz maluje dobrze? Zaczepów i obciążników na ogół nie mają. Też byłem w garażu i wdziałem jak malowali i co z tego. Widziałem za to sprzęgło które miało trafić do ciągnika. Całe zardzewiałe, znalezione chyba na złomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj