Polecane posty

Wiktoria22    1

takiego amazone wyrwałem od sąsiada za 2300+ pół litra wódki, fajny rozsiewacz, nie ma z nim problemów, niewątpliwym plusem są łopatki do regulacji wysiewu, osobiście polecam

 

A wysiewa on na 15m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75

 

 

No znać nie znam ale znam osobę która u niego kupiła ciągnik za 50 tyś i przez 3 lata już włożyła drugie tyle z czego pierwsze 40 tyś po miesiącu od zakupu :( Nie chcę wchodzić w szczegóły bo może to był jednorazowy wybryk chociaż fakt faktem mechanika na stałe mają i akurat później przypadkowo się dowiedziałem że ten ciągnik o którym pisze był grzebany już u nich i zrobiony na sztukę :( Ale miejmy nadzieje ze to była tylko jakaś pechowa sztuka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75

mógłbyś napisać co to  za awaria za 40 tys 

 

 

Głównie skrzynia biegów i przedni most plus kilka innych pierdół :) oczywiście nie do końca bym obwiniał za to handlarza bo przecież on go kupił tylko na handel i sam może nie wiele więcej wiedział na jego temat chociaż jak się znam na ciągnikach tak się znam ale akurat ja go do ręki bym nie wziął a uczciwy handlarz raczej tym bardziej. O kupującym nie wspomnę no ale nie każdy klient który kupuje ciągnik czy samochód musi się na tym super znać no i kupiły oczy bez dogłębnego oglądania :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9103

U mnie gość sprowadza takie wraki z papierami, tylko trochę drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1439

Dołóż do tego koszt opon, felg, przystawki, wału i masz w Ursusie przedni napęd w cenie Renault 781-4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    432

http://olx.pl/oferta/wywrotka-3-stronna-CID757-IDhtzaX.html#3386694ec7 

 

Handlarz nie daleko mnie bardzo uczciwy gościu do dogadania się kupujesz takąza 2500(zawsze coś się utarguje) zakładasz nowe burty podłogę i ma się piękną mocną przyczepę.

 

Sam bym przygarnoł na zime i zrobił z niej lalke napewno z remontem ponizej 8 tys by wyszła. Szkoda ze u siebie nie mam takich ofert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosllaw    1

Ponieważ mój znajomy ma NH 8070 i pod względem awaryjnościi koszenia to daje rade (czasem jakiś pasek lub łożysko) ale w takiej cenie to wolałbym np fortschritt 514 gdzie za polowe ceny masz kombajn trochę większy, bardziej oszczędny, mało awaryjny. i przede wszystkim co najmniej  2 x młodszy.

1) fortschritt 514, niby fajnie, ale nie mam go w promieniu 100km zeby był jakiś ciekawy

2) tu mam koło domu i powiedzmy że "wiem co kupuje" większość łożysk poszło akurat na moich polach:) paski tak samo, że nie wspomnę o zębatkach... klima nabita świeżo, wózek do hedera, heder 4,6m, stół do rzepaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o ile mieszkasz na wypizdówku i nikt o tabliczki nie pyta

 

U nas na szczęście problemu wielkiego z tym nie ma poza tym z papierami także nie ma większych problemów :)chyba że u was sprawdzają tabliczki i nr ramy, to inna sprawa, ale u nas jak ktoś jest normalny to się zawsze z policją dogada a ci "mądralinscy" płaczą i płacą :)

Edytowano przez PaweAftarczuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANCZAK1176    43

Dołóż do tego koszt opon, felg, przystawki, wału i masz w Ursusie przedni napęd w cenie Renault 781-4 :)

No masz racje,ale przerobienie Ursusa 912 na 914 też tanio nie wyjdzie roboty nie liczę,popatrz w ogłoszenia masz rację   ;)  najlepiej kupić ciągnik z napędem  B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj