Polecane posty

Gość   
Gość

Bo mu ogłoszenia nie przyjmuje . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8518

owszem dawałem ale dawno jak jeszcze były bezpłatne  ale widywałem tego typu ogłoszenia bez nr telefonu z samym ,, wyślij wiadomość,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisaifer    23

http://olx.pl/oferta/przyczepa-d47-CID757-IDdwosf.html#962e8111b7  hahah śmiech na sali :P Dołożyć trochę i ma się ładną Hl odmalowaną może i z dobrymi oponami i z 1 uchyłem dolnym

http://olx.pl/oferta/przyczepa-dwuosiowa-8-ton-CID757-IDdhT3l.html#962e8111b7 co myślicie o tych przyczepach bo i cena fajna 

http://olx.pl/oferta/przyczepa-d-43-CID757-IDh4JSw.html#962e8111b7 fajnie zrobiona i pewnie by odpadło coś z ceny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Świetny - śmiało wpłacaj zaliczkę B) . A tak poważnie to nie sądzisz że jakoś dziwnie tanio :ph34r: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Jeżeli jest taki jak właściciel pisze to opinia rzeczoznawcy jeszcze potrzebna i trochę papierkologi aby żółte tablice dostać bo tak od ręki z marszu nikt ich nie wyda A po drugie jak są żółte to jest problem aby to odsprzedac za granicę bo musi być zgodą konserwatora zabytków (Nawet gdyby właściciel np. Chciał jechać na zlot za granicę musi miec osobne pozwolenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8518

noo klima skóra  serwisowany w ASO po co ,niby 0 przebiegu no i lokata niech go potrzyma drugie 40 lat weżmie 200 tysi :D :D :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9203

Z tego co widzę silnik AD4.270 - straszny staroć, poza uszczelką pod głowicę  niewiele można do niego dostać części (nowych), poszanowany wystarczy na wieki. Nie palić z plaka czy samostartu - od ręki strzeli uszczelka pod głowicą. Mam taki w kombajnie. Mało pali, niskoobrotowy (1800 obr/min).

Skrzynia podobna jak w 4512/14, szału nie ma. Mało zwrotny.

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

https://sprzedajemy.pl/ursus-c330-nr42252087

 

ale była okazja :) ktoś zarobi kupe kasy :)


 

tylko opony od razu do wymiany bo spękane, jak tyle stał to nie wiadomo jak mechanizmy w silniku.Przednie opony nie oryginalne!!

20tyś wartny.Nic więcej.

Edytowano przez KULAWA_KOZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

20 tyś to chyba za 3 sztuki. Do czego to się nadaje? To już wolę 60-kę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

przecież to małorolni kupują żeby do kościoła jeździć zamiast koniem... no czasem zdarzy się fascynat i do skansenu wstawia bo z kasą nie ma co robić

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

20 tyś to chyba za 3 sztuki. Do czego to się nadaje? To już wolę 60-kę.

 

na południu Polski jak jest ładna c-330 to bez problemu bierze się 20tyś , nie jednokrotnie brałem 20tyś za c-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj