Polecane posty

jahooo    9201

U mnie sobie chwalą RiviereCasalis i jakieś dwie inne marki - głównie do słomy, o szczegóły musiałbym popytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Ja mam New Holland 648 i cene trzyma na takim poziomie jak kupiłem ja 4 lata temu. Ja mam owijania akurat tylko sznurek ale często sa ze siatka. Bale wielkości ok 145 cm przy dobrej slomie ok 30 szt na godzinę a przy siatce myślę że 40 są radę. Ja polecam bo sam sianokiszonke robię ok 400szt rocznie i nie ma problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Claasa w tych pieniądzach z siatką nie znajdę, vicon 1601 fajna, ale bez siatki. Tak sobie pomyślałem, że new holland to rozsądny wybór, bo jednak teraz siatka to podstawa jak kolega zaznaczył. Jak jd 550 sprzedałem to i z tą nie powinienem mieć kłopotu.
Zna ktoś tego handlarza z Lipna w kujawsko-pomorskim? Warto się tam wybrać i czy nadal ma tak duży wybór pras jak na zdjęciu?

http://olx.pl/i2/lipno/q-prasa/?search%5Bregion_id%5D=15&search%5Bcity_id%5D=48987&search%5Bdist%5D=0&search%5Border%5D=created_at%3Adesc&page=2&view=gallery

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pewno przygotowany do wysyłki kurierem ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ukraińcy często rozbierają maszyny żeby uniknąć cła więc tego ruska szybko chwycą  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od początku robimy Krone nie ma lepszej marki pras jak dla mnie wczoraj prasowałem na 3 prasy słomę z 50 hektarów pole fajne bo ponad 2 km długości i materiału dość sporo. Chłopaki wjechali jeden nowym mtz 820 i prasą pronar wiązanie na dwa sznurki drugi new hollandem T5040 z sipmą i ja z c-385 i Krone round pack 1250 od godziny 17 do 21 zrobiłem 194 snopki(no ale fakt faktem wiązałem siatką), pronar 87 a sipma coś koło 60 także chłopaki się dziwili że babcia tak dawała rade z prasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaslukas    65

a można spytać... co nas to interesuje? prasą chciałeś się pochwalić czy jak? C385 ma takie drgania że w zły temat na forum wszedłeś czy o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ten ktoś to pewnie kolega z postu wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utek    6

U mnie jakos ludzie poszukuja troli sam nie wiem czemu ale mój tez w orginale i smarowany :D po regeneracji siłownikow i gosc kiedys był czy bym nie sprzedał albo jakbym sprzedawał to zeby dac znac mowił ze daje 11tys i zabiera.

Ostatnio pojawiły sie z 3 trole naet u tych co maja tury

 

Ile? 11tys zł? Oddam ten syf, też w oryginale, nawet z siedzeniem za 6tys zł. Niech przyjeżdża i zabiera. Jak dołoży to dokładam łyżkę przedsiębierną i siłownik. 

 

Co do smarowania, to 80% trolli posiada system automatycznego smarowania, z pękających przewodów hydraulicznych.


Części i akcesoria do ciągników i maszyn rolniczych. 

Zapytania i wyceny email: utek1984@wp.pl

Wystawiamy faktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435

Ile? 11tys zł? Oddam ten syf, też w oryginale, nawet z siedzeniem za 6tys zł. Niech przyjeżdża i zabiera. Jak dołoży to dokładam łyżkę przedsiębierną i siłownik. 

 

Co do smarowania, to 80% trolli posiada system automatycznego smarowania, z pękających przewodów hydraulicznych.

 

No widzisz dla Cb syf dla innych cos lepszego i wielozadaniowego.

A widzisz moj z 95 roku i jeden waz wymieniony i jakos nie pekaja ani sie nie leja a jak sie leje to sie wymienia nie oczekuj ze waz który ma 21lat nie zacznie ciec na zakuciu czy jak jest spekany.

Ja tam wole trola do obornika niz sasiada c330 z turem i 40minut kladzie rozrzutnik bo wjechacnie moze dalszy znajomy tak samo ma ursusem 2812 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utek    6

Troll a Tur to dwie różne i nieporównywalne maszyny. Za 11kzł to można kupić ze dwa w idealnym stanie choćby cyklopy i nie męczyć się już trollem. Troll może jest lepszy, ale od wideł i łopaty. Warto za niego zapłacić 3kzł, jeżeli nie jest powyrabiany na sworzniach i nie pospawany.

Edytowano przez utek

Części i akcesoria do ciągników i maszyn rolniczych. 

Zapytania i wyceny email: utek1984@wp.pl

Wystawiamy faktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Za 11tys to kupi jumza budowlanego, zakładasz mu chwytak do obornika i 3 cyklopy za nim nie nadążą  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj