Polecane posty

witejus    8518

kup dziecko to znaczy niech tata kupią lemkena smaragd 7 używke ,105 KM poradzi bez problemu 12 km/h i 12 cm głęboko :ph34r: 2,6 m

Edytowano przez witejus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

jedyna słuszna opcja to 2.6m i skończmy już tą dyskusję bo nie o tym temat  ;)


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfek3050    163

No cóż dzięki za wszystkie rady które pomogły, kupimy 2,6 m, i mam nadzieję że to będzie mandam, bo z tego co czytałem to są naprawdę dobre. I przepraszam za tą całą dyskusję, ponieważ to faktycznie nie jest miejsce na ten temat. Pozdrawiam wszystkich ;)

Edytowano przez mfek3050

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toorano    182

 ... weszłem w program ekologiczny ...

musiałeś mieć blisko lub szedłeś na skróty !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekm66    26

 ... weszłem w program ekologiczny ...

musiałeś mieć blisko lub szedłeś na skróty !!

 

  :D ;)to akurat "on"  szedł :P

normalnie sprawa dla prokuratora... zajumał Ci opis... straszne

 

"prawa autorskie" jakieś mam :P

a tak poważnie... po ch*j kopiować cudze opisy maszyn... spodobało mu się czy co?

no chyba że te same naprawy wykonał? :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

Prawda, bo to jest normalna cena za jaką powinniśmy kupić belarusy ale po sprowadzeniu, zapłaceniu cła, podatku itd. później są ceny jakie są. Ale czy w polsce sprzedaje za tą cenę już po opłatach to wątpię.

Edytowano przez Kris94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris1976    48

Sprowadzenie + cło na pewno nie wyjdzie 100 tys za ciągnik. zastanawiam się czy nie zadzwonić jutro i zapytać 

Edytowano przez Kris1976

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

No dobra, ale dlaczego stan techniczny: uszkodzony?

Edytowano przez cyprian1219

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

http://allegro.pl/nauszniki-ochronne-sluchawki-z-radiem-fm-am-i6318750682.html

co  myslicie o takich słuchawkach do c 360 po całym dniu głowa puchnie a nic tak nie meczy jak hałas

 

Zastąpisz hałas ciągnika hałasem z radia, a ból głowy pozostanie. Wersja bez radia jest w porządku używałem takie za 9 zł przez 4 lata, raz nawet sąsiad przejechał po nich kombajnem ziemniaczanym i jakoś to przetrwały.

Po całym dniu jazdy na C360 i tak będziesz zmęczony, ale na stare lata nie będziesz tak głuchy jak twardziele zasuwający bez słuchawek ochronnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peteer18    1

Stara ciężka seria ursusa nie jest porażką bo osiągi tego ciągnika ograniczone są przez nie rozbudowaną skrzynie mam 6 z 1985 i unia ibis 4xls idzie jak burza gruber 7 łap od 5 do 15 cm też jestem zadowolony i osiągi w spalaniu są podobne do zachodnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scappy    14

http://sprzedajemy.pl/ciagniki-mtz-82-belarus-nr15837242   ciekawa oferta ciekawe czy to prawda ???

 

Opis dziwny . Dlaczego ? Pisane jak z translatora zamiast Fabrycznie to Fabryka Nowe zamiast Nowy itd . Jeśli ktoś już takie coś sprzedaje to raczej przywiązuje uwagę do tego co pisze . I takie zdania "Wszędzie w zmian smarów" .

 

Wali tutaj translatorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

to sie zakłada styczniki czy coś takiego a nie katuje włączniki bez sensu. 100A? idź z tym do elektryka bo to nie są przelewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris1976    48

Opis dziwny . Dlaczego ? Pisane jak z translatora zamiast Fabrycznie to Fabryka Nowe zamiast Nowy itd . Jeśli ktoś już takie coś sprzedaje to raczej przywiązuje uwagę do tego co pisze . I takie zdania "Wszędzie w zmian smarów" .

 

Wali tutaj translatorem :D

To co dać sobie spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

Wiadomo że tłumaczenie translatorem ale to raczej normalne jeśli ktoś z zagranicy oferuje ciągniki prosto od nich, nie zajmuje się ich sprowadzaniem itp. oczywiście jeśli po telefonie nie chce zaliczki - bo to już chyba każdy wie że trzeba odpuścić. Jeżeli ciągnik nowy, z pełną, oryginalną dokumentacją (na pewno trzeba dokładnie sprawdzić) to wszystko zależy od tego jakie rzeczywiste koszty poszłyby na sprowadzenie, cło, podatki i wszystkie opłaty jakie mogą być z tym związane. Najpierw trzeba to dokładnie przeliczyć a dopiero wtedy wyjdzie czy warto się w to bawić. Do tego taki ciągnik to raczej tylko za własne pieniądze, z dofinansowań nie skorzystamy bo wątpię żeby te ciągniki spełniały normę w UE (to nie są modele które są przystosowane na nasz rynek) a jeśli nie spełniają to możemy je kupić wyłącznie już zarejestrowane tam i sprowadzone jako używane a co za tym idzie nie mamy też żadnej gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj