Polecane posty

romek6340    221

Okazja swoją droga ale ta kabina interesująca. Ciekawe czy to szło fabrycznie tylko na jakieś kraje czy wytwór już na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

a cos wiencej o tym chlodzeniu powietrzem taka marka i nie ciecza zastanawia mnie jak to w upalne dni w robocie sie przeklada czy sie nie popracuje troszke i trzeba czekac bo tem wysoka i wg zapewne teraz to co powiem to jakies paranoje ale w t25 to srednio bardzo wypada tego typu chlodzenie ale to jest miedzy jedna a druga mnarka przepasc wiec czekam na wyjasnienia pozdrawiam

 

A wiesz jakie silniki miał Rommel w czolgach Africa Corps?? 

Oczywiście,że chłodzone powietrzem!!!!!

Przejrzałem  ogłoszenia i  niestety  ale  w  moich  stronach - czyli  ściana  wschodnia, nie  ma  za  wiele  opryskiwaczy zachodnich  o pojemności  600- 800  l ,  15 m 

A  jesli ju  coś  jest  to  w  cenie 2  razy   wyższej niz  nowy  rzemieslniczy ...

 

w  wielkopolsce  i ogólnie  na  zachodzie  kraju  jest  tego więcej  i jest  tańsze ,

 

 

w Źółkwi jest HARDI 800l 15 m , hydraulicznie rozkładany za 9500zł. Ale dla mnie trochę za bogaty , no i drogi ... Za 500 zł- ponad tysíąc kilometrów, to nikt nie przywiezie...

Więc po kolei transport na terenie całego kraju to koszt max 1000,-

Jeśli masz auto z hakiem przyczepka i wio, jeśli nie to wypożyczalnia i busy w mojej okolicy za ok 250-300 doba...........

ten jest niezły 

http://olx.pl/oferta/opryskiwacz-holder-nie-tecnoma-nie-hardi-CID757-IDc0hQZ.html#2c34ca56f0

jeśli pompa nie jest pęknięta to remont do tysiaka......mi przeglądał mojego i stąd mam info

www.mabo-opryskiwacze.pl

jest jeszcze koło mnie jeden starszy ale z zajebistą pompą

http://olx.pl/oferta/opryskiwacz-ciagnikowy-zawieszany-CID757-IDcv9zr.html#f079c5467d

Sam myślałem kupić go na pompę-warta tyle co cały opryskiwacz

 

 

a i jeszcze jedno swojego biardzkiego wiozłem pod Sitno za 600,- ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nawet bez kabiny byłby droższy . To "okazja" . Kabina to jakaś lokalna produkcja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajman1984    0

http://olx.pl/oferta/zetor-5211-CID757-IDglePD.html#f81e26221f co powiecie na takiego=D ciekawa kabina nawet inna ale wydaje sie byc dobra ? i cena jakas normalna 

Mam w swoim 5211 taką kabinę. Zewnętrznie różni się tylko kolorystycznie, za to w środku całkiem inaczej. Na tabliczce znamionowej napisane, że produkcji słoweńskiej. Możliwe, że ciągnik pochodzi ze Słowenii (mój właśnie ze Słowenii ). Z kilku lat użytkowania jedyną wadą jest brak dostępności szyb do niej. Trzeba dorabiać na zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzaj63    45

Mariuszd93 kup skotarka. U mnie od 7 lat 800l lance 12 . Co roku 30 ha średnio razy 3 opryski to daje 90 ha . Pompa chodzi , rama nie pęka , farba nie odpada. Ceny aktualnej nie znam ale polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

Co? Toż to okazja... Kupujesz w stanie "nowego" za cene NOWEGO. :P
I do tego po co ci jakiś tam nowy, co sie może co chwile psuć, a części do nowych to drogie, a jak na gwarancji nie uznają to idziesz z torbami bo drogie, droższe niż ciągnik. A stary to dobry bo dotarty, co sie miało zepsuć to wymienione i będzie przez 200 lat bezawaryjny :lol:

Edytowano przez cyprian1219

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

a mówią że taka bida na wsi, a tu dwa parchy ponad 100km na 15 ha  :o


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9205

Moim zdaniem  - nie warto, w tej cenie można kupić coś rozsądniejszego niż Bizon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

daj przykład bo remont jakiego zagranicznego wynalazku za 30tys z 70r to chyba sensu nie ma a do bizona przynajmniej ceny czesci w miare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki88    212

Ceny części w miarę ale ich jakość bywa zatrwarzająca. Na przykład zębatek do skrzyni biegów. Poza tym kto w zachodnim sprzęcie robi skrzynię co 3-4 lata? Już wolałbym Rekorda, bo przynajmniej z budowy skrzyni nie trzeba się doktoryzować a problemy z chłodzeniem da się dość łatwo rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

a gdzie jest skrzynia w bizonie? widać wszystko kwestią areału na którym pracuje choć znajomy 70ha bizonem robi i też skrzyni nie otwierał... a rekord... u nas mało kto to chwali.. więcej nie skosi a wypije polowe więcej przynajmniej tak twierdzą Ci co sie przesiedli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Przecież skrzynia w suprach jest prosta jak budowa cepa, dwa lata temu całą rozebrałem i złożyłem wciągu jednej nocy, oczywiście wałek sprzęgłowy musiałem roztaczać bo jak bijało sie 3 to nie dało się jej wybić. Wszystko z jednej firmy... Jak się nią nie szarpie i hamuje z głową to posłuży długie lata.

 

Panowie, szukam cyklopa z podkarpacia lub najbliższych okolic do 4000-4500 zł. Może ktoś coś?


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki88    212

No ja mam akurat teren mocno górzysty i co te kilka sezonów wyszczerbia mi się tryb 1 biegu. Regularnie i od nowości. W naszym regionie każdy, kto ma Bizona, skrzynię robi z zamkniętymi oczami. :D Jak ktoś ma równe tereny to nie wie, o czym mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj